Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
4. sep 2009

ja cukotka 🙂 ale až večer.

cukotka
4. sep 2009

wodanka ja som na tom rovnako a súhlasím s Tvojím nápadom

wodanka
4. sep 2009

cukotka ja idem buduci tyzden..

denis19
4. sep 2009

Do iscaru jde kajticko a ty cukotko, pokud mne pamet neklame???

kajticko
4. sep 2009

denis dobrááááááááááááááá 🙂

romy01
4. sep 2009

ahoj denis nechápem, akú to máš v pondelok kontrolu? Lebo mne nic nekázali až ked pride ms

denis19
4. sep 2009

Nebudete mi verit, já si práve dodelala tabulku, kde zapisuji nové informace kdo je kdo a odkud a tak,ale pokud si to osvežíme, budu pro.
Jsem Denis, je mi 37, z BB a manžel má špatné spermoše, já jsem kupodivu v tomto veku zdravá,až na hlavu,ale to patrí do jiné témy.Beru už týden PREOVERu a od zítra si pichám do bríška DECAPEPTYL, deti žádné a je to náše první IVF a jdeme metodou ICSI

cukotka
4. sep 2009

wodanka a ideš do ISCARU? my ideme vo štvrtok

sasko25579
autor
4. sep 2009

ROMY
prepac co je to ,,ms,,?

cukotka
4. sep 2009

Takže ja som čukotka 🙂 mám 28, manžel málo spermií, mne zase nepraská folikul, do centra ideme prvykrát na konzultáciu, takže ešte len začíname, deti nemáme zatiaľ žiadne

romy01
4. sep 2009

ms= menštruacia

denis19
4. sep 2009

Romy, je to kontrola nejpozdeji na 32-tý den mc, ikdyž menstruace neprijde.Tak nám to rekla koordinátorka a už jsem i objednaná, berou krev a delají sono a mrknou mi na vajíčka. A navrhnodávky FSH.

sasko25579
autor
4. sep 2009

Ok tak idem ja .Som ANGELIKA mam 30r muz ma malo a este aj pomale spermie.DETI NEMAME LEN HAVINKA A momentalne cakam na potvrdenie od poistovne.Bude to nase prve IVF.Som z BA a chatu mame pri Novom Meste nad vahom.

romy01
4. sep 2009

Aha ale teraz v pondelok nemáš žiadnu kontrolu, ze?

wodanka
4. sep 2009

takze mne je 28 som z Dubnice, budeme chodit do Heliosu do Martina.. manzel ma zly spermiogram a buduci tyzden nas caka prva konzultacia (to je aj odpoved pre cukotku)

denis19
4. sep 2009

Romy, teraz ne,až další pondelí, práve jsem zjistila, že jsem to špatne napsala, tak se omlouvám, že jsem zpusobila paniku, to ty emoce. Jak se cítíš po PROVERE?

cukotka
4. sep 2009

wodanka ako to berie manžel

denis19
4. sep 2009

Wodanka, co je to ta oligoasthenoteratozoospermiu?????

kajticko
4. sep 2009

ja mám 28 , manžel je ukážkovi môže aj darovať spermie 🙂 ja mám zrasty na vaječníkoch. v júli som bola na laparoskopii. a tiež idem na prvú konzultáciu vo štvrtok do iscaru.a deti nemáme 😠 a za chvílu budeme mať 2 po umelom 😀

denis19
4. sep 2009

Sasko kašpárek a Angelika se z ní vyklubala 🙂 🙂 🙂 Nejak se nám to seklo s tou chalupou, co?

sasko25579
autor
4. sep 2009

KAJTICKO
ides ,vysyp vsetko o sebe.

a ty DENIS zapisuj moze sa to hodit.mne uz tiez pamat nesluži najlepsie.

denis19
4. sep 2009

Kajticka je naladená na dvojčátka????? 😲

denis19
4. sep 2009

Sasko Angeliko, doporučuji lecitín, pomáha na stimulaci mozkových bunek 😀 😀 ale i presto zapisuji

kajticko
4. sep 2009

Kajtíčko písal už šaško. Inak som Oľga

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
ta ponuka na chatu stale plati.len treba dohodnut termin.Asi musi nejaky navrhnut ja a ostatne sa prisposobia.co ty na to?

wodanka
4. sep 2009

denis tu je odpoved na otazku
oligospermia je stav, kedy je v ejakulate menej ako 20 milionov spermii astheno = znizena pohyblivost teratozoospermia je, ak je morfologicky dobrych spermii v ejakulate menej ako 60%
cukotka, manzel je uplne super, my sa teraz snazime uz rok a nic.. tak sme sa dohodli ze pojde na spermiogram, bol uz trikrat a vysledok bol vzdy horsi, tak nam odporucili car.. tak nas hned aj v ten den objednal..

denis19
4. sep 2009

Angelika, presne tak!

cukotka
4. sep 2009

wodanka a manžel niečo bral? nejaké lieky?

denis19
4. sep 2009

Wodanka, tak to má proste manžel špatný spermiogram , tak jako asi vetšina,že???? Neboj, my to nechávali na prírodu deset let a nic a tak jsem také skončili v CARu a to jsem si puvodne myslela, že mne tam nikdo nedostane, že si radeji adpotuji!!! Prozradíš originál jméno???

sasko25579
autor
4. sep 2009

Môj manžel bral Profertil a vysledky žiadne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre