Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
18. máj 2010

coskoro sa ti pamat osviezi ked ti razom kopne v brusku 😀 😀 😀

lucim sa manzelik mi pride domkov tak sa mu idem venovat , boli ho chrbatik tak si ho idem liecit nech sa mu polavi cim skor 😉 😉 😉 pa pa

viera6
18. máj 2010

Ahojte
tak ja zas len na skok som vas prišla pozdraviť 🙂

Deniske som odkazy dala a tiež vás pozdravujú 😵 😵 😵 😵

krivka5
18. máj 2010

brmbolcek...ahojky a pekne sa o buduceho tatina postaraj 😉
ahoj vierka 🙂 dakujeme za pozdrav od denisky a Karolinky.tak sa maju dievcata dobre?

denis19
18. máj 2010

Ahoj holky,
tak jsem opet tu. Jak už víte, Karolínka je už na svete a zatím bojuje jako das, je v domečku, jako inkubátor a je ji tam dobre, jiný prístroj nepotrebuje tak jsem šťastná, ikdyž rvu kudy chodím, už mám i první mléčko, tak snad to vše dobre pujde a brzo budeme doma. Ani vás nedočítám , nemám sil,ale zdravím vás všechny. Rodila jsem v plné narkoze sekcí.....

Romy a klid....váha jde dolu, jako blázen, už mám jen +3kg........
Vierka......nestíhám ani odepisovat,ale napravím se. slibuji.....

kuspitka
18. máj 2010

ahojte.
krivka dakujem
denis gratulujem moja tak sa tesime
vsetko dobre ti prajeme

sanris
18. máj 2010

no denis ta sa držkajte aj s Karolínkou

krivka .....no ja ako sa mám? stále mi býva zle už mi bývalo zle len večer ale teraz celý den asi mi to ani neprejde 😒

tuzimpobabatku
18. máj 2010

ahoj denis...dlho som tu nebola a aké prekvapenie, že už máš Karolínku 😵 😵 blahoželám a prajem vela zdravia vám obom. Moc sa teším 🙂

krivka5
18. máj 2010

jeej deniska nas bola kuknut 🙂 deniska neboj Karolinka je bojovnicka a cochvila bude mat dobru vahu a pojdete domkov. len sa snaz co najviac mlicka odstriekat 🙂
sanris...mne uz tak zle nebyva, este to uplne nepreslo, ale uz mi je omnoho lepsie. neboj aj tebe to prejde 😉
kuspitka...neni zac 🙂

romy01
18. máj 2010

ahojky babenky

denis ako pise krivka- hlavne sa snaz nastartovat mliekaren, nech sa ma karolinka ma fajn ked ti ju donesu, a neboj sa ona bude uplne v poriadku. posielam vam obom pusu.

viera6
19. máj 2010

Dobre ránečko dievčatá 🙂

romy01
19. máj 2010

ahojte, je tu niekto ?

viera6
19. máj 2010

je tu niekto?

denis19
19. máj 2010

no jasan, já jsem tu🙂

Ahoj devčata, takže Karolínka po narození mela 1630 g a 44 cm, což je na délku supr ,ale málo gramu...ale to dožene. vše má vyvinuté, tak já zbytečne stresuji,ale to jsou hormony, už jsem se dostala do radovací fáze. manžel jel dnes koupit kočárek a zbytek detských vecí co nám ješte chybeli. Karolínka lítá po inkubátoru jako bláznivá, normálne je ji malý a je úplne zdravá. denne si zvyšuje dávku papání, tak verím, že brzo pribere a pujdeme domu, musí mít 2200gramu a frčíme domu!!!!!!! já jsem úplne v poho, rez trochu bolí,ale neva, zítra vytáhnou stehy a je hotovo. už jsme jinak na puvodní váze!!!!!!!!!! neuveritelné!!!!!
Foto hodím až doma, tu v nemocce to nejde a manžel se mi na to doma vyprdne, stejne tráví vetšinu volna s náma v nemocnici🙂

figurka.m
19. máj 2010

ahojte 😀
Denis, no parada, tak to je uplne najdolezitejsie, ze je Karolinka zdrava a chuti jej papkat, za chvilocku pojdete domkov 😎 tesim sa na foto 😀

viera6
19. máj 2010

jej....Deniska moc na vas myslím akurát som myslela,že ti večer napišem 🙂 bozkavam Karolinku 😵

apple7
19. máj 2010

Ahoj Denis,
srdecne ti blahozelam ku Karolinke, to je super ze pekne papa...🙂
TO pekne priberie a pojdete domov. 🙂 Teraz je naozaj malicka, ale ona to dozenie...uvidis
Dufam, ze sa ti rana pekne a rychlo zahoji a budes mat dost mliecka....drzim vam palce🙂

zuzanabb
19. máj 2010

denis to je super, ze Korolinke tak chuti papat a vyzera, ze za chvilocku pojdete domov 🙂 😵 Len sa pekne raduj, ziadny stres, uz to mas vsetko za sebou a ani sa nenazdas a Karolinka bude za chvilu v puberte 😉 😀

kajticko
19. máj 2010

ahojte kočky všetky zdravím 🙂

Denis super aj ma to dojalo ked som to čítala mne tiež určite hrozí ,že dve pojdu skôr 😉 musíme len veriť ,že všetko bude ok ked sme to už takto dotiahli až sem.

figurka, krivka a všetky spolubojovníce držím palce 😉

mne povedali,že jedno je na 100% synček a to druhé ešte nebolo vidieť čo to bude ,ale dr povedala,že pravdepodobne baba tak to by som bola úplne rada 🙂 jednou ranou aj aj

figurka.m
19. máj 2010

kajticko, no to by bolo genialne, jednym vrzom parik a vybavene 😀

romy01
19. máj 2010

ahojte

denis, super, vidim, ze stres pomaly opadava a to je dobre a k tvojej vahe ti tiez gratulujem, som zvedava ako na tom budem ja, moc tomu neverim ze to pojde tak dobre, lebo ja som vzdy velmi problemovo chudla. Bez makacky v posilke a behaniu cele leto to nikdy samo neslo. Ale nic nenarobim. Hlavne sa drzkaj a pozdrav aj karolinku a aj mm. 🙂

brmbolcek
20. máj 2010

pekne ranecko dievcatka 🙂 🙂 🙂

vcera som nestihala ....

Tak uz sme po 3Dsone , je to paradicka, dietatko sa vrtelo , tancovalo ale este som to tak necitila ako videla 😀 😀 😀 ustockami otvaralo dokonca sme videli pery naseho babetka a kazdy kusok telicka 🙂 🙂 🙂 vazime 345g 🙂 🙂 🙂 a vsetko zodpoveda tehotenstvu tak ako ma je to vsetko v poriadku babatko sa vyvija presne tak ako ma, mame aj fotky ale tie az cez vik ... 😉 😉 😉 odfotili nam pohlavie, chrbtice a na nej vidno krasne pupoc.snuru 😉 😉 😉 a este nam aj tvaricku ocicko odfotilo je to parada 🙂 🙂 🙂 V 30tt pojdem zas 😉 😉 😉 a pohlavie sedi tak ako som pisala V IP 🙂 🙂 🙂

Denis- teda Karolinka uz je velka slecna ked sa nezmesti v inkubatore , je fajn ze je este v inkubatore este to potrebuje a ty zbieraj mliecko aby mala Karolinka plne brusenko 😉 😉 😉 myslime na vas a tesime sa na foto 😉 😉 😉

Kajticko- teda to by si mala super dievcatkoa a chlapcek 😉 😉 😉

Sanris- coskoro uz budu tvoje nevolnosti na ustupe 😉 😉 😉

Krivka- tak co drvis cudzie jazyky ? ci Sebastianko ti myslienky odhana 😀 😀 😀

Vierocka- a coSarinka ako sa ma nasa princeznicka ?

Ostatne zdravim vsetky 😎 😎 😎

brmbolcek
20. máj 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.**0 mraz.** VEK: 28 ** výsledok - PK 21tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.1, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK 21tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok- BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK 19tt //
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 ** výsledok –BPK 20tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok – PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok – PK 17//
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok – BPK 8tt/1
13. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 28.2. ** ET: 5.3. ** 5 mraz. ** VEK 35 ** výsledok - PK //14tt/1
14.CUKOTKA 16tt
15.ZUZANABB ---MT-HEL-- EMB.1-OPU 23.4--ET 28:4--0 mraz.--VEK 32--vysledok- PK // 2tt-3tt

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok –BPK 35tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok - PK 35tt //1

NASE MAMICKY po IVF r.2009 narodene v r.2010

01.DENIS- dievčatko KAROLINKA 14.5 2010 o 11.45h.

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ******* BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraz. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** *BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraz.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.
08. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK =neg.
09. LUKO ******** BA - GF ** EMB.2 * OPU 4.3. ** ET: 9.3. ** 4 mraz. ** VEK:30 ** výsledok = neg.
10.MARYAH*** MT - HEL*** EMB.1* OPU 23.2.** ET 1.3.** 3 mraz.** VEK 28** výsledok - PK = neg.

viera6
20. máj 2010

pekne rano prajem...........

Kajticko..........to by si mala teda super.. párik 🙂

romy............kedy maš pasy?

ahoj brmbolcek..........teším sa s tebou,že je všetko v poriadku ......je to fakt super pocit,keď vidíš už takého krásneho človiečika 😵 😉
Sarinka sa ma dobre teda dúfam,už by som ju rada na chvíľočku videla snat na pasoch mi ju ukážu 😵 😵

brmbolcek
20. máj 2010

ahoj vierocka 🙂 🙂 🙂 i mi sa tesikujeme 🙂 🙂 🙂

a co ides dnes varit dobreho ?

brmbolcek
20. máj 2010

tak ja idem nieco dobreho ukuchtit, lebo manzelik pride dnes na obedik tak sa idem posnazit aby mu chutilo 🙂 🙂 🙂

zatim sa lucim a este nakuknem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

viera6
20. máj 2010

brmbolcek.....varila som zelenú fazuľku a parene buchty 😝
tak zatial pa 😵 😵

kuspitka
20. máj 2010

AHOJTE.
demis tak velmi sa tesim,ze ste ok len tak dalej nech bojuje mala tesim sa velmi.

krivka5
20. máj 2010

ahojte 🙂
deniska...same super spravicky 🙂 tak Karolinke chuti, to je dobre aspon pekne rychlo priberie a pojdete domkov. no ja to vidim tak ze do dvoch tyzdnov si domka 🙂 moj syn mal v 35tt 2 000g a musel pribrat do 2 500g a to trvalo nieco cez dva tyzdne. tak este chvilku vydrzat a ked uz bude krasne vonku teplucko pojdete domkov.
brmbolcek... to si uz bola v heliose, ze? my ideme na buduci tyzden. strasne sa tesim na tie nase male gulky 🙂
vierka...to ti verim ze by si Sarinku zase rada videla, ja keby ze mame doma sono, nic ine cez den nerobim len kukam na maleho buchtu 🙂

figurka.m
20. máj 2010

ahojte 😀
brmbolcek, super zazitok, vidiet babatko ako v brusku vystraja 😀 ja som objednana na sobotu ku Grochalovi, rano o 9, tak sa tesim,ale aj trosku bojim, dufam, ze bude vsetko v poriadku a figurka je zdrava 😉

majaja75
20. máj 2010

ahojte...chcela som sa spýtať či neviete aké by mali byť hodnoty PAPP-A? a hodnoty free-beta hCG v I. trimestri

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre