Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
31. máj 2010

brbolček si ma rozosmiala no to by už bolo na mňa asi moc 😀 😀 😀 Ale ďakujem za podporu. Tak teraz príde drahý a ideme trochu na nákup a musí si hlavne kúpiť oblek lebo do toho čo mal sa už akosi nezmestí 😀 😀 Na budúci týždeň ide na konferenciu tak nech dobre vyzerá. 🙂

brmbolcek
31. máj 2010

@matakrok, vidim ze ratat vies skvele 😀 😀 😀 😀 😀 , dakujeme 🙂 🙂 🙂
Kolko sa snazite ? Si zdravotna sestra ?
To ze to mas na prieduskach daj si cajik, a lezkaj , mas horucku ?

brmbolcek
31. máj 2010

wau @minka, tak mu vyber taky riadny pardny Sik 😉 😉 😉 oblek aby ho mohli vynosti tvoji novy zajtrajsi drobcekovia 😀 😀 😀 a stastie ani nevies ako sa usmeje na teba, len aby to nebola este pravda, tfuj tfuj tfuj, nech to pravda je 😀 😀 😀 , budem silno mysliet ked budes mat po tak daj vediet budem cihat od teba spravicky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matakrok
31. máj 2010

@brmbolcek ... 🙂 snazime sa 2,5 roka. toto je nase 1. IVF. som zvedava ako to dopadne. na dalsom uz budem vediet ako to chodi 😉 len dufam,ze dalsie nebude 🙂 vy ste ako dlho skusali?
ved, urobila som si miesany bylinkovy drink, chlastam na striedacku byliny uz 3.den. a muzicek ma obskakuje ako nikdy.

brmbolcek
31. máj 2010

Matakrok- tak ja drzim palce aby to bolo prve a posledne 🙂 🙂 🙂 a hlavne aby bolo uspesne 😵 😵 😵 Ved ked si zvladla inekcie, tak uz vsetko zvladnes 😉 😉 😉 A zajtrajsok uz je malina Vyberu vajicka a budu dni cakania ako sa budu vyvyjat 😉 😉 😉 podla nich uvidis ako sa chovaju tvoje vajka a ako ich oplodnia, predpisu ti utrogestan na vkladanie .... budete mat PK /predlzena kultivacia/ ci bez PK ?

matakrok
31. máj 2010

@brmbolcek ...vdaka 🙂 stimulacku som zvladla v pohode. lieky vsetky uz mam. o PK neviem 🙂 cely postup by som si konecne rada prebrala zajtra🙂 ani neviem,kto to bude robit. ci on ci niekto iny

brmbolcek
31. máj 2010

V inych centrach to hovoria este pred stimulkov...... zahadne ze vas este nepripravili na to co vas caka 😉

brmbolcek
31. máj 2010

matakrok- aha Kosice, iny kraj iny mrav ale ved vsade je to inak .....

figurka.m
31. máj 2010

ahojte 😀
matakrok, vitam ta medzi nami a prajem dobru urodicku a nech sa zadari na prvy krat 😉

minka, super, dve embrijka, tentoraz to uz musi vyjst 🙂 a nech dobre nakupite 😀

brmb, krivka, romy, vierka atd. atd.......pozdravujem

brmbolcek
31. máj 2010

ahoj @figurka , ako sa dari ? 😉 😉 😉

figurka.m
31. máj 2010

ahoj, brmb, celkom v pohode, a co ty?co babatko, uz ta poriadne kopka?

brmbolcek
31. máj 2010

ti oviem, ze je to u mna take jemnucke kopkanie, to bude asi cely manzel on je taky jemny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

figurka.m
31. máj 2010

no ono ked bude vacsie, bude to silnejsie 🙂 ten moj divoch zase nevie asi co od radosti, skace ako akrobat, jeden kop do mechura a hned lavacka do brucha, no idem si uzit presne ako s malym, brucho len tak nadskakuje 😀

brmbolcek
31. máj 2010

tak tomu verim, tak si to zatial uzivam ked je este malicke 🙂 🙂 🙂 , inak aj to moje nadskakujem je to inak zlate ze sa to tak da citit ale aj vidiet 😀 😀 😀 a co uz ste sa dohodli na mene ? Kedy ides na cukor ?

figurka.m
31. máj 2010

ale kdeze, my sa ani nedohodneme, aj pri malom som bola do poslednej chvile proti menu Tony, az v porodnici som rezignovala 😀 zatial sa mi maci Tomas alebo Max, na cukor nrviem kedy,7.6. mam poradnu tak uvidim
a co vy meno mate vybrate?

brmbolcek
31. máj 2010

jj, uz mame ale zatial je este aj moznost zmenenia do doby porodu 😉 😉 😉 ale napisem do IP ak budes chciet vediet , este tam musim hodit aj foto nove so sona...... ja idem na cukor 16.6 dali mi aj taky prasok mam si ho zmiesat doma a za dve hodky mam prist na ordinaciu .... na lacno , no uvidim ako vydrzim bez jedla ....... aj teba to bude cakat asi tento mesiac , ten cukor myslim, a inak sa ako citis ?

kuspitka
31. máj 2010

Ahojte.
minka to je super.budem drzat palce.

brmbolcek
31. máj 2010

...kuspi ahoj , pozdravujem kamilku, tento mesiac ma meno 😉 😉 😉

... ja sa lucim, utekam na postu zatim pa pa 😵 😵 😵

figurka.m
31. máj 2010

ja to trosku poznam, uz som na tom bola pri Tonym, veeeeelmi sa tesim, fuj, fuj 🙄 no ale zvladneme to 😀

tak hod do IP, ake ste vybrali 😀

kuspitka
31. máj 2010

brmbolcek hej.ved som jej objednala uz koberec a este jej kupim asi tortu,alebo sa pojdeme pekne odfotit.

ako sa mads moja?

romy01
31. máj 2010

ahojte kocandy

tak ako ste vikendovali?

vitaj matakrok - ako baby uz pisali, pocas stimulky je organizmus casto oslabeny - hodne dievcat poprechladalo a mavali aj teploty a brali aj lieky a aj tak otehotneli. Pre teba je najdolezitejsie zachovat si chladnu hlavu a vyhybat sa stresu , to je horsie ako hocjaka choroba.

minka - drzim palceky 😀 😀 😀
vierka, kedy ides najblizsie na pasy? Ako si dopadla v piatok v poradni ?

zdravim aj ostatne. 😀

minka051
31. máj 2010

Tak baby oblek aj topánky nakúpené ked všetko pôjde tak ako toto tak zajtra som tehu na 100%. 😀 😀 😀 Drahý povedal že už sa môže aj ženiť 😀 😀 No aj to bude ale ešte musíme trošku počkať. Všetko naraz sa nedá. 🙂

romy01
31. máj 2010

minka spravny pristup, pozdrav manzelika 🙂

viera6
31. máj 2010

Ahojte dievčatá všetky vas zdravím 😵

@matakrok ....vítam ta medzi nami a prajem bohatú urodičku 🙂

@minka051 ..........držím palce 😉

@romy01 ............chcela som ist na pasy dnes,ale sa mi nechcelo.... pustila som sa do dalšich okien a trošku sme presúvali skrinky 🙂 vyberem sa asi vo štvrtok alebo v piatok a potom hned do poradne uvidím.Na poradni nič nového zobrali mi krv a výter a poslal ma ešte naEKG ak by bolo treba koli narkóze.A samozrejme ma to zase bolelo ked pozeral tak mi kasal ist na prenatálnu prípravu lebo som moc citlivá no samozrejme len pri nom........
A ty ideš kedy na pasy?

annamary27
31. máj 2010

Matakrok,bol u mna aj anesteziológ,lebo sme pre neho predtým vypisovali papiere,taký malý dotazník o zdravotnom stave.

brmbolcek
31. máj 2010

@kuspi - a to ides kupovat lietajuci koberec ? 😀 😀 😀

@minka - super,nakup a este suprovejsie zajtrajsie tehuhu, tfuj tfuj,tfuj 🙂 🙂 🙂

@romy- tak ako meno ? uz viete ? ako brusko uz musi byt dost velke 😉 😉 😉

@vierocka- to co mas za fajnoveho gyndosa? aku prenatalnu pripravu mal na mysli ??? a ten vyter ti vzal sam od seba ci si mala nejaky problem ?

...a ja uz citim kopkanie , @krivka cochvilka i Sebko ti ich posle a ako vas ? stale este funguje meno Sebastian ??? ci nastala zmena ?

viera6
31. máj 2010

ahoj brmbolcek....prenatálna príprava su tie cvičenia a príprava na pôrod ako chodila Deniska.Mysli si ,že sa to zmení....ked tam pojem aspoň dva krát.....čo je totálny omyl lebo ja sa pri nom ,ked ma pozerá od spodku neviem uvolniť a potom ma to dosť boli 😒 a on ma pozerá každý druhy tyžden a teraz už každý tyžden,čo ine baby tak často nepozerajú 😠 výter mi bral sam od seba lebo je to už v 36tt povinne .....

kuspitka
31. máj 2010

rmbolcek hej idem malej kupit

matakrok
31. máj 2010

ahoj @figurka.m, dakujem ti velmi pekne za support...budem potrebovat tie palce 🙂 ale tolko palcov, musi sa vydarit,ako inac 🙂

matakrok
31. máj 2010

ahoj @romy01 .tesi ma 🙂 uplne s tebou suhlasim. stres je svina. preto som od dnes az do KETka zrusila pracu a kvasim pred telkou a pijem bylinkove drinky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre