Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
25. máj 2010

viera placlivo a horuco.

viera6
25. máj 2010

tak to u nas je dost chladno a stále sa zasahuje... okrem toho plačlivo.

romy....a ty si už išla na anglinu?

kuspitka
25. máj 2010

tak tu je strasne horuco

viera6
25. máj 2010

@kuspitka ...ked malej striedaš to mliečko tak sa to ani trošku nelepši

kuspitka
25. máj 2010

viera nutrilo AR1 a nutrilon confort len teraz sme dostali nutrilon AR2

viera6
25. máj 2010

@kuspitka no tak to je na mna nejak priveľa takže ty už nekojiš a dávaš jej medzi tím aj čajík

kuspitka
25. máj 2010

caj nechce ani nic kde je voda.
kojila som teraz som prestala.
ideme zas von ppaa

figurka.m
25. máj 2010

ahojte kocky 😀
tak sobotny UTZ v pohode, doki vsetko komentoval,bol s nami aj maly, tak len tak cumakoval 😀 tak uz nieje pochyb, ze je to chalanisko, pekne nam ukazal vsetko 😀 podla dokiho je vsetko v poriadku, len jednu oblicku mame trosku zvacsenu, ale to vraj chlapci mavaju, ze to treba sledovat a malo by sa to upravit, tak uvidime, inac maly je potvorka riadna, celu cestu v aute kopalo jak na futbale a u dokiho sa dva krat obratil a zaspal 🙄 este sa aj zakryl rukou cez tvar, doki mi buchal po brusku,ale maly flegmos sa otocil zadkom a bolo, sme sa zasmiali, no a samo, ze ked sme sli domov tak zase vysiloval 😀

krivka5
25. máj 2010

jeeej figurka, tak si mala krasny zazitok 🙂 nas chlapcek nam tentoraz neukazal co ma medzi nozkami, ale my uz aj tak vieme ze ma pipika 😀

viera6
25. máj 2010

figurka.......tak bola krásna sobota super 😵 ......doktor je fajn a hlavne,že vie všetko pekne vysvetliť tanto tyžden by si mala mat aj výsledky s amino,či sa milým.....

krivka......Sebastianko sa ukáže vo štvrtok 🙂

majaja75
25. máj 2010

ahojte...viete mi niektorá poradiť, kde robia dobre sono, ide o to že sa chcem vyhnúť amniocentéze. Deniska mi odporučila dr. Grochála v MT, ževraj je dobrý. Boli ste niektorá uneho? V ktorom týždni sa tam oplatí ísť.
ďakujem za odpoveď

viera6
25. máj 2010

ahoj majaja.........dr.Grochala ti môžem odporučiť aj ja....... je fakt super a bola u neho v sobotu aj figurka.Ja som u neho bola v 22tt to už bolo tak na tesnotku.Objednáva sa tam od toho 20tt.

cukotka
25. máj 2010

Ahojte 🙂 len som sa Vám chcela pochváliť, že dnes mi volal môj gynekológ a všetky výsledky čo sa týkajú pravdepodobnosti Down.syndrómu sú negatívne, huráááááááááááá 🙂

romy01
25. máj 2010

cukotka super sprava, tak to ma byt 🙂

minka ako sa tebe dari ? Mas nieco nove ?

krivka - ale chod, zeby koli sadielku by nebolo vidiet krpca? Sa mi nezda, vies kolko toho sadla mam ja ?

vierka mala som anglinu tak zato som tu poobede nebola. Este musim vydrzat dva tyzdne aby som stihla urobit zaverecnu pisomku nech mozem postupit do dalsieho rocnika

brmbolcek
26. máj 2010

ahojte ja len na rychlo , vas pozdravim a bezimmmmmmmmmmm

Krivka. ano b heliku maju aj farebne sono- teda dostanes aj farebne fotecky ak mas o ne zaujem , co myslim ze mas stoji to 7 euro 🙂 🙂 🙂

ked bude viac casu popisem, zatim pa pa

minka051
26. máj 2010

Ahojte
romy 🙂 ja idem zajtra už na UTZ sliznice a pevne verím že bude dobrá a potom si idem pre drobčekov do Sanusu. To asi tak o 5 dní pôjdem na vklad. Tak mi držte palce. 🙂

krivka5
26. máj 2010

ahojte 🙂

@majaja75 ...ani ja som nebola na amnio a morfologicke sono mi robili uz dva krat tu v ZA a este som sa objednala do heliosu v MT.

@cukotka tak to je super spravicka 😉

@romy01 ...no to ja si myslim ze asi preto je taka slaba viditelnost. doki povedal ze cezomna zle prechadzaju tie vlnenia. aj som mm kazala nech nas v heliose preobjedna tak o dva tyzdne. hadam to uz bude lepsie 😒

@brmbolcek ..dakujem za info 🙂 inac mam chut ist aj zajtra do toho helijka, ale ci to nebude vadit ze dva krat v tyzdni na utz....

@minka051 budem ti siiilno drzat palce, tentoraz to vyjde a hotovo! 😉

kuspitka
26. máj 2010

ahojte,minka este kolko mate mrazacikov?

minka051
26. máj 2010

kuspitka ahoj no máme ale darované 2 mrazáčikov 🙂 Ale to sú už Embryjká 🙂 nie sú naše ale budú.. 🙂

minka051
26. máj 2010

kuspitka pozeral som si fotečky no strašne je zlatá.. A ty sa máš dúfam dobre.

kuspitka
26. máj 2010

minka tak to je super a kedy si idete pone?

kuspitka
26. máj 2010

tak ja ako kedy obcas ano a obcas nie.

minka051
26. máj 2010

kuspitka zajtra idem na UTZ slznice a ak bude v čo velmi verím, že bude dobrá, ved lieky papám tak približne si myslím že 2.6. by mal byť KET. Ale to budem vedieť až zajtra, ked budem volať z doktorom zo Sanusu. Určite napíšem.

kuspitka
26. máj 2010

minka tak to ti budem drzat velmi palce moja.
a ako sa citis?

minka051
26. máj 2010

kuspitka ja teraz výborne... Tak pevne verím že všetko dobre dopadne.. 🙂 🙂

kuspitka
26. máj 2010

ty si uz mala ET pravda....
teraz chodite do Brna?

minka051
26. máj 2010

kuspitka ano aj ET aj KET no nevyšlo ani jedno. Stálo to vela . tak preto sme sa rozhodli teraz už len pre darované embryjká. Ved bude to naše nerobím v tom nijaké rozdiely. Chodím teraz do Jihlavy do Sanusu lebo tam mali embryjá k dspozícii hned a stojí to len 7800 Kč. A dajú mi dve vložiť.

kuspitka
26. máj 2010

minka
tak to stalo vsetko dost vela.
tak teraz sa to podari.a na sono ,kde chodis?

romy01
26. máj 2010

minka tak ja ti držím palce ale fest - až mi ich vykrúca a posielam špeciiálne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

minka051
26. máj 2010

kuspitka na sono idem tu u nás ku mojej doktorke, lebo trieskať sa do Jihlavy to je daleko. Potom len zavolám od dotorky a tá povie doktorovi v centre ako to vyzerá.

romy ďakujem už aj ich všetky zbieram aby sa na mňa poriadne nalepili. 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre