Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
22. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, Denis vitam ta , uz konecne domka po svojom aj s karolinkou superrrrrrrrrrrrrr, kocka nasa , mas sa ?

vierocka hoj, ako sa ma nasa sarinka ?

denis19
22. apr 2010

Máme se fajn a doma je doma...ty se pochval co nového??Už víš co máš v bríšku????

brmbolcek
22. apr 2010

dievcatka, ja sa vam musim pochvalit 😉 😉 😉

ja som si konecne kupila tehu oblecko, 🙂 🙂 🙂 ja sa z toho tak tesikujem ze som uz dve noci nespala, co sa tak s tym neviem zmierit ze som to len tak nahodne cez mesto zohnala 🙂 🙂 🙂 , skusala som teda kopec veci nevedela som co skor kupit ale cena ma nepustila , nechala som tam 125 €.... ale sekne mi to 😵 😵 😵

pocas vikendiku budem robit modelku a hodim do foto, a potom vam to poslem na IP , ja sa tesim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Denis- tebe hodim aj to 3D na zariadenie ....
Vierocka - tebe pofotim aj tu deku, stale na to myslim ale uz tento vik... to dam do poriadku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

a tesim sa ze uz je Denis domka 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a pomaly zacinam kupovat vybavicku ... neviem teda odkial mam zacat ci skor kozmetiku a ci oblecko.... no som z toho mesuge 😀 😀 😀

...a este nevieme co to bude 😉 😉 😉

viera6
22. apr 2010

tak to je v pohodke 1/2tyždne.Ja som tiež uvažovala o doktorovi alebo dule.Doktor u nás stoji 166eur ešte teda uvidím...

brmbolček ahoj......kde si sa nám aj ty túlala ??Mame sa celkom dobre a čo vy?

viera6
22. apr 2010

brmbolcek....tak už sa teším na tvoje fotečky 😵 😵

denis19
22. apr 2010

brmbolček tak to se teším na foto i já plánuji o nejaké foto a mám i nové Karolínky, tak to tam šupnu a i bríško tam šupne ted roste jako z vody a co Ty Vierka,.....také šupneš nejaké bríško??????

viera6
22. apr 2010

Deniska jasne už je tam 🙂 🙂

brmbolcek
22. apr 2010

Vierocka- trosku som vcera pobehovala po meste s maminou , a ta moja mamca mladne 😀 😀 😀 ked ma vidi, ta sa tak tesi na maleho brmbolca no radost sa na nu divat 😀 😀 😀 aj dnes skocim do mesta ako pisem musim uz nieco chystat 😵 vybavicku. 🙂 🙂 🙂 Je fajn, ze sa mate fajn a Sarinka je v poriadku 😵 😵 😵 Citam, ze pisete ze si zazmluvnujete dr. ku porodu, uz som o tom pocula a niektore kocky si ho aj zazml. a dr. neprisiel tak jej vratili peniaze a odrodil ju iny lekar .......

dievcatka poradte na co sa mam zamerat pri nakupovani vybavicky....... cim ste vy zacali ???

brmbolcek
22. apr 2010

jeeeej dievcatka ja sa tesim na vase fotecky, vikendik bude teda samy fotoatelir , manzelia budu mat co robkat 😀 😀 😀 ake sme stastne ze ich mame 🙂 🙂 🙂

Denis- tak inak som zvedava na tvoje rastuce Karolinske brusko aspon porovnam s Vierkou a do toho romy a bude to 😵 😵 😵

denis19
22. apr 2010

Vierka..já nevidím Tvuj album, proč??

brmbolček...já jsemnic nekupovala, jen oblečko do porodnice a kozmetiku....úplne vše jsem dostala...tak nejsem moc dobrý rádce.....ale začni nejakýma dupačkama a košilkama, čeppičky, rukavičky a potom to pujde samo 😀

viera6
22. apr 2010

brmbolcek....ja som kupovala vecičky tak ako mi prišlo asi ako aj ty teraz a kozmetika prišla na rad až teraz 😵

brmbolcek
22. apr 2010

Denis- tak to uz mam , to je supr, ze si mi to potvrdila 😎 😎 😎 tak startovaci krocik som zvladla, tak uz len pokracovat a minat ericka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
22. apr 2010

super, Vierocka- i tebe dakujem a podstupim aj tu kozmetiku, a mate aj odsavacku hlienikov ? a mliecka ?

denis19
22. apr 2010

brmbi...já mám i hlienovač i mliekovač 😀 😀 ale verím,že to nebudu muset používat ani jedno.......brmbi...ty vidíš vierkin album????

viera6
22. apr 2010

ano ja mam odsavačku soplíkov na vysavač a na mliečko medelu,monitor dychu a babyfon 😵

denis19
22. apr 2010

monitor dechu mám také a chuvičky zatím ne....uvidím jak to bude nutné, máme byt..tak to není jako rodinný domeček....

viera6
22. apr 2010

deniska hneď ti pošlem inštrukciu na fotoblog 😉

brmbolcek
22. apr 2010

dIEVCATKA - Teda uz ste ukazkovo nachystane , no mam co robit aby som vas dobehla a vsetko postupne ponakupovala 😎

....a nieco sa stalo s Vierk. albumom , lebo je uplne prazdny !!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 , veru ze ani ja tam nic vobec nic nevidim

denis19
22. apr 2010

Vierka...nádhera!!!!!!!! krásné bríško! Sárinka má super domeček......a ty jsi si dala zablokovat album???? To budu muset chodit pres tento link na tvé albíčko???

brmbolček...žádný stres...máš spoustu času na to aby jsi nás dobehla...tak klídeček 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
22. apr 2010

Dievcatka a ja som bola vcera rano este na krvicke..... a zbadala ma dr.Gatova , vysmiata a ukazuje mi ze ako sa mi krasne zaokruhluje brusko, tak ma to potesilo, ze som bola rada, u obycajnych dr. by sa toto cloveku nemohlo stat , a pritom staci tak malo a je krasny den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brali mi krv v 16tt a o tyzden mam volat o vysledky ... a potom v 20tt sa objednavam na geneticke sono 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denis19
22. apr 2010

brmbolcek..oni jsou tam všichniúplne super a to genetické sono si vychutnej, jdeš ke Grochálovi?????
a také nám cvakneš bríško , že ano o tom víkendu.
baby já se ted na dve hodky loučím,mám vycházky tak jdu ven. 🙂

brmbolcek
22. apr 2010

Denis- jasne ze cvaknem a poctivo ohlasim.....

a k tomu Grochalovi sa mam ja objednat ci tam bude aj iny dr... ? ten grochal chodi do heliku ?

viera6
22. apr 2010

deniska ....dakujeme 😉 ano cez ten link budeš kukať moje albičko zatial....

brmbolcek.....tak to je fakt, obyčajný doktor nevie tak potešiť ..

brmbolcek
22. apr 2010

Vierocka, si uzasna na fotkach, bues mat krasne spomienky na tehuhu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pekne zabery .... a neodolala som aj na overalik, je na spapanie ako ine vecicky, ktore mas 😉 😉 😉

Denis- tak peknu vychadzocku prajeme 🙂 🙂 🙂

viera6
22. apr 2010

pa denis... ja pôjdem tiež niečo robiť uži si prechádzky 🙂

viera6
22. apr 2010

brmbolcek.....dakujem 😉 ktorý overal máš na mysli?
Grochala nechodi do Heliku ma svoju ambulanciu oproti nemocnici ako do nej vchádzajú sanitky.Tam je hned oproti aj lekaren Beatrix a za lekárkou je ta budova,kde sa nachádza Grochala.Ja som mu pisala vždy mail a on zavolal a objednal ma.

viera6
22. apr 2010

brmbolcel.....http://www.femicare.org/ a na objednávky,ordinačne hodiny som mu písala mail,ked som mu volala nedvíhal mi.

brmbolcek
22. apr 2010

Vierocka moja zlata no predsa ten uz skoro moj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 s uskami ten bledomodrucky, je uzasny , prenadherny 😵

Vau takze on je v nemocnici, teda to som nevedela 😒 😒 😒 ,..... a nebude to vadit, ze krv mam od ineho dr..... a sono budem mat od ineho ? co by mali zisti z tejto krvi v 16tt......??? a ty si bola u Grochalu ? Denis si ho velmi pochvaluje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
22. apr 2010

uz som si ho pozrea, no vyzera dost prisne 😉 😉 😉 teda nepoznam ho ...... neviem aky je ale skusit mozem 😵 😵 😵 a staci to geneticke sono v tom 20tt ??? ci skor a ci neskor ?

viera6
22. apr 2010

brmbolcek...tak možno ta sklamem,ale ten neni na spinkanie je do takého chladnejšieho počasia.

Nie je priamo v nemocnici,ale oproti nemocnici. Nemocnicu maš po pravej strane a budova d.Grochala je na lavej strane.
Ja som bola u neho v 22tt a aj teraz v 30tt je fakt super.Na krv som bola v heliku ako ty aj na sone len tam som nebola až tak spokojná, sono mi robil d.Biringer tieto sona už potom robia d. z nemocnice.Zaleží na tebe ako sa rozhodneš ja som bola aj v heliku aj u Grochalu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre