Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
15. feb 2010

denis, a čo Nemo sa Ti nepáči? 🙂

denis19
15. feb 2010

cukotka...tak ten pocit jsme mely asi každá, já byla denne asi stokrát na WC jestli nekrvácím,úplný stihoman...NEMO jako jméno???? myslím si, že ikdyž dáš jiné nemo mu zustane 🙂

cukotka
15. feb 2010

denis, Nemo je len na teraz 🙂 potom bude mať ozajstné meno 🙂

denis19
15. feb 2010

Ne cuki...NEMO mu už zustane.....tak klid.....ale na teje to super!!!!!!

cukotka
15. feb 2010

rozmýšľam, že do stredy budem polihovať, a potom už by som mohla začať normálne fungovať

viera6
15. feb 2010

ahojte....

cukotka....blahoželám k Nemovi.
denis ma pravdu tie pocity sme mali asi všetky teraz len pekne oddychuj a hladkaj bruško 😉

tak my sme dnes boli na UZ všetko mame ako ma byt 🙂 takže sa vytešujem ako mala 😅 😅 a.......na 93percen je to baba povedal nam Mudr.Biringer Kamil a Gatova to potvrdila.

denis19
15. feb 2010

vierka....tak baba...já si to i myslím,aleradeji nic neríkám....super a máme foto...?

alessia22
15. feb 2010

pekny vecer vsetkym, ktore ste on-line ... som tu opat prihlasena po dlhsej dobe ... mam sa za sebou jedno neuspesne ivf a tiez neuspesnu inseminaciu ... teraz s manzelom zvazujeme dalsie moznosti, ale potrebujeme sa odrazit od jednej nejasnej veci, tak mozno nam budete vediet poradit ... keby sme si teraz podali ziadost na ivf, bola by nam schvalena, kolko casu by sme mali na jej "vyuzitie" ? ... dakujem za radu

denis19
15. feb 2010

vierka...hezká mimozemšťanka!!!!!!!

viera6
15. feb 2010

denis....už som tam dala foto 😉

denis19
15. feb 2010

alessia22
záleží od pojišťovny......moje z UNION byla neomezená na jeden kalendární rok...tak nevím...je to indivindi 🙂

viera6
15. feb 2010

denis....dakujem,akoto že si nič nehovorila si to včera vyveštila? 😀

alessia22
15. feb 2010

dakujem za info denis .... viete ide o to, ze si chceme tento tyzden podat ziadost o druhe ivf a rozhodla som sa vyuzit cas, kym bude schvalena a dat si zistit priechodnost vajickovodov ... ak by to bolo vsetko ok, mozno by sme pred druhym ivf predsa len este vyskusali inseminaciu ... ale neviem, ci to bude mozne, ak uz bude ziadost podana, pripadne schvalena ...

denis19
15. feb 2010

vierka...né.jen jsem mela ten pocit, i z bríška a tak nejak...tak jak jsem si to myslela u sebe tak i u tebe 😕

alessia22
bude to možné, ty tu žádost nemusíš využít..lidove rečeno....tak klidne......mužete udelat i takto... 🙂 držím palec 🙂

cukotka
15. feb 2010

alessia, všeobecná zdravotná má tiež platnosť žiadosti jeden rok

alessia22
15. feb 2010

dakujem cukotka ... ten jeden rok je dost ... ale co ked po inseminacii nahodou otehotniem?

denis19
15. feb 2010

to nevadí, jen dobre a žádost propadne, jen jim možná dej potom vedet.... 🙂

alessia22
15. feb 2010

no ano denis ... ale prepadne znamena, ze druhy pokus sa nevyuzil a ten dalsi sa mi uz bude ratat ako treti?

kajticko
15. feb 2010

alesisia neviem či by osm išla na insimináciu ked už bude žiadosť schválena. kamoškyna sestra teraz na tom bola ešte nevie či je tehotna ,ale pri insiminacii je ževraj úspešnosť 10%. tak radšej by som volila IVF. ja som napr dostala žiadosť v Dovere v novembri a mala platnosť do konca februara.

alessia22
15. feb 2010

mh katjicko, asi bude najlepsie spytat sa priamo v centre, aby som stopercentne vedela na com som a co dalej podniknut ...

denis19
15. feb 2010

alessia......no pokud jim oznámíš, že nejdeš na II. IVF...tak to je pohoda...si myslím a máš stále dva pokusy,ale kajtičko má pravdu, má švagrová byla 3x na inseminaci...u ní vše ok,jen manžel slabé spermoníky mel a nic a na ivf jim to vyšlo nna poprvé.... 🙂

alessia22
15. feb 2010

denis ... ved aj mna viac laka ivf, je tam vyssia sanca ... no nic, uz som sa rozhodla ... zavolam priamo do centra a uvidime ... dakujem vam vsetky za rady a drzim palce v snazilkovani resp. v tehulkovani 🙂

romy01
15. feb 2010

ahoj alesia , z mojej skusenosti - IUI mozes pred IVF kom absolvovat, no mne napr v centre vraveli aby tam bol jeden mesiac pauza - takze IUI - ak nevyjde mesiac pauza a potom IVF a co sa tyka laparky ja som ju absolvovala presne 6 mesiacov pred IFV - tam neviem kolko by mala byt pauza - asi dva tri mesiace ale zas z hladiska hojenia ran je asi lepsie mat vacsiu pauzu.

ahoj denis , uz je lepsie ?

vierka ty si mala 3D či 4D sono ?

cukotka
15. feb 2010

kajtičko vitaj

kajticko
15. feb 2010

cukotka teším sa s Tebou pre mna to bude stale Nemo 😀 😝

cukotka
15. feb 2010

všetci hovoria, že Nemo 🙂

cukotka
15. feb 2010

a kolko buniek mali tvoje embrijká

kajticko
15. feb 2010

moje 8 🙂 aj tvoje bude mať 8 zajtra

cukotka
15. feb 2010

tak to dúfam, a to obidve mali osem?

romy01
15. feb 2010

ahojte cukotka kaajticko,, drziiiim palce - tfuj tfuj tfuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre