Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
8. feb 2010

majaja.....možné je už vše!!!!! zkus neco podpurného jako to červené víno, tonik, teplou koupel, sex 😀 a priprav se na to, že od ted užbudeš jenom čekat......

romy.....jasan, že ted človek má i jiné alternatívy v hlave,ale neboj u vás všepujde dobre ,mnž bude ok a hurá na druhé mimčo...to u nás už nehrozí ☹

brmbi...tak už budeš úplná tehulka od pátku co????? super pocit ne? a co ten pas,už opravíš???? a co se týká domu, mnž by i chtel,ale já moc ne.

brmbolcek
8. feb 2010

ja som ich mala velmi citlive 😉 aj mi to ostalo 😀 , ale je to aj z tych hormonou ktore pichas, tak sa nestresuj, uz len ten menzes aby prisiel, pravda ?

denis19
8. feb 2010

jo ty prsa jen potvrzuji a td je mám i ješte vetší jako pred tím 😀 😀 😀

majaja75
8. feb 2010

denis...skušali sme víno, sex a nič nepomohlo
brmbolček...štave ma to preto že denne čakám , okrem toho mam predoperačné a pomaly som už mohla blížiť k dňu D a takto len čakám,čakám

denis19
8. feb 2010

brmbolcek...no to asi už nestihneš....musíš ho platit min270 dní , takže mimčo by se muselo narodit po 27. septembru, což by mohlo i nemuselo vyjít.....je to na zvážení

romy01
8. feb 2010

brmbolcek co potrebujes ohladne DNP ? JA som si kvoli tomu v septembri nastudovala cele zakony, lebo je v tom bordel a dnes si ho tiez platim

denis19
8. feb 2010

majaja....jen trpelivost,trochu ti ji posílám, neboť ji také už nemám moc 😀 😀 😀 neboj ona už dorazí a nemužeš být tehuhu????? 🙂

denis19
8. feb 2010

brmbi...promiň já se tam prehlédla a ty to platíš až od 11.01., takže maličké by se muselo narodit nejdrív 08.10.2010, tak asi nic.....

denis19
8. feb 2010

Romy a ten caramel, či jak se jmenuje ten druhý kočárek , se výborne manipuluje, zkoušela jsi to? já jen v obchode sice,ale paráda......

romy01
8. feb 2010

tiez som ho skusala len v obchode a zda sa ,mi v pohode- camarello

majaja75
8. feb 2010

denis...pri našom spm by to bol zázrak

denis19
8. feb 2010

no tak už máte asi vybráno, z dvou se dobre už potom vybírá a také jsem ustoupil z trojkolky úplne , že?

denis19
8. feb 2010

majaja
i zázraky se dejí...... 🙂 ale jen se obrň trpelivostí a uvidíš, to pujde..... 🙂

brmbolcek
8. feb 2010

dievcence dakujem moc moc 😉

Romy ty nas studentik poslala som ti IP

Denis - aj som si to myslela 😒

romy01
8. feb 2010

brmbolcek som ti to prepocitala a odpisala

denis asi ano, aj ked tie trojkolky sa mi stale pacia, ale vanicky su tam mensie a musim ratat ze o rok v zime bude mat babo pol roka a musim ho do kocika narvat aj s fusakom a ak bude snehu ako teraz, tak s tym sa nebude dat jazdit vobec, ved mi tu mame snehu aj na chodnikoch skoro po kolena

denis19
8. feb 2010

tak to mi povídej, já kdvidím jak maminky fučí za kočárky tu u nás v sásové...tak si ríkám, že to budu mít na rok dobrou kondičku....

romy a vyšlo ti to preepočítání pro brmbi tak jak mne? že to už asi nestihne, co????

brmbolcek
8. feb 2010

romy to dobre vypocitala tak ako ty denis.... ste jednicky a mali by ste zmenit povolanie , lebo tie tetusky na soc. nemaju take pochopenie ani za pohlad nestoja , ale to vy za to ano 😀 😀 😀 velmi odborne a dobre pochopitelne ma dala do obrazu 😉 😉 😉

este raz pekne dakujem, romy a urobila somaj tu gapa , tak potom dam vediet 😉

denis19
8. feb 2010

nechci zasahovat,ale nevím brmbolček co je gapa????? ☹

brmbolcek
8. feb 2010

denis ty si zasahovadlo 😉 😉 je to dievcina ktora ovlada DNP , tristvrte mi vyriesila romy a tu stvrtku doriesi Gapa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viktoria77
8. feb 2010

Ahojte, takže ja dnes mala pojednávanie o rozvode.

romy01
8. feb 2010

denis, vyslo mi to presne ako tebe, len som si neni ista ci sa tam nepocita aj tych 6 tyzdnov co sa ide na matersku pred porodom. Ale brmbolcek to tak ci onak nestihne. Tebe vyjde tych 270 dni ? Teda ak pocitas od 1.9 ako si zacala platit do porodu to stihas ale na matersku sa ide 6 tyzdnov pred porodom, tak neviem ze ci sa aj to pocita alebo ako to je. Ja mam uplne iné kalkulacie, lebo uz nie som zamestnana ( takze mne staci platit 26 tyzdnov ale mna upozornili ze 26 tyzdnov pred nastupom na matersku nie pred porodom a to je rozdiel

brmbolcek
8. feb 2010

ano ano , a ako ? v poriadku viki ? dobre to prebiehalo ?

viktoria77
8. feb 2010

Dopadlo to v pohode, kedže boli dohodnutý s rozvodom a celé to trvalo 12 minút. Takže rýchlovka, ani sa človek nenazdá a je to za ním.

brmbolcek
8. feb 2010

to fakt, ze 12 minut ? vauuuuuuuuu , tak to uz neni ako kedysi,ze si tam nechala aj svoj zivot len aby ta rozviedli.... a co svokrovci / byval /i ?

denis19
8. feb 2010

Romy, to je tak, že materskou ti sociálka začne vyplácet až dnem narození dítete, jen mi není jasné,kdo platí tech 6-8 týdnu co mužeš jít na materskou pred porodem,ale DNP se určite počítá až od narození dítete..tak to by se melo stíhat....

viki...tak jsi rozvedená?????

minka051
8. feb 2010

Tak som doma z práce unavená ako pes tak už len TV a postel 🙂

viktoria77
8. feb 2010

..so svokrovcami si to už vydiskutovala, takže vzťahy zostali relatívne v pohode a s bývalým nemám problém komunikovať, rozišli sa v dobrom.
..denis, jo mám to už za sebou.

romy01
8. feb 2010

viki to bola ozaj rychlovka.

minka - ty chodis do prace ? Som myslela ze ostanes na PNke aspon do testu.

denis, toto tiež neviem poriadne ale podla mna to plati socialka cez zamestnavatela . Cize ty to dostanes asi od firmy vo vyplate a ja by som mala dostat prašule priamo zo socialky - aspon tak si myslim

minka051
8. feb 2010

romy ja som mzdárka a nikto ma nevie zastúpiť tak musím. Inak som na PN stále až kým nepôjdem na krv v stredu a uvidím čo povedia.

viktoria77
8. feb 2010

..romy je to takto lepšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre