Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
12. okt 2009

MINKA
neveš hlavu,pokud to má být, tak určite neco vymyslíte,ať už jakkoliv!!!! V úterý budeš chytrejší,kam to jdete na pohovor???

minka051
12. okt 2009

denis
Chodíme do Martina do Heliosu. Sú tam hrozne zlatí ludia. Len ak povedia že čakať 3 roky tak tak to je koniec. To pomaly budem na dôchodku.

denis19
12. okt 2009

Minka, to se jako čeká na dárkyni vajíček? Dobre to chápu,jo? Já myslela , že oni mají nejké zásoby od dárkyň...nejak tomu nerozumím.....,ale je to cesta!!

minka051
12. okt 2009

denis
Ano čaká a dosť dlho. To ti skôr schvália dôchodok.

bebina123
12. okt 2009

ahojte babenky.ja som tiez cakatelka na odpoved od poistovne.caka sa priblizne 4-5 tyzdne. 😒 uz sa neviem dockat kedy sa ozvu a hlavne ci mi to schvalia.ako to viete vydrzat to cakanie?

denis19
12. okt 2009

bebina, vetšinou schválí, jen nekteré pojišťovny mají poradovník a limity na kalendární rok, tak se muže stát, že pujdeš až další rok,ale závisí to od pojišťovny. jinak vítej a čerpej energii!
Minka
tak to je na hov....sorry,kdybych mohla dám ti jedno,ale zákon to zakazuje jsem stará pro darování!!!to je také svinstvo!

awe
12. okt 2009

bebina123 - aku mas poistovnu? ja mam szp a cakam uz 4 tyzden a nic 😒

minka051
12. okt 2009

denis
Si super baba. Strašne držím palečky aby sa ti to podarilo lebo bolo by nespravodlivé aby to nevyšlo. Ja deti už mám aj ked hrozne túžim dať aspoň jedno môjmu priatelovi ktorý si to praje a naozaj zaslúži lebo pre mna a a moje deti ktoré nie sú jeho urobil veľa. Takého človeka treba asi naozaj hladať lupou.

denis19
12. okt 2009

Minka,
tak máš prozatím jeho,, spousta lidí nemá ani to!!!!Drž se! A ne že na nás zanevreš!!!!

wodanka
12. okt 2009

ahojte holky.. deniss, romy, kajticko, sasko a aj vsetky ostatne..
dlhu dobu som tu nebola, za co sa ospravedlnujem, ale nejako sa to na mna vali zo vsetkych stran a nejako to nezvladam 😒 dufam, ze sa Vam vsetkym dari a drzim prsteky, aby ste coskoro prisli k vytuzenemu cielu..
my sme stale vo faze cakania, nabuduci utorok ideme na konzultaciu, uz budu vysledky zo vsetkych vysetreni, tak sa dozvieme do coho vlastne ideme.

denis19
12. okt 2009

WODANKA Ahoj!!!!!!
Že jsi se ukázala, mám v domečku dva šampiony a v pondelí jdu na testy!!!!

denis19
12. okt 2009

a Romy také a Gall také!!!!

wodanka
12. okt 2009

tak to sú super správy denis.. prajem Vám tučné //

denis19
12. okt 2009

No jo to by bylo fajn! Co vás to čeká ješte za vyšetrení???

wodanka
12. okt 2009

určite to tak bude.. treba tomu veriť a ono sa to splní..
nás pre teraz nečakajú už žiadne vyšetrenia.. teraz by sme sa mali dozvedieť ich výsledky a návrh, čo je pre nás najvhodnejšie

miminap
12. okt 2009

ahojte babule, prisla som vas ppozdravit. dozehlila som jednu kopu, zajtra ma caka 15 manzelovyh kosiel. uf. 😝 ale maskrtim kakaovy puding pri PC, nech uz pride mrska, ze tolko nerabujem tu chladnicku! 😀
cakam na mrchu, nejak sa nechce spustit, asi sa este vyplavuje antika,ale v sobotu rano som brala poslednu, tak uz by to tu malo byt. pani, tie hormony. ved to moje telo je z nich blbe uplne.

minka051
12. okt 2009

čavte

Vidím že tu je dobrá nálada. ja som si to už odplakala a je mi stále na nič. Som doma sama. Moja polovička musela k rodičom domov lebo majú zastupitelstvo v obci kde je poslancom, ale už iba do konca roka čo ma teší.

cisielko
12. okt 2009

Denis, Gall...držím palce 😉

Afrika..to ma mrzí ale hádamnieje nič stratené 😉

Kajtičko..ja čakám tiež na schválenie od minlej stredy takže som na tom asi tak ako ty..a mňa čakajú rovno injekcie 😉

Minka..to je taká dlhá čakacia doba? nedá s to nejako urýchliť?

Afrika..je mi to veľmi ľúto ☹ ale nemala by si sa vzdávať...IVF je šanca na tehu, je to ťažká cetsa ale je tu.. 😉

Bebina..tak si ďaľšia čo čaká..ja čakám zatial 5 dní..a zvládam to ok. nemylsím nato 😀

Wodanka..tak nech je vybratá najlešpia cetsa s úspechom 😉

gall
13. okt 2009

Ahoj všetkým ...
Tak napíšem niekoľko noviniek z bojového poľa ... včera ma celý deň nič nebolelo, prsia už nie sú citlivé a trochu sa zmenšili ... nechcem byť pesimista, ale nevypadá to moc dobre :( ... celú noc som nespala.
Teraz som už v práci, ale nič sa mi nechce ...
Denis ... si tu? ... potrebujem trochu tvojho optimizmu .

denis19
13. okt 2009

Gall
Ahoj, jsem tu,dnes jsem si nejak ráno schrupla, mela jsem težkou noc, strašne foukal nárazový vítr a to minedlalo dobre ☹ Mám strach z prírodních živlu, nebo se to dá i ríct , že mám velký respekt pred prírodou , to nezní tak hrozne!
Mé pocity jsou stejné,nic mne nebolí, prsa citlivá a fakt naboptnaná, mnz naštestí nikde a vysvetluji sama sobe, že 19/10 je fakt co nevidet!!!! takže GALL situace je takováto!!!!! 😀

gall
13. okt 2009

Denis ... verim, že u teba to je dobre ... podľa toho čo som čítala tak väčšinou u každej tehulky bol jediným príznakom pred menzes zväčšené a citlivé prsia. Takže sa môžeš tešiť 😀

denis19
13. okt 2009

Bodejď by jsi mela pravdu holka,ale Ty jsi potom také na dobré ceste!!! 😀 A ROmy také 😲
čo inak stále porábaš v práci??? Pracuješ doma, nebo máš kancelár?

gall
13. okt 2009

Mam kanceláriu ... ale práca je v poho, robím to rada a aspoň mi rýchlejšie ubieha čas 😉

denis19
13. okt 2009

To Ti verím, nemyslíš potom na blbosti,co????? Jako já!!!!! Ale to už patrí k čekání i jsem premýšlela , že pujdu do práce,ale když jsem se dozvedela, žetam netopí a mám severní kancelár a že vojákum opet preprchá a mají nesmyselné termíny, jen proto aby byly a chtejí splnit nesplnitelné, tak se mi tam ani nechce!!!!

romy01
13. okt 2009

ahojte baby

kajka39
13. okt 2009

ahojte babulky- prajem krasny deni vsetkym!!!
tak moja vecerna sprava pre vas bola neodoslana a to som si dala zalezat, aby som na ziadnu nezabudla 😒
.......Takze cakatelkam tehulkam, prajem vela,vela trpezlivosti a pri testovani len a len // Uz sa neviem dockat, velmi si zelam ,aby vam to vyslo. Myslim, ze to povzbudi aj ostatne dievcata, ktore sa nato len chystaju, ale aj tie ktorym to nateraz nevyslo!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Este ste netestli ziadna??? obdivujem vas, ja by som to asi nevydrzala. Tusim mate dnes 8 den, ze? 🙂 🙂 🙂

denis19
13. okt 2009

AHoj Kajka, máš prehled, ano osmý,ale zdá se to jako celá večnost!!
Romy, to je vše co nám napíšeš???

romy01
13. okt 2009

ano kajka dnes je to 8 den po PK ( u mna bez PK je to 11 den ) ale na testovanie je to prilis skoro. Len malo kockam sa ukazuju // uz na 8my den - vacsinou az 10 a 12 den - ja testovat chcem cez vikend 🙂

cisielko
13. okt 2009

Ahojte 😀

Romy, Gall, Denis ste teda bojivnice..síce je len 8 deň ale ja by som to asi už na 9 vzdala a testovala by som 😎 držím vám place 😀

denis19
13. okt 2009

Dikas Cisielko!!!! Jak se vede????
Romy,nejaké nové pocity???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre