Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

weronika131
29. sep 2009

romy
cakam na potvrdenie papierov od poistovne, takze s liekmi by som mala zacat koncom oktobra

romy01
29. sep 2009

ani nebudes vediet ako ti to rchlo ubehne, neboj, ja mam pocit akoby som si ziadost podavala iva vcera

weronika131
29. sep 2009

romy
mozem sa opytat na tvoj nazor?
Rozmyslam na sancami, ci mi poistovna uzna preplatenie zakroku, kedze mame taketo problemi - manzelove spermie su celkom v poho, je tam ale znizena pohyblivost a ja mam len jeden vajickovod, o ktorom mi lekar povedal, ze nieje prave najlepsi, nechce pracovat a preto je tam iste riziko mimomaternicoveho........znova
No nerobili mi HZG, vraj nieje potrebne.....a okrem toho to v Mi je dlhodobo pokazene
Co si o tom myslis??

romy01
29. sep 2009

weronika neviem aku mas poistovnu. Ale pokial ti to lekar doporuci - myslim umele tak o tom poistovna nemoze polemizovat. Pokial viem tak do veku 39 rokov u zeny to poistovne preplacaju a to bez ohladu na vek muza, takze pokial nemas 39 rokov a viac tak nevidim dovod preco by si s tym mala mat pb. Ale je tu este jedna vec - niektoréé poistovn e maju limity - neviem ktoré presne ale ak maju limit ze v danom roku preplatia napr 40 IVF tak sa ti moze stat že ta daju do poradovnika a budes si musiet pockat na novy rok

weronika131
29. sep 2009

romy
no ja mam VsZP, vraj s nou nemaju problemi........no uvidime, nerada by som cakala, pretoze prave to cakanie je strasne.......
A co sa tyka veku, tak ja som v limite, mam 22 ale manzel 40, no on nieje podstatny, riesi to moja ZP
Co ty??? Do ktoreho centa chodievas??

denis19
29. sep 2009

Ahoj Romy,
já se ptala na recepci a dá se platiti i prevodem z účtu,ale budeme mít zítra hotovost a také mi není jasné jak to tak budou rychle vedet,ale necháme se prekvapit.

romy01
29. sep 2009

weronika ja mam tie VŠZP a nebol žiadny pb, neboj ani poradovniky tam nie su. Chodím do Heliosu v MT.
denis aj ja som zvedava ale myslím že si zbytočne robíme starosti. Určite nám o tom povedia viac priamo po odbere

romy01
29. sep 2009

denisa , gall kedy sa naposledy dnes napapate? Som celkom hladna a neviem ci si este dat nieco male alebo sa len nadajat vodou?

denis19
29. sep 2009

Romy, klidne do pulnoci mužeš bez obav 🙂

denis19
29. sep 2009

Já po tom výmetu lednice a šuplíčku po ránu nemám ani hladíka,ale dám si neco, neboť zítra to bude potom náročné 😝 hlavne budu mít problém s vodou!!!!!!

denis19
29. sep 2009

No a zítra,pokud budeme schopné , bez bolesti a tak, takskočíme na to kofčo ne????? Nejaký oraz si musíme dát hollky!!!!

romy01
29. sep 2009

to je jasne, posedime v nejakej restike alebo zajdeme do galerie na zakusom a kavicku 😀

denis19
29. sep 2009

Do galerie???? No jak rekneš!!!!!Už aby bylo zítra touto dobou....... 😲

romy01
29. sep 2009

presne uz sa tgesim az si budem doma vylihhovat a nebujdem mat nadute brucho 🙂

minka051
29. sep 2009

Ahojte babenky 🙂

Tak vidím že už sa veselo chystáte do boja...Ja som ešte len prišla z práce.. No a tá protivná mrcha neprišla 😠 ani včera ani dnes.. No uvidíme čo sa dá robiť.

denis19
29. sep 2009

Minka, tak vítej doma a neboj ona mrcha dorazí 😀
Romy a to se teším i já, také už mám bricho jako balon a celkem mne už pobolívá,ale le zapnu, to je základ 😅

minka051
29. sep 2009

denis

Ved hádam dorazí...Ono je to tak že ked ju nechceš je hned a ked chceš tak sa jej nechce.

denis19
29. sep 2009

no je to je život 🙂
jdu varit,za chvíli se mi vrátí manžel, tak ať má vydatnou stravu pred zítrkem 😀

minka051
29. sep 2009

denis

Tak mu priprav niečo fajné 😀 😀 A zajtra na teba budem myslieť nech všetko dobre dopadne. 🙂

romy01
29. sep 2009

minka ako denis pisala ona pride - inak je to sran da ze ked chceme na IVF tak sa ms nevieme dockat, ze?

minka051
29. sep 2009

romy01
ano máš pravdu nevieme, Ked som išla na prvé IVF tak sa to posunulo o dva mesiace a meškala mi 3 týždne. Toboli nervy 😝

Aj ty ideš zajtra na odber? Dúfam že aj ja sa k tomu dopracujem.

denis19
29. sep 2009

Minka dopracuješ!!!

Tak holky, večere se varí, teda peče a já mám opet chvilku na ženské povídání 😀 Nikdy by mne nenapadlo, že se takto nakontaktuji s lidmi se stejným osudem, ani jsme popravde nechápala internetové seznamky,ale ted už ano, chápu a všem cojsme svými myšlenkami ublížila se omlouvám.
Je to takové neco nové, nejdrív s nekým ťukáš doklávesnice a potom se i seznámite. Myslela jsem , že ta osobní setkání mouhu být i sklamáním,ale zatím tu zkušenost jak s Romy tak Vierkou nemám, huráááá.
A teším se na zítra na Romy, jejího manžela, na gall a tak na vše, jak to dobre dopadne!!!! 😀

minka051
29. sep 2009

denis

Tak to ani mna. Ešte pred pár mesiacmi by ma ani nenapadlo že si takto budem písať a práve tu.

čo dobrého pečieš 🙂

denis19
29. sep 2009

No Minka ani mne , ten dovetek že práve tu!!!!! 🙂

Zapékám brokolici, s rajčaty,vajíčkem , šunkou a mozarelou , proložené plátky testa(lístkového) a s trochou kečupu.Je to taková chutná rychlovečka .

minka051
29. sep 2009

denis

Tak to je velmi fajné. Robievam podobné ale prekladám plátkami zemiakov. Ale skúsim to aj stým list. cestom. Ja teraz nemusím variť lebo decká doma nie sú sú v škole a ešte mám navarené od nedele tak to z drahým musíme dopapať. Nebudeme predsa plytvať. 🙂

denis19
29. sep 2009

Tak to rozhodne ne!!! A ješte ted , když máte pred sebou toliko životních cílu, které neco stojí, že ano 🙂

minka051
29. sep 2009

No to mi hovor.. Hlavne teraz ked ideme stavať a obe deti mi študujú. Ešte že jeden býva u mamy a druhý u sestry. Tak aspon ubytovanie je bezplatné. Lebo privát je drahý až hrúza. 😝

denis19
29. sep 2009

Tak to verím, je to drahé i mimo BA.Ale budeš mít vzdelané potomky 🙂
tak jdeme večer. zatím.

minka051
29. sep 2009

Tak zatial 🙂

viera6
29. sep 2009

Ahojte dievčata,
konečne som sa sem dostala aspon na chvílu.
Denis,Romy a gall zajtra vam prajem vele,vela...štastia.
Ved možno sa aj stretneme,idem na kontrolu,dávku my včera nezmenili stále mám 150jed.no a folikuli nejak o nič moc viac necitim dúfam,že aspon trochu podrastli.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre