Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
4. dec 2009

Nie, to neviem ale rátam streda, štvrtok..mylsím, že po nedelnje kontrole to už bude jasnejšie..staršne sa teším ja bojím ale to patrí k tomu...verím, žesom továreň ako sa patrí...a potom ked už ty budeš pichajdovať tak ja budem múdra ako rádio a budem ti radiť čo a ako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wodanka
4. dec 2009

straaaašne na vás holky myslím, aby vám to vyšlo, a potom sa budem spolu tešákovať 🙂 a jasné, že budem chodiť pýtať rozumy

adenka84
4. dec 2009

Ahoj holky všechny vás moc zdravím a přidávám se k vám jako čekatelka na IVF. U mě to bude už druhé.Doufám, že se nám zadaří. Já bych měla začít až v lednu. Před tím musím doložit výsledky z genetiky a imunologie. Tam nás poslali z našeho centra. Tak doufáme, že do ledna je budeme mít komlektní.

Vám všm držím palečky, aby se vám zadařilo hned na poprvé. Jednou se určitě všechny alespoň jednou dočkáme...Možná už brzy.. 😉 🙂 😉 😀

cisielko
4. dec 2009

ďakujeme...a neboj, ja budem také rozumy dávať koľko sa len bude dať 🙂 ešte stále máš obdobie občas, že si na pochybáš či chceš do toho ísť?

wodanka
4. dec 2009

ahoj adenka, vítam ťa medzi nami..

cisielko, este chvilami mam, ale uz sa snazim tolko to nerozoberat.. proste to asi k tomu patri a musim si cez to prejst

cisielko
4. dec 2009

Adenka..ahoj a vitaj..tak ty už druhé IVf..čo sa tsalo pri prvom ak môžem vedieť?

Wodanka..patrí to k tomu..ja som tým tiež prechádzala a aj teraz niekedy nie už tak často sa sama seba pýtam či to nozaj chcem..a stále chodí odpoved, že áno a teším sa nato 🙂

romy01
4. dec 2009

baby kuknite co som nasla

Příběhy těhotných žen, které potratily po vakcinaci proti H1N1
Uverejnil admin | Sekcie a Rubriky: Očkovanie Veda Zdravie
Dec

4

2009
Těhotné ženy měly být prioritním příjemcem vakcíny proti H1N1. Na následujícím odkazu najdete (v angličtině) množství svědectví těhotných žen, které potratily krátce po očkování, a svěřují své příběhy internetu. Aspoň jeden příklad - EB, Washington:
"Jsem tak zklamaná. Byla jsem tak nadšená ze svého těhotenství, o které jsme se pokoušeli více než rok. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, přihlásila jsem se do tohoto klubu nastávajících matek. Měla jsem rodit 25. června. Máme dva zdravé chlapce a žádné potraty v anamnéze. Všechno šlo skvěle. Minulé pondělí jsem dostala vakcínu proti H1N1 s redukovaným thimerosalem (redukovaná rtuť pro těhotné ženy.) V úterý ráno jsem dostala křeče a ve středu jsem začala silně krvácet.

Můj hcg (těhotenský hormon, základ těhotenského testu) byl ve středu 50, byl ještě nízký, protože jsem byla těhotná pouze 6 týdnů. Pořád jsme ještě věřili, že jsem těhotná, ale v pátek byl hcg jenom 22. Jsem emocionální troska. Připadá mi, že jsem měla mít zdravé dítě, a tohle jsem si způsobila tím, že jsem si nechala dát vakcínu proti H1N1. Moji lékaři mě k tomu nutili. Hledala jsem informace na netu a dočetla jsem se, že po této vakcíně bylo již mnoho potratů, ale nemluví se o tom, protože je těžké říci, co způsobilo potrat. Doufám, že jsem si to nezpůsobila sama. Přeju všem hodně štěstí."

Dobrá zpráva: Na stránkách zmíněného klubu nastávajících matek je hlasování, z něhož vyplývá, že 80% těhotných žen se v žádném případě nedá očkovat proti H1N1.

cisielko
4. dec 2009

Romy..tak ja sby som sa ani nedala ale toot je aspoň varovanie pre soatné dievčatá 😒

wodanka
4. dec 2009

romy to je desné, to potom človek neive čomu má veriť 😒

dana10
5. dec 2009

Ahojte dievčatá, dlho som tu nebola.Dobrá ráno
Denis,Vierka,romy tehulky už 12 týždeň ako sa Vám darí? 😵 😵
Kuspitka ty to máš už za chvíľu, držím palce 😉 🙂
Cicielko, Kati, Viktoria vy asi na budúci týždeň OPU +ET taktiež až Vám to vyjde 🙂 😉
Wodanka ty si čakateľka, no to je otras že? ☹
Kajtičko mrcha nikde možno budeš //. 😉
Ja som mala včera pohovor s koordinátorkou a mám zmenu plánu z krátkeho protokolu na dlhý, môžem začať už 9.12 so stimulkou alebo počkať na další cyklus máme sa rozhodnúť a zavolať jej do utorka.Asi pôjdeme teraz do toho vek ma súri a ak by sa niečo pokašľalo aby sme stihli čo najviac.Budem brať proveru,dipherine a gonal injekcie brali ste ich aj vy?

adenka84
5. dec 2009

Krásný den vám všem

Cisielko, omlouvám se, že jsem se sem včera už neozvala, nešlo mi to vůbec odeslat. Doufám, že teď už se zadaří.
Jak jsi se mi ptala, proč nám to nevyšlo. Tak to opravdu nevím. Neví to ani lékaři. Doufala jsem, že nám vyjde alespoň KET.M2li jsme dvě embria v mrazáčku, ale bohužel ani to se nezadařilo. Další IVF - ICSI mě čeká v lednu.Ale ještě to není 100% jisté. To se uvidí až budu mít všchny výsledky z genetiky a umunologie. Pak se ukáže proč se nezadařilo. Doufám, že bude vše v pořádku. Na genetiku jdme už příští týden 9.12. Snad vš klapne jak má.

Jinak děvčátkem všem vám přeji krásného MIkuláše.
Všem vám budu držrt pěstičky, aby se vám co nejdříve splnil váš největší sen...

adenka84
5. dec 2009

Omlouvám se za chyby, chvátala jsem a taky to tak vypadá. Doufám, že tomu porozumíte a nebude vám dělat problém to přečíst.

Přeji vám moc pěkný víkend...

kuspitka
5. dec 2009

Ahojte dievcata.
ako sa mate?

kajticko uz test si si robila som velmi zvedava moja.-

dana dakujem za drzanie palci budem to potrebovat.

viera6
5. dec 2009

Mikuláš:

Takto na diaľku hádžem do vašich čižmičiek
zdravie,šťastie,lásku...............................
Takže, keď sa budete obuvat,
tak si to nepošliapte.

Prajem Krásneho Mikuláša!!!

cisielko
5. dec 2009

Ahojte 😀

Danka...kde is a túlala?takže začáínaš dlhýn protokolom, takt o budeš ako ja my..prense tieto lieky má KAti, ja mám na miesto Gonalu Menpur..ako sa inak máš?

Adenka..to je v poho..budem ti držať palce..máte v rodine aj nejaké rpoblémy či to vás preventívne posali na genetiku?

Kupsi..ahoj, ešte ste 2v1?

A krásneho mikuláša dievčatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Vitaj, vitaj, Mikuláš,
čo v batohu pre nás máš?
Cukríky i čokoládky
a či dáky perník sladký?

Celý rok sme poslúchali,
aj si uši umývali.
Žiaden z nás sa nebil veru,
na kolene nemal dieru.

Tak ako sme sľúbili,
všetci sme sa ľúbili.
Rýchlo, rýchlo rozbaľ vrece,
nikto z nás už čakať nechce.

kuspitka
5. dec 2009

cisielko este ani este si asi pockam.malej sa nechce ist vonka.

a ty co moja?
co si dala manzelovi na mikulasa?

pekneho mikulasa

cisielko
5. dec 2009

Kuspi..tak ešte chvílku musíš vydžťa...ale budú to krásne vianoce 🙂
Ja ešte nič, už mám nacyhstaný balíček, dosteane ho zajtra..aj sestre som nachystala lebo je u nás, tak sme si balili navzájom balíčky..a čo ty, mužíček poslúchal?

wodanka
5. dec 2009

ahojte... my už sme si dali balíčky 🙂

viera6
5. dec 2009

Ahojte dievčata,
danka ja som mala tie iste lieky.
cisielko ahoj .
Kuspitka ahoj tak ako sa dnes mate?

kuspitka
5. dec 2009

vierka celkom dobre.mala kope boli brusko ,ale inak poohode.

cisielko muz poslucha tak ako ma.
vcera doniesol kocik a postielku tak som sa velmi tesila.
ja dam mu zajtra asi rano,alebo vecer.

viera6
5. dec 2009

a čo dnes ste boli kupit podlahu ?ako to ,že ešte nemaš foto kočíka a podstielky?
ja som dnes ako vyg....rezanec ma to nejak poriadne draplo nechuti mi ani jest len pijem čaj. ☹
no a baliček dam aj ja len večer

kuspitka
5. dec 2009

vierka tak ja som ok spapam vsetko.
som u manzela v praci.
vecer ,ked pridem domkov odfotim kocim aj svoje brusko.
postielku nebudem fotit,lebop ju nemame poskladanu a bude len ked sa mala narodi.
podlahu sme nemohli ist kupi,lebo muz pracuje tak sme nestihali.

viera6
5. dec 2009

kuspitka tak maš pracovneho mikulaša aspon ti neni smutno,ale čo tak v praci manžel ma vela prace?

kuspitka
5. dec 2009

vierka ma velmi vela prace .aj zajtra tam bude do stvrtej.
tak zajtra uz budem domka sediet na zadku a upratovat pondelok idem do poradne .
len este neviem co mu kupim chcem nieco fajne mu kupit.

viktoria77
5. dec 2009

Čísielko, tak fajn, budem mať v ruke mobil, ako poznávacie znamenie. A ináč pekný víkend prajem všetkým.

wodanka
5. dec 2009

dievčatá chcem sa spýtať, máte niekto doma "bodyhug"? je to niečo ako tehotenský pás.. našla som odkaz na jednu stránku tu na koníkovi.. a rozhodla som sa objednať si to 🙂

kuspitka
5. dec 2009

wonda posli link a ja ti poviem ci sa to oplati kupit.

wodanka
5. dec 2009

kuspitka poslala som ti IP

kuspitka
5. dec 2009

wonda aj som ti odpisala

viera6
5. dec 2009

tento pas som si aj ja chcela kupit, oplatí sa kuspitka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre