Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mirka7582
13. mar 2010

no dobre ja uz idem buvat ranno do prace stavam 😀 tak sa m pekne majte a optrujte sa 😀

strelka11
13. mar 2010

no oni by ti b care mali dat vybrat,mozes pouzivat namiesto injekcii pera,ale je to drahsie,ale tie injekcie zvladli vsetky baby co som pocula,neni to take hrozne 😉

mirka7582
13. mar 2010

a kde si si to pichala 😀

strelka11
13. mar 2010

ahoj mirka a dobru noc a vela vela trpezlivosti 🙂

mirka7582
13. mar 2010

dakujem mojka a ty sa mi optaruj dufam ze ked sem zabludim tak uz budes vediet akeho anielika cakas alebo ake meno si mu vybrala 😀

cukotka
14. mar 2010

pekné nedeľné ránko prajem 🙂 tak ja som dnes tak dosť skoro hore :( Nemo ma asi začína pomaličky presviedčať, že už mám s ním počítať. Od včera mi vôbec nie je dobre :(

denis19
14. mar 2010

Ahoj cukotka.....tak to si teda predstav????? 😀 😀 😀 Aspoň víš , že ho máš!! A jak Ti je špatne?

cukotka
14. mar 2010

dobré ránko denis 🙂 ale od včera večera mi je od žalúdka tak nejako divne, teraz som Nemovi poslala nejaké tie raňajky tak dúfam, že už bude fajn 🙂

ty sa ako máš? čo Karolínka? kočík už je na ceste?

denis19
14. mar 2010

cukotka......no to jsou stavy tehuhu,ale neboj to prejde a nemužeš to mít ze špatné volby jídla? Já treba díky Romy prišla na to, že také nemohu tehuhu čaj, neskutečne se mi z nej točila hlava a bylo jako kdyby na zamdlení, tak zkus vystovpovat co to je 😕

Verím, že je kočárek už na ceste, už na to ani nemyslím, radeji a dnes mne čeká vyžehlidt asi 20ks detských veciček, ať už mám klid a nejaké ty pleny, huráááááá 🙂 A Karolínka...pokud bude tak hodňoučká jak je ted, tak to bude dítko na nezaplacení 🙂 🙂

cukotka
14. mar 2010

denis, rozmýšľala som, že čo to môže byť, ale zjedla som jogurt včera večer, a dnes ráno žemlu so šunkou. Keď som sa najedla, tak mi ostalo lepšie.

A čo album? Kedy doplníš? Tak žehlenie detského oblečenia je taká príjemná činnosť nie? Mna tiež dnes čaká žehlenie a ešte napísanie seminárnej práce do školy :(

denis19
14. mar 2010

cukotka...album jsem práve doplnila 🙂 a na žehlení se skutečne i teším, jinak totiž nežehlím nejak obzvlášť moc 😕

ono ti po jídle ted bude stále lépe jako bez jídla,ale po tom 12-15tt se to zlepší, teda mne se to zlepšilo, že jsem už nebyla na tom jídle tak závislá a nedelalo se mi špatne z toho ,že nenjím 😲

cukotka
14. mar 2010

kočík parádny 🙂 a nemali tam byť ešte tie úžasné plienočky? 🙂

denis19
14. mar 2010

no vidíš...na to já zapmela...jdu na to 🙂 🙂 ješte,že te mám!!! 🙂

cukotka
14. mar 2010

tak teda čakám 🙂

viera6
14. mar 2010

ahojte cukotka,denis 🙂 prajem peknú usneženu nedeľu

cukotka
14. mar 2010

ahoj vieročka, ako sa máš? akože usneženú?

cukotka
14. mar 2010

denis, tak teda plienočky sú parádne 🙂 a na akom princípe to pracuje? Resp. v čom sú lepšie ako klasické jednorázové?

kefalinek
14. mar 2010

babenky viem ze ste uz omnoho dalej a le tak vam tu vpadne mchcem sa spytat vam pocas stimulky davali v centre nejake rady ohladom stravy alebo pitneho rezimu?

viera6
14. mar 2010

cukotka....mame sa dobre,mala žabka-anjelik ta ti je čula ako mala futbalistka 😀 No u nás do rana napadlo 5cm snehu a stále sneží,teda už skôr taky,že sa roztopí 😒 ta jar nejak nechce prist aj včielky pohynú ,keď je takáto zima a to už mali vyletieť z ulou.
ako sa ma Nemo?ideš zajtra na srdiečko však 🙂 😉

denis.....ake maš pekne zaguľatené bruško 😉 plienočky vyzerajú super 😵

denis19
14. mar 2010

kefalinek.......mne žádné,až na to, že mám hodne pít vody.

Ahoj Vierka...no sneží či prší či co to delá i u nás: Kuk do albumu.
Cukotka...no nežehlíš 🙂 , jsou efektní, ekologické a rychlo schnoucí,až na ty ružové, ty schnou déle a nemusíš potom balit na široko a nepromokají ty vrchní kalhotky . www.ekoplienky.sk 😲

cukotka
14. mar 2010

kefalinek, mne nedávali nič. Ale viem, že niektoré dievčatá tu písali, že je treba veľa piť a jesť bielkoviny

viera6
14. mar 2010

kefalinek.......treba jest vela bielkovín a vela pit vody 😉

denis19
14. mar 2010

cukotka...mrkenzi sem http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-shell... 😀 😀 😀

vierka...no kulatím se i ne na bríšku,ale všude ☹

cukotka
14. mar 2010

denis, a okrem toho že sú ekologické, tak majú ešte nejakú inú výhodu oproti jednorázovým? lebo čo sa týka klasických bavlnených plienok, tak to mi je jasné, pranie, vyváranie, žehlenie, skladanie aby sa dalo baliť na široko, tak 🙂

u nás vykuká také zubaté slniečko, prádlo som vyvešala na balkón tak dúfam, že sa to počasie nejako prudko nezmení k horšiemu

denis19
14. mar 2010

cukotka...pro mne hlavne ta ekologie, díte se dríve odnaučí od plen, nemusíš vyváret ani žehlit a neprobíhají tam hnilobne akce malinkatých živočichu, tudíž stačí prát jednou za 48 hodin, pokud máš plen dostatek...... co já zatím nemám. ozkouším a uvidím, eventuálne dokoupíme 😀 ale také to chci strídat s jednorázovkami, treba na cestování 😲

viera6
14. mar 2010

denis......už som urobila kuk aj tie farby plienočiek su pekne 😵 v piatok si niečo prikúpila?

denis19
14. mar 2010

víš ona se ti taková pamperska v prírode rozloží možná po 100 letech a to ješte zanechá spoustu nezpracovatelných látek v prírode, pálit se to nesmí..takže je to v podstate humus,který jen ulehčuje práci pri prebalování.... 😕 ale toť vše!

denis19
14. mar 2010

vierka...ano, napsala jsem ti do mailu 🙂

viera6
14. mar 2010

denis .....ano? tam som ešte nestihla nakuknúť 🙂 hneď to napravím 😉

viera6
14. mar 2010

kočky....čo dobrého varite?ja polovičke pečene stehna a pre seba paprikáš s haluškami 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre