Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viktoria77
4. jan 2010

sa nenormálne teším, ako malé dieťa, aj keď tie ostatné okolnosti veľa podnetov k radosti nedávajú.

cisielko
4. jan 2010

Viki..ja som asistentka tiež v jednej sro 😝 no čo viem tak ninjana doapdla tak ako ty, nedoatsala sa ani poET apotom sa už neozvala ☹ ...2t to vydržia, bude ti super

Denis..ale pozrime, že niekto si už vybavil tehu cvičenie..a kedy začínaš?

denis19
4. jan 2010

začínám 12/01. celkem se teším, bude to zmena, trvá to 11 týdnu, každý týden jednou, deset si platím a jedenáctý je bonus 🙂

viktoria77
4. jan 2010

Bola z toho dosť neštastná, ale to sme každá, ktorej to nevýde.
..Sú tam snehobiele pláže, len zopár ľudí..žiadny nátresk, len pohodička..

denis19
4. jan 2010

doufám, že zverejníš i nejaké foto potom!!!!!!!

viktoria77
4. jan 2010

pokúsim sa 😉

denis19
4. jan 2010

cože???? jak pokúsim sa???? to je jistota holka...tak mi tu budeme dva týdny slintat a ty nám nehodíš ani nejaké drobečky 😀

cisielko
4. jan 2010

Viki..musíš dať foto..ty si tam budeš užívať a mi ako píše Denis budeme tu slintať, to čo za nápad..a čo ty vieš, možno tam stretneš aj princa na bielom koni 😀

Denis..tak to paráda..to sa mi ani evriť nechce.ja som si mylsela, že to sa chodí neskär, síce ty si už pomaly v 5 mesiaci či si to pletiem?

denis19
4. jan 2010

nepleteš, dle tabulek 17tt začíná pátý mesíc, je to sila jak to letí

viktoria77
4. jan 2010

..som technický antitalent, takže budem sa snažiť nesklamať vás.

cisielko
4. jan 2010

teda..je to neuveritené..ved len nedávno si mala //...sa mi ani veriť nechce..pusám bruško nech len krásne rastie..a kedy bude kočárik, už má vyhlaidnutý?

denis19
4. jan 2010

viki...žádné výmluvy 🙂

cisielko...kočár...to je složité...na to jsem dosti poverčivá, tak se bude kupovat až tesne pred a nebo dokonce až budu v porodnici...ale vybraný máme, už jen ho omrknout v reálu v obchodu a objednat

cisielko
4. jan 2010

Denis..tak ked už je vybratý tak to je super..potom už nieje problém..ja sa ýmto ani netrápim, nemám ani šajnu aký chcem, všetky sa mi páčia 😝 toto budem mať ja veľký problém

Viki...zvládneš to neboj, my ťa nejako ponavigujeme 😉

denis19
4. jan 2010

holky jdu se cournout mestem

viktoria77
4. jan 2010

dobre čísielko, denis tak kukni čo nové v meste. Ja idem venovať práci, ktorej sa síce venovala aj doteraz ale teraz už poctivejšie 🙂

cukotka
4. jan 2010

ahojte 🙂 je tu niekto? 🙂

denis19
4. jan 2010

jasan...jsem tu já.....ikdyž na odchode

cukotka
4. jan 2010

ja mám na Vás tuším šťastie 🙂 ideš do mesta, že?

denis19
4. jan 2010

jo jo,jdu se ptrochu projít a mrknout výprodej a čekám ted ješte na mnž, má nejaké spoždení....a co ty???? už si píchačka?

weronika131
4. jan 2010

chodi niektora z vas do SPLNu???

denis19
4. jan 2010

🙂 weronika131
určite nekteré ano,ale ted jsou asi off 🙂 hezký den...... 🙂

weronika131
4. jan 2010

a co tak niejaka ktora ide na IVF druhy krat, kedze prve nevyslo?

weronika131
4. jan 2010

denis-nestretli sme sa tu uz v septembri??? Ako pokracujes? Dufam, ze ti vsetko vychadza

cisielko
4. jan 2010

Denis..tak niečo nakúp aby si sa mala čím kochať..príjemný deň

Cukotka ahoj..ja t len porpi tom makám 🙂

Weronika..ahoj no ja nie 2IVF len KETko ma čaká, dúfam, že IVF nie 😉 teba čaká druhé IVF?

denis19
4. jan 2010

weronika131
neviem, už se mtak mele celkem v hlave...ale já jsem na tom vítezne bych rekla, jsem v 16tt, je mi fajn a ješte si užívám dovolenou...tak pohodič
a ty teda jdeš na druhý pokus?

weronika131
4. jan 2010

cisielko
ano, caka ma druhe, chcem zacat hned a musim od zaciatku, kedze pri prvom mi neostali ziadne embria na zmrazenie

denis
gratulujem....zelam vsetko dobre

cukotka
4. jan 2010

cisielko ja som bola doteraz v tom, že ešte len začínaš, ja už mám z toho pekný guláš :(

denis ešte nepichám, čakám na ms, zatiaľ nič, ale dnes som si dohodla pichanie na záchrannej službe, ukecali ma, že si to nemám robiť sama 🙂

weronika držím palce pri ďalšom a poslednom pokuse 🙂 aj vieš aká bolo príčina neúspechu?

denis19
4. jan 2010

cukotka....jako stimulační injekce si nebudeš píchat sama??? to se mi zdá nepraktické, za každou leťet na záchranku...to by jsi zvládla i sama 🙂

weronika...tak držím palec!!!!!

weronika131
4. jan 2010

cukotka
budem citovat svoju lekarku........proste smola, mozno malo hormonou

denis
dakujem

cukotka
4. jan 2010

mám to kúsoček od domu 🙂 ešte uvidím, ja si tiež myslím, že to zvládnem sama 🙂

weronika, tak to mi je lúto, ten SPLN je v KE?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre