Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
8. nov 2010

Dobre rano vsetkym prajem. Tak kukam, ze uz ste vsetky maminy, debatka sa tu toci najviac okolo drobcov, mliecka, a mamickovskych povinnosti 😀 😀 Nech vam ratolesti robia len radost a pekne rastu
@majaja75-velka gratulacia k dcerke, je krasna bambulka . Vsetko dobre obom zelam 🙂 🙂

denis19
8. nov 2010

@kajka39 ahoj ako sa máš?

majaja75
8. nov 2010

@kajka39 ďakujeme

denis19
8. nov 2010

@majaja75 no ako maminka na druhou?????? 🙂

majaja75
8. nov 2010

@denis19 ahoj, ďakujem zatiaľ sa to dá. Malinká je dobrá, celkom dobre spinká, dokonca sme mali včera navštevu plno ľudí, hlasov, svetlo a kľudne si spinkala. Už len čakám ako budeme znášať mliečko a zajtra nás čaká očkovanie proti tbc, toho sa bojím

denis19
8. nov 2010

@majaja75 myslím si ,že nesnášenslivost na mléko by jsi už videla 😉 A tbc my ješte nemáme, tak nemám žádné povzbuzení 🙂

majaja75
8. nov 2010

@denis19 to viem že vy ste s tým museli počkať. Potom ti poviem ake to bolo. Mám nejaké foto

denis19
8. nov 2010

@majaja75 no jdu to mrknout to foto...

cukotka
8. nov 2010

@majaja75 gratulujem k malej Miške, je strašne chutná. A neboj TBC zvládnete, trošku zaplače malinká a bude to v pohode 🙂 Aj ten náš bombrlik to vydržal 🙂

denis19
8. nov 2010

@cukotka ako sa máte? ako rastei malá Nelka a jak se má minka?

cukotka
8. nov 2010

@denis19 ahoj 🙂 tak my sa máme fajn, aj Neluš rastie ako z vody, a slušne aj priberá. Občas po papaní sa krúti, ale klasická kolika to nie je, tak neviem či jej nemám ísť niečo zakúpiť do lekárne. Už sme konečne absolvovali aj očkovanie proti TBC, boli sme na UTZ kĺbikov, a našťastie nemusíme baliť naširoko. A vy sa máte ako? Čo Karolínka?

denis19
8. nov 2010

@cukotka a kojíš? My se máme super, karolínka roste, je strašne usmevavé mimčo a má vetšinou doboru náladu, tak se modlím,aby ji tu zustalo co nejdéle. už hezky papá cokoliv, tak jsem ráda
🙂

figurka.m
8. nov 2010

@majaja75 gratulujem k princeznicke, tak som rada,ze to mas stastne za sebou, mala je chutnucka, prajem hlavne vela zdravicka 😉
@cukotka vy nemusite balit nasiroko?!my sme mali UTZ tiez OK , ale aj tak mame balit nasiroko 😕
@denis19 tak to je dobre,ze ma dobru naladu, to je potom aj mamina usmiata, ze? 😀 😀 😀
my sme dnes konecne objavili dudu, ktora nam celkom vyhovuje, tak som stastna, ze sa trosku s nou ukludni 🙂 v stredu mame poradnu a ocnu lekarku, stale nam slzia ocka, bojim, ze mu budu prepichovat kanaliky, ako Tonymu, jooooj ☹

majaja75
8. nov 2010

@figurka.m ďakujem a vy sa máte ako?

majaja75
8. nov 2010

@cukotka ďakujeme. Veď uvidíme zajtra ako to zvládneme, len dúfam že nedostane teplotu, alebo sa jej to nezapáli

figurka.m
8. nov 2010

@majaja75 my sa mame celkom fajn,mame aj dobre dni aj horsie, ale vcelkuje to dobre, mliecka mame habadej, tak sa len modlim, nech to tak aj ostane, ked pocujem, kolko platite za umele 🙄 a neboj , mne maleho ockovali este v porodnici, a bol v pohode, ono reakcia by sa mala objavit az po troch mesiacoch, vtedy by sa to mohlo zapalit 😉

viera6
9. nov 2010

Ahojte, už asi všetky maminky 🙂 🙂 😉
@majaja75 srdečne ti blahoželám k Miške a želám vela zdravia 😵 😵

všetky vas zdravím 😅

denis19
9. nov 2010

@viera6 Kde jsi byla a co je s váme????už jsemmela strach!!!!!!!!!!!!

viera6
9. nov 2010

@denis19 ahoj,ale nič neni s nami užívame samoty ešte tyžden 😝 a trošku sme rozhodili kuchyňu lebo nam plesnel roh, tak sme dali dolu aj linku, tak je to tu ako po bombe,
Ako sa mate s Karolinkou?ste zdravučke?

denis19
9. nov 2010

@viera6 pohodička...dnes jdeme na II.očkování...jak roste sárinka? a máte zoubky a sedíte a co vše deláte?Mimo kuchyne 😀

viera6
9. nov 2010

Sárinka rastie ako s vody!zúbky sa už tlačia len nejak nie a nie vykuknúť musim jej aj kupit nejaký ten gel asi citrovital,či ako sa to vola 😵 my mame druhe očkovanie v decembri a mame donies aj moč.Tak neviem ani kolko sme na vahe pribrali naposledy sme mali 5770g.No a čo sa tika spánku tak sa preberáme dos často v noci a reveme.Papáme už aj mrkvičku no najviac nam chuti zemiačik.Dnes chcem vyskúšať banan 😵 tak som zvedavá, aka bude reakcia...

viera6
9. nov 2010

@denis19 som ta zabudla vyzvať,že maš poštu 😝 😵 😵 😵

viera6
9. nov 2010

@denis19 no a eše sme trošku kašlali a mali soplíky,ale už klop,klop to je ok

denis19
9. nov 2010

@viera6 jakou poštu?
tak už hezky papápe a banán ji bude chutnat, nám také chutná 🙂

viera6
9. nov 2010

@denis19 na začiatku ked som písala Sarinka rastie...... 😀
a čo vy zubky su vonku?a už sedkáte?my sa trošku ešte prevaľujeme 😵
@denis19 davaš banan naškrabaný lyžičkou a či ako nejaký kokteil?

denis19
9. nov 2010

@viera6 banán dávat tak i tak a nesedíme, ted jdeme na očkování budu tu zase odpoledne
taže sárinka si už sama sedne?

viera6
9. nov 2010

@denis19 ešte si sama nesadne,kdeže.Tak sa držte na očkovaní a my ideme von.

adrika610
9. nov 2010

baby prosim vas aky je rozdiel medzi ivf a isci

majaja75
9. nov 2010

@viera6 Ďakujeme

krivka5
9. nov 2010

@denis19 ja ti neviem ci ma s niekym tichu dohodu 😒 my nedavame bebu ale nutrilon. to je sila ze na tri dni vam len vydrzi. Karolinka je dobry papkac 🙂 nam vydrzi dva tyzdne,ale ja nim len dokrmujem nastastie. kazde tri hodiny tak 60ml 🙂 robkame.niekedy ani to nie,ked aj odstriekam trosku. esteze mam zlatu maminu ,robi v lekarni a uz nam dva razy kupila nutrilon ona 🙂 moj muz by najradsej daval ine mliecko, bo nutrilon je asi najdrahsi,ale ja sa bojim ked uz je zvyknuty na to. aj tak mava obcas koliky 😒 uz som mu zacala varit cajik feniklovy pre babatka a z neho sa vyprdka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre