Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
2. jan 2010

wodanka-tak nejak podobne som rozmyslala aj ja. Tak skus to zmenit a zacni co najskor, mozno potrebujes nieco-niekoho pomenovat a prihovarat sa tomu clovieciku a po urcitom case to budes brat celkom inac. Chce to len cas a verit!!!!!!!! Aj dietatko sa nenauci chodit hned ale postupne...... Aj tvoje myslienky potrebuju cas! 🙂
...pisem ako madar, ale tlacime sa viaceri pri PC .... 😀 😀 😀

denis19
2. jan 2010

ahoj cisielko....dikas,to víš, pokud vše pujde jak má tak se narodíme do léta...hurááááá.
jak ti vychází ket?????

wodanka
2. jan 2010

kajka neboj rozumiem co pises.. skusim to zmenit, ale bude to tazke ..

denis, kiez by si mala pravdu s tym testikom, uz sa neviem dockat 😀

denis19
2. jan 2010

minka...do roka dum?????? a i mimčo...jste jiní rakeťáci!!!!!

denis19
2. jan 2010

wodanka...to ani já 😀 😀 káždé bych to prála a hned ,ale proste život nás potreboval , teda naopak, my jsme se potrebovali a život nám to umožnil ,naučit trpelivosti a víre!!!!! a celkem se mu to darí bych rekla..... 😕 ani se nennadeješ a pichne pregnyl a potom to začne..... 🙂

cisielko
2. jan 2010

Minka..na teba som zabudla..to je super..tak držím aplce aby vám to yvšlo..a ešte aj dom, naozaj ste rýchli 😉

Denis..Ketko vychádza na koneic januára...v polke má prísť mrcha tak niekdedy vtedy 😉

denis19
2. jan 2010

cisielko...tak super ne????? to je co by dup.... 🙂

wodanka
2. jan 2010

no denis veru, ked som to tak pocitala, tak pregnyl by mal prist uz tak za cca 10-12 dni 🙂 a prednedavnom sa mi to zdalo byt na mile vzdialene a uz je to tu.. a o tom ako to leti Tebe a romy ani nehovorim..

denis19
2. jan 2010

jo..... letí to neskutečne...já tak premýšlím, že dle tehotenských tabulek začnu prští úterý pátý mesíc!!!!! neuveritelné!!!! až se mi to zdá divné 🙂
preji zítra pevné nervy v práci moc to tam neprežeň a doboru noc!!!! a to všem!!!!! 🙂

wodanka
2. jan 2010

dik denis.. pekny zvysok veceraa 🙂

denis19
3. jan 2010

hezké ráno tehule, píchačky a čekatelky!!!!!!!
wodanka nám zarezává v práci, tak verím, že vy ostatní relaxujete 😀 😀 😀 jako já...my si s mnž zarizujeme ,teda vizualizujeme detský pokojíček...je to sranda.... 😀

minka051
3. jan 2010

Ahoj denis aj všetky ostatné. No to máte teda zábavku. Hádam o chvílku už aj ja budem nad takým rozmýšlať 🙂
A ten dom ten bude len aby bolo aj miminko. 🙂

cisielko a ty ako pokračuješ.. nestíham to tu čítať lebo sem sa dostanem málo kedy.

denis19
3. jan 2010

ahoj minka.....takže dum jen když bude mimčo? dobre to chápu?????

minka051
3. jan 2010

denis nie dom sa už začal stavať... teraz sa už len ja musím snažiť o miminko..aby sa podarilo.

denis19
3. jan 2010

aháááá...tak to ano a kde ho stavíte?

wodanka
3. jan 2010

ahojte.. hlásim príchod z práce 🙂 a kde ste všetky?

cisielko
3. jan 2010

Ahojte

Wodanka takže od zaktra PN alebo ešte nie? ideš zajtra natú kontrolu do centra? držím aplce 😉

minka..silno držím palce bay sa ti tvoj sen čoskoro splnil 😉 jňno ja pokračujem tak že čakám ku koncu januára na KEt..máme jedného mrazáčika tak hádam tento to už dobujeje do šžastného konca 😉

Denis..ty už zariaduješ detský pokoj..jíj ja chcem vidieť, pofot 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
3. jan 2010

no cisielko zatím si to jen tak vizualizujeme v mysli...ješte to nerealizujeme

ahoj wodanka.....

cisielko
3. jan 2010

Denis to nevadí ale už ho pomaly chystáte..kokso, že 5 mesiac čo blázniš..to je až nenormálne ako to letí 🙂

Viktorka, Afrika..ninjana..posielam vám pozdrav a pohladenie na srdiečko..verím, že čas vám zahojí rany 😉

viktoria77
3. jan 2010

Ahojte, takže rozhodnutie o konci manželstva oznámené aj mojej polovičke na konci roka, vypočula si na svoju adresu všeličo, čo už život prináša rôzne situáie.
Aby som načerpala sily, tak si zajednala dovolenku a na budúcu sobotu odlietam na 15 dní dovolenkovať s kamoškou. Pak príde na rad podanie žiadosti o rozvod.

cisielko
3. jan 2010

Viki..ako keby som ťa privolala 😉 držím ti palce, verím, že všetko doapdne a ty robíš správnu vec a nebudeš dlho čakať a dočkáš sa muža, ktorý ťa bude milovať najviac na svete 😉

viktoria77
3. jan 2010

Čísielko ahoj a ďakujem, dosť dlho sa rozhodovala ale verím, že toto rozhodnutie je správne. Snáď ma niekde čaká ten správny muž, možno aj na dovolenke..aj keď tam po stretnutí netúžim, potrebujem odreagovať od všetkého a nazbierať psychickú pohodu. A kedže tam nefungujú mobily, tak sa mi to možno aj podarí.

cisielko
3. jan 2010

Viki..musíš veriť, že to práve šťastie ešte na teba len čaká..nesmieš sa vzdať..nebdue to ľahké ale ty to zvládneš a verím, že to nikdy neoľutuješ, tak si raidne na tej dovolenke oddýchni a načerpaj nové sili 😉

denis19
3. jan 2010

cisielko...letí to jak blázen 😀 😀 práve jsem se vrátila z návštevy u 9mesíční netere a tam jsem to videla jakým šíleným tempem to jde dopredu a ted čumím na plínky.....já asi blázním

viki...nemám co dat, každý delá co muže....držím ti palec a preji spokojenost duše!!!!!

viktoria77
3. jan 2010

Je to zložité obdobie, niečo ukončiť a ísť ďalej ale nemalo význam motať sa v tomto vzťahu ďalej.
Oddych na dovolenke nebol dávno, na našej poslednej spoločnej viac plakala ako tešila.
V práci síce ešte netušia že idem na dovolenku, lebo to bolo také spontánne rozhodnutie, rozhodla v sobotu ale mám tolerantného šéfa tak to pochopí. Musí 😉 , už ju totiž zaplatila.

cisielko
3. jan 2010

Viki..pochopí, ak nieje idiot tak určite áno..a kam sa vlastne chystáš?

Denis...ani sa nenazdáme a ty Vierka, romy už budete mať mimčo v náručí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja sa neviem dočkať ocitu aký to je ked si nájdem na testíku //..zatial si to len predtsavujem ale musí to byť krásne 🙂

viktoria77
3. jan 2010

Čísielko, on je v pohode, dokážeme sa dohodnúť. A letím na Kapverdské ostrovy. 😉

denis19
3. jan 2010

predstavuj si to dál a ono se to splní...jen verit holka....ale reknu ti, žeod ET kdy jsem jen čekala a čekala, teda od odberu vajíček...to ted strašne letí...ale uvidíš, dočkáš se.....

viki...to chtela hezkou dávku odvahy, nevím co se u vás stalo....ale v žádném prípade to není jednoduché!!!!

cisielko
3. jan 2010

To ani neviek kde je 😲 ale nech je to kdekoľvek dôležitá je pohoda, ktorú tam musíš načerpať 😉

viktoria77
3. jan 2010

Je to v Atlantickom oceáne, niekde pod Portugalskom, zopár ostrovov a na jeden z nich letím- ostrov Sal.
Nie je to tam ešte veľmi zničené turizmom a také miesta ma lákajú, takže budem tam božský pokoj, ktorý teraz potrebujem.
Denis.. ver mi že si užila s mm dosť a kedže nemal chuť nič meniť tak to vyriešila ja, vobec to pre mna nie je jednoduché, ale prečo stráviť život pri niekom kto o teba a tvoje potreby nemá záujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre