Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
22. jún 2010

@jejo dakujem 🙂 synka som mala za slobodna, s mojim muzikom to bude prve babo. on este deti nema. vsetci sa na drobca veelmi tesime 🙂
budem ti silno drzat palce, nech aj vam babo vyjde 🙂 🙂 🙂

annamary27
22. jún 2010

Ahojte kočky,tak príznaky som si asi namýšlala,lebo výsledky HCG sú negatívne.Mrazáčikov nemáme ,takže asi 4-6mesiacov pauza,dúfam,že dovtedy zázrakom priletí bocian aj bez tejto tortúry. ☹ ☹ ☹

romy01
22. jún 2010

ahojte

tak mne sa to pohyna. Dnes rano som zacala trosku krvacat a ked to nepreslo po hodine tak sme leteli do nemocky, nech maleho skontroluju. Vsetko je Ok a doki vravel ze uz by sa malemu aj patrilo pytat sa von, ze to typuje tak na dva dni. Tak som doma a cucim do telky. Inak sa citim dobre az na to ze mam pocit ze nosim zeleznu loptu medzi nohami jk ma bolia dole tie kosti.
Inak moj mm ma krivka cez 45 a tiez studuje - teraz uz ma pred sebou posledny rocnik na Mgr - Je to fuska, ja som ho vzdy obdivovala ako to zvalada ked musi po veceroch citat tie dristy a je utahany z roboty. Hold ale ked chce tak mu branit nebudem, je to o sebazapreti a myslim si ze to nie je naskodu hlavne kvoli praci Aspon ma zicher ze ked by aj prisiel o pracu, nikto ho neposle robit nejakeho brusica a pod.

romy01
22. jún 2010

Inak dnes som v nemocke stretla aj vierku. Pozdravuje vas a stale sa nemoze dostat na konika lebo maju problemy s pc. Este sa neotvara a v piatok ma poradnu. 🙂

majaja75
22. jún 2010

@romy01 držím Ti palce, nech to dobre dopadne´. Ani sa nenazdáš a budeš drobca držať, Hlavne nech to máš čím skôr za sebou. Potom daj vedieť. A budeme čakať aj na foto. 😉 Ako to rýchlo všetko letí, nedávno ste boli na začiatku, stále som sa vás pýtala na stimulku..a už su tu prvé bábätká.

majaja75
22. jún 2010

@jejo neboj spermijkám sa dá pomôcť, aj mi sme mali katastrofálny spermiogram a na prvý šup sa to našťastie podarilo, mali sme ICSI. Držím palce

figurka.m
22. jún 2010

ahojte
romy, tak uz sa to pomaly rozbieha, super , drzim palceky nech to ide ako po masle 😎

zdenka.valkova
22. jún 2010

@jejo dakujem ti

matakrok
22. jún 2010

@annamary27 ahoooj moja...vyronila som slzu ☹ aj z a teba. je mi to hrooozne luto, dufala,som ze z nasej trojky tebe to vyjde. urcite na druhy krat a mozno aj skor 🙂 sa vam zadari.
kazdopadne ja viem, ze idem nabuduce do Heliosu,ak manzel bude suhlasit a ak bude treba 🙂 a kratko pred tym si dam opakovane vysetrit ureaplazmu a mykoplazmu. aby som opat nemala zapal maternice. nie tyzdne pred...
spojime sa a Kuklacov si ponesieme spolocne do konca! papa a nezufaj. 😨

annamary27
22. jún 2010

@matakrok dík moja.My si dáme asi polrok pauzičku a potom dáme druhé kolo. 😀 😀 😀 ak sa dovtedy niečo nepritrafí samo. 😎 😎 😎 Nemaj boja o mna,nezúfam,len mi je to proste luto .Zajtra volám moju gyn,že kedy ma môže kuknúť a pak asi do roboty,lebo manžela pravdepodobne nepustia teraz z roboty,že by sme dali dovolenku. 😝

romy01
22. jún 2010

ahoj annamary - ☹ ☹ ☹ je mi luto, ale tesim sa z tvojho pristupu. Samozrejme ze sklamanie boli ale skvele je ze sa nevzdate a idete dalej. Drzim palce

annamary27
22. jún 2010

@romy01 ďakujem,už tu študujem na iných fórach čo naordinujem drahému a možno aj sebe,aby to vyšlo aj prirodzene. 😵 😵 😵

gabinkaa
22. jún 2010

ahoj annamary, je mi ľúto, že Ti to nevyšlo, držala som Ti palce, ale som rada, že to tak berieš a nevzdávaš sa, myslím, že ten neg výsledok dosť bolí, aspoň ja som to tak cítila a občas ešte cítim, ale teším sa na druhé kolo, tak prajem veľa zdáru 😉

annamary27
23. jún 2010

@gabinkaa ďakujem moja.ja som bola sama so seba prekvapená,že viac som revala,ked som krvácala ako ked mi povedali ten negatívny výsledok.Ale sme zdraví,nie sme vytopení,lúbime sa ,ide leto /aj ked ja tie 30stupnové teploty moc nemusím/ a pomaly sa budeme regenerovť na dalšie kolo.V lete nás čaká svadba kamaráta,v okolí máme 2novorodeniatka,takže tam sa chystáme na návštevy a začnem robiť niečo so svojím telom,aby som sa znova sama sebe páčila,treba zhodiť pár kíl.Teba kedy čaká druhé kolo?

jejo
23. jún 2010

@annamary27 tak ked nieco zistis podel sa aj s nami, ja som kupila Vitamin E a Zinok,. sportujeme, zdravo jeme, uz neviem co viac sa da aby sa tie spermicky nejak spamatali 🙂

annamary27
23. jún 2010

@jejo už som vypátrala prípravok EREGMA MAX a je dobrý pre ženy na dozrievanie vajíčok a pre mužov na počet a kvalitu spermií a má kopu dalších výhod,asi si to objednám.

krivka5
23. jún 2010

ahojte 🙂
@annamary27 je mi luto ze ti to nevyslo ☹ , ale je super ze ta prvy nezdar neodradil a skusite druhe kolo.
@romy01 ...co uz nie si v porodnici? 🙂 tak tvoj muzik ma moj obdiv so studiom. koniec koncov, mna to studovanie bavi, ale ked dostanem horsiu znamku a ja si myslim ze som si zasluzila lepsiu tak som znechutena, ale urcite ten rok este zvladnem aj ked to bude pri babatku tahsie 🙂

viera6
23. jún 2010

Ahojte dievčata 🙂

Tak konečne mame počítač v poriadku,no........ do kedy to teda neviem 😒
@annamary27 ..........je mi to luto,že to nevyšlo ☹ ale zaroven som rada,že sa nevzdávate a idete dalej ....
@krivka5 ...........ako sa mate?pani vy ste sa už stihli aj prestavovať to som tu pekne davno nebola 😒 a ako sa vám býva v novom? 🙂

naša romy je od pol osmej na sale tak čo nevidieť bude mat drobca v náruči 🙂 🙂 🙂 🙂

viera6
23. jún 2010

tak dievčatá ............romy gratulujem ma Timoteja 54cm 3840g 😵 😵 😵 😵

cukotka
23. jún 2010

jeeeeeeeeeeeeeeee romy super, gratulujem

vieročka dík za info 🙂

viera6
23. jún 2010

cukotka......tak ako sa mate?a čo budete mat už vieš?

gabinkaa
23. jún 2010

@annamary27 - ja som to absolvovala v júni, teraz toho môjho naháňam po lekároch a rôzne recepty aby sa zlepšil spermiogram, ale aby som zabudla na ten nezdar tak som začala prerábať dom, ak by to vyšlo tak by som to nerobila, lebo je to namáhavé, ale keď to nevyšlo, tak mám takúto zábavu, ale do konca júla to bude všetko hotové a som povedala, že pôjdeme na dovolenku v auguste a po dovolenke sa objednám na konzultáciu, môže sa po troch mesiacoch, takže v septembri by som to chcela skúsiť znova

annamary27
24. jún 2010

@gabinkaa tak držím palce v druhom kole,aj mne to niekto vravel,že vraj sa po troch mesiacoch dá ísť znova,ešte si to nechám prejsť hlavou a uvidím ako stojím s dovolenkovými dnami a návštevami u lekára,lebo teraz cakum-pakum sme boli v Bratislave dokopy 18krát a tolko krát by som sa už do konca roka nevedela uvolniť z práce.U manžela mojho by bolo dobré asi aspon 3mesačná kúra nejakými prípravkami ,keby som aspon vedela,že kedy budem mať inventuru v práci,ale možno,ked sa rozhodnem isť do toho už na jesen ,tak to poviem rovno šéfke,aby nás dala na listinu inventúr ako prvú predajnu,že ja už potom budem možno zas na PNke.Dobrý nápad,normálne si ma nakopla na jesenné druhé kolo,len to by som asi musela obetovť dovolenku,aby som mala volné dni na odbiehanie do Blavy.Alebo tie ranné krvičky a ultrazuky si nahlásim,tak,že si to navyše odrobím ,ved to som bývala doma už okolo 9tej a to mám len 2hodiny meškania z roboty. 😀 😀 😀 Každá prerábka domu je náročná,človek sa do nej pustí,chvílu si nadáva na čo sa to dal a potom je rád,že to má za sebou. 😀

annamary27
24. jún 2010

@romy01 ahoj gratulujem k malému valibukovi 😀 😀 😀 😀 ,želám Vám obom veľa zdravíčka. 😉 😉 😉

brmbolcek
24. jún 2010

pekne ranko 🙂 🙂 🙂

@viera6- servus moja, dlho si tu nebola uz mas PC ok ? Romy nas nechala pozdravovat od teba 😉 😉 😉 ako sa mas ? uz ides na radu vies o tom ? ako rodila romy ? tie miery su teda na riedneho macika 😀 😀 😀

@romy01-gratulujeme , teda Timko ma riadne miery ..... hlavne nech je zdravie a vsetko pojde ako ma 🙂 🙂 🙂

ostatne zdravim

viera6
24. jún 2010

Prajem všetkým pekne ráno a ešte krajší den 😉

@brmbolcek .........viem,že je rad na mne 🙂 ale vôbec sa necítim,žeby sa malo niečo diat... tuším budem prenašat a mala si počká na moje narodeniny 😝
no a ps snat už pôjde 😕

a ako sa mate vy?maš aj nove fotky?

brmbolcek
24. jún 2010

ahoj @viera6- vierocka ty este necitis nejake zmeny ? no termin mas zajtra a tvoje telo akosi este neodvrava 😀 😀 😀
fotecky som skoro vobec nestihala nahodit ale pofotene mam..... a ako mas s tou dulov vybvene nieco ? ci budes rodit bez nej ? A romy rodila normalne ci cisar ? nevies nahodou ?

viera6
24. jún 2010

@brmbolcek ...maš ip 🙂

viera6
24. jún 2010

@brmbolcek ..........trošku som mala pred včerom v noci bolesti chrbta a bolesti ako na ms,ale prešlo to...
možno to príde na mna ako na romy ani sa nenazdám 🙂 🙂 dulu som nehala dulou ved naše mami rodili bez týchto pomocníčok 😅

brmbolcek
24. jún 2010

@viera6-dakujem 🙂 aj ty mas IP 🙂 🙂 🙂
presne tak nemali duly a sme tu 🙂 🙂 🙂 ked to pride tak to zvladneme, ved nebudes sama rodit i lekari tam budu a v tej chvili budeme radi aby sme to mali cim skor za sebou ....No romy mala velmi rychly porod na prvorodicku 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre