Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
19. nov 2009

ďakujem všetkým za podporu 😉 inak mám z toho dnes uplnu depku som zvedavá wodanka čo nám povedia ☹ a to čo ste sa bavili ja chcem vložiť dve asi

wodanka
19. nov 2009

neboj kajticko ja som este tu... prave zacina moj serial, takze tu este chvilku zotrvam
si nervozna pred zajtrajskom?

kajticko
19. nov 2009

si zlatá ty nemáš depku mna poráža mám stres ☹ aj mám z toho strach kolko budem dplácať

wodanka
19. nov 2009

ja chvíľami už aj pochybujem, že to chcem.. trvá to tak strašne dlhooo ☹

wodanka
19. nov 2009

kajticko ja nemam teraz depku, tu som mala par dni dozadu.. teraz som v stadiu, ze neviem co chcem..

kajticko
19. nov 2009

ja by som chcela byť od pondelka PN. chcem už zo všetkého vypnúť 😉 o kolkej máš termín ja 11.30

wodanka
19. nov 2009

ja idem o dve hodiny skor.. na 9.30.. ja planujem PNku az ked si budem pichat a to kedy to bude sa dozviem az zajtra

kajticko
19. nov 2009

no super 😉 ja už to chcem mať za sebou 😠

wodanka
19. nov 2009

ja tiež.. ale neboj, dočkáme sa.. veď cieľ je už tak blízko 😉

kajticko
19. nov 2009

že konečne sa pohneme aspon trošku do predu zabíja ma to čakanie 😠

wodanka
19. nov 2009

mňa tiež.. teraz každý deň pozerám do kalendára a počítam ako mi to vychádza, či to stíham tento rok alebo nie.. a popri tom sa mi stále mení nálada, raz to chcem inokedy nie, a inokedy som nervózna, že to tak dlho trvá .. už aj mm si stihol všimnúť, že sa so mnou niečo deje 😒

kajticko
19. nov 2009

ja som práve na mojho nervozna ☹

wodanka
19. nov 2009

no veď aj ja.. v poslednej dobe sa stále len hádame a najlepšie je keď si večer ked sa doma stretneme zoberie každý svoj laptop a robíme si svoje

kajticko
19. nov 2009

aj ja tak stále mu za niečo nadávam dokonca viem,že jeho to dieťa trápi viac ako mna. dúfam,že sa to tehotenstvom vyrieší ☹ on pozerá telku a ja v izbe PC

wodanka
19. nov 2009

aj u nás je to tak, že mm chce bábo viac ako ja.. ale to bude asi tým vekom, je odo mna o pat rokov starsi 🙂

kajticko
19. nov 2009

moj len o dva 🙂 teším s aže zajtra budeme múdrejšie 😉

wodanka
19. nov 2009

aj ja sa teším.. 🙂

kajticko
19. nov 2009

aj ja už asi dnes ani nezaspím 😎 ja už mám budúci týžden ms tak budem už dúfam pichať ako dr povedal 😉

wodanka
19. nov 2009

tak to máš super.. mne má ms prísť až 5. decembra ☹

cisielko
19. nov 2009

Ešte som vás prišla na rýchlo povzbudiť 😀 Wodanka, Kajtičko...viem, že máte stres čo vás čaká ale vy sa nemáte obávať ani stresovať ale tešiť ženy...veď už čoskro ste v tom a idete pichať..musíte to brať tak, že sa konečne pohtete z miesta...nemyslite si , že ja alebo iné baby nečakali tak dlhko ako vy..všetky čakali a dočkali sa a vy začínate zajtra pohovorom a to už je len krôčik k cielu..zajtra budem čakať infoošky a všetky pocity a dojmy..takže hor sa hore hlavu a tešťe sa..veď zajtra máte konečne svoj vytúžený pohovor..ženy to supééééééééééééééééééééééééér 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wodanka
19. nov 2009

dik cisielko.. ved my sa tesime.. vsak kajticko.. 🙂 len zatial su tie pocity take zmiesane, ale zajtra sa to urcite vylepsi 😉

kajticko
19. nov 2009

ďakujeme čísielko 🙂 🙂 🙂 si zlatá 🙂 ja už chcem tiež písať ako pichám 😉

cisielko
19. nov 2009

Zakjtra budú tie pocity o veľa krajšie..uvidíte samé..budete nadšené a šťastné, že konečne je to tu, že konečne ste sa pohli na vlak, ktorý má aj konečnú stanicu...a nastúupite na vláčik ku mne a ku katke 😀

kajticko
19. nov 2009

jasné wodanka ved zajtra už budeme plné elánu ked sa Vám budeme môcť pochváliť čo dalej 😝

cisielko
19. nov 2009

ja sa teším na vaše prvé včeličky..verím, že ich zvládnete trošku lepšie ako ja a nebudete sa tak stresovať..júj jedna vec je super, že ja už ju mám chvalabohu za sebou 😀

kajticko
19. nov 2009

mne už dve baby navrhli ,že mi budú pichať .najradšej by som sa to naučila sama nech nikoho neotravujem

wodanka
19. nov 2009

no ja už za 11 hodín budeme vedieť čo a ako.. 😉
cisielko aj ja sa teším na prvú včeličku.. a potom aj na prvú včeličku môjho drobca ked natúpi ako prváčik do školy 🙂

cisielko
19. nov 2009

Dobrú noc..už naozaj idem..ale zajtra som v duchu s vami 😀

wodanka
19. nov 2009

dik cisielko.. aj prajem dobru noc.. moj serial uz konci, tak sa idem na ten zajtrajsok aspon trocha vyspat..

kajticko
19. nov 2009

ahojte tak dobru zajtra sa ozveme pa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre