Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
25. jan 2010

30kG?????? DYť NA FOTO JSI JAKO PODVIžIVENá 🙂 jak jsi to zhubla????

viktoria77
25. jan 2010

Ahojte, tak ozývam sa aspoň trošku po dvoch týždňoch. Pozdravujem hlavne Čísielko..nečítala veľmi dozadu, nebol čas, ale mala by si mať onedlho KET, tak nech to všetko dobre dopadne. Ja sa snažím aklimatizovať na toto chladné počasie a doriešiť si svoje osobné veci.

cisielko
25. jan 2010

Viki..tak som mala dobrého tušáka, že sa vrátiš každú chvílku..ako samáš, ako bolo, oddýchla si si? a dakujem, v piatok idem a kontrolu tak uvidíme 😉

Figurka..ja som sa tiež musela zasniať, tak len teraz oddychuj a žiaden stres 😉

Denis..si ako vyžla, to aj ekd budem tehu tak budem určite ako súdok 😀

figurka.m
25. jan 2010

ze podvizivena xixi, som sa pobavila 😀 ale je fakt, ze do pol roka som bola spat na svojej vahe, a potom este nizsie, kojila som do 10 mesiacov, trosku som cvicila, no a potom staci jeden hyperaktivny drobec a je postarane 😀 😀 😀

ahoj viki cestovatelka 😎

denis19
25. jan 2010

viki77 a cp dovolená??????

viktoria77
25. jan 2010

Ahojte..vrátila sa v sobotu. Bolo tam úžasne, teplo, pohodička, kľud, proste to som potrebovala. Horšie to bolo po návrate domov, ale začala riešiť veci hneď, nech to mám čím skôr za sebou. A keď to budem mať za sebou, hodlám si tú dovolenku tam zopakovať. 😎

denis19
25. jan 2010

vili77...tak to fakt muselo stát za to!!! hod nejaké foto.....a držím palec,ať to bojuješ do spokojenosti!!!!

viktoria77
25. jan 2010

V priebehu toto týždňa budem dúfam stíhať, tak vám pošlem zopár fotiek..no dnes bola podať návrh na súd, tak verím, že čoskoro bude po všetkom.

cisielko
25. jan 2010

Viki..teším sa na foto a želám ti nech to máš čo najskôr za sebou 😉

viktoria77
25. jan 2010

vďaka čísielko, dnes ma ešte čaká rozovor so svokrovcami, ohlásili sa na návštevu, neviem síce čo chcú riešiť, môžu sa tak akurát dozvedieť zaujímavé skutočnosti o svojom synovi

wodanka
25. jan 2010

ahoj viki... tá dovolenka Ti určite prospela a dodala nových síl do toho, čo Ťa teraz čaká.. tak dúfam, že to budeš mať čoskoro úspešne za sebou 😉

wodanka
25. jan 2010

inak holky ja som bola teraz v meste a je to so mnou nejaké divné, cítim sa ako po opici.. bolí ma hlava a točí sa mi, a keď som vyšla 4 schody do lekárne, tak som bola zadýchaná ako keby som dobehla maratón 😒 tak som aj vzdala ostatné nákupy a vrátila sa pekne oddychovať domov...

viktoria77
25. jan 2010

wodanka ďakujem, som už zmierená a vyrovnaná s tým, ako to dopadlo a s prístupu mm k rozvodu, viem že je to najlepšie riešenie.

wodanka
25. jan 2010

viki to je dobre, ze Ty si s tym vyrovnana, musis byt teraz silna, aby si sa potom mohla tesit zo zivota po boku niekoho, kto stoji za to 😉

viktoria77
25. jan 2010

..zvládnem to, nemá význam trápiť sa pre niekoho, kto sa ani jednym slovkom nevyslovil za záchranu nášho manželstva. Bez problémov so všetkým súhlasil, skôr mám pocit, že mu vyhovuje, to že podala žiadosť. Vychádza mi to tak, že sám asi nie je. Neviem, nemám chuť nad tým rozmýšlať.

denis19
25. jan 2010

wodanka...tak to je tehul 🙂

viktoria77
25. jan 2010

Denis, čísielko máte IP.

wodanka
25. jan 2010

kiez by si mala pravdu denis, skor to ale v mojom pripade zasa evokuje nedostatok hemoglobinu znamy pod nazvom chudokrvnost 😒 tie priznaky preto su zhodne s tym co som pisala a este sa mi k tomu pridalo trnutie koncekov prstov na rukach..
ale uvidim, zajtra si znova spravim tehu test, uz ked som s tym zacala, neda sa prestat 🙂

denis19
25. jan 2010

wodanka.....tal zítra mužeš...uvidíme 🙂

gubik
25. jan 2010

Ahojte dievcata,
dakujem za rady ohladom pitia vody, myslela som ze staci 2-3 litre. Asi ma hlava boli z toho, ze pijem malo. Dnes som bola na kontrole, mam 10 folikulov, som dnes 7DC, len sa mi zda sliznica dost nizka- 4mm. Mala som s tym problemy aj v minulosti, brala som aj Estrofem. Neviete nahodou, ako zvysit sliznicu dajakymi babskymi trikmi? 😅

Soni- este k tym ovu testom. Citala som v nejakej diskusii, ze u niektorych zien sa LH signalizujuci ovu vyplavi tak rychlo, ze ovu testy ho nezachytia v dostat. mnozstve. Stalo sa to aj mne, ovu som mala a ovu testy, ktore som robila poctivo asi 10 dni ukazali v obdobi ovu len slabsiu ciarku ako kontrolna.

Maria- dnes si test robila? Ked silnie, je to dobre 🙂

Wodanka- pri 1 embryjku je to dost skoro na test, drzim paste, aby zajtra bol uz aspon tienik 🙂

Figurka- ten pad musel byt neprijemny, ale neboj, na uhniezdenie to nebude mat vplyv, aj ked ja by som tiez nebola kludna

Kajka- super spravy 🙂

cisielko
25. jan 2010

Gubik..krásne správ.y.10 sa etším, to je naozaj paráda..no a sliznica a babská rada 😕 tak to netusím 😝

Viki..dakujem poslala som ti aj za Denis... som rada, že si sa tsým vyrovnala a ten tvoj ex ešte oľutuje, že ťa nechal len tak odísť...a ver, že ti bude lepšie a nikdy neoľutuješ ako si sa rozhodla 😉

Wodanka..no teda, žeby naozaj?

denis19
25. jan 2010

gubik
holky jedly feferonky na podporu rustu sliznice a také prý červené vínko, tak nazdraví 😀

gubik
25. jan 2010

Cervene vino a feferonky? 😀 Waw, tomu sa povie liecebna kura? V inych diskusiach pisu holky o alchemilke zltozelenej, ale pri alchemilke sa pise len tolko, ze sa uziva pri bolesticej menstruacii, tak som z toho jelen 😒 asi skusim to vino nazdravie 😵

romy01
25. jan 2010

ahojte tak som doma, no teda vonku je riadne mrazivo, az ma hlava rozbolela ako mi zamrzli usi.

denis teda kde mas brusko ? To ja som uz ako pred porodom oproti tebe

denis19
25. jan 2010

romy a kde je nejaká fotečka bríška ať chynu depku 🙂 ???? jo také se divím , že kde ta bublinka asi tak bydlí????

minka051
25. jan 2010

Ahojte
Práve som sa vrátila od doktorky bola som si dať napísať PN. len ma ide poraziť lebo išla som na WC a ked som a utrela tak som sa zlakla lebo začala som trošku špiniť. Teraz neviem čo robiť. Či je to z liekov alebo čo . Už si dávam aj Utrogestan. Dúfam že sa mi to zas nepokašle lebo ma porazí. Velmi sa bojím.

gubik
25. jan 2010

Ty jo, Denis, ty mas liniu 🙂 Ale neboj, ono sa to brusko ukaze, este ma cas

Minka- to spinenie moze byt z hormonov, zatial len oddychuj, moze to byt jednorazova zalezitost

cisielko
25. jan 2010

Gubik..kup si normálne sušené fefronky a papaj ich..aj Katka to tak robila..nezohnala chili korenie tak papala toto 😉

Minka..neboj, bude to ok..bola to jednorazová záležitosť 😉

minka051
25. jan 2010

No dúfam lebo a ked mám mrchu tak mám hrozné bolesti a teraz nič. To nebola ani kvapka len v hliene ako mi vytekal utreogestan. Tak si lahnem a uvidím. Aj tak som unavená.

viktoria77
25. jan 2010

No občerstvenie nachystané, už len očakám príchod svokrovcov. No tráviť čas sama nie je bohviečo, ale mám svoju mačku, tak to je môj spoločník. Veľmi milý, neodvráva, len sa pritúli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre