Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
7. dec 2009

aspoň nekdo se ozval.....
tak jak wodanka? už máš nakoupeno a napečeno 🙂

wodanka
7. dec 2009

ahoj denis, nakupene nieco mam a piect sa chystam az tak o tyzden, ak vobec 🙂 a co Ty, kde budete travit sviatky?

denis19
7. dec 2009

wodanka, asi u mojich rodičích,podle všeho a silvouše asi sami doma v klídku a pohode....takže já nepeču, udelá to za mne mamka a nechce ani pomoci,prý to zvládne, tak mám veget....
už mi chybí jen pár dárečku a vánoce mužou začít 😀

miminap
7. dec 2009

ahojte, tak sa po dlhsej dobe zasa hlasim. v nedelu sme boli ba vklad. ostalo nam jedine embryjko po PK a aj to vraj nebolo najsilnejsie. 😒 tak mi ostava len cakat zase, co sa udeje.. vsetkym drzim palce, aby sa dostali dalej ako ja.

afrika
8. dec 2009

ahojte, miminap do akého centra chodíš? ja som bola v nedeľu tiež na vklade v Heliose.... nebola si tam aj ty?
čísielko nechcela som ťa zastavovať,najprv som si nebola istá či si to ty. až potom keď išiel aj tvoj muž. len ty si už bola ďalej. nabudúce ťa chytím 😀
sobcek ako si vyriešila svojho dokiho?
denis, romy-tá vaša 12 😵 . to je pohľad
wodanka, kajticko a všetky držkajte sa pri stimulke, či už prebiehajúcej alebo pripravujúcej
ja som včera opäť ležala. len nachvíľku som bola v kuchyni. mám sa tak a onak - bolieva ma brucho, tak snáď to bambuliatku neubližuje 😒 .
majte sa zatiaľ pekne, prídem vás dnes mrknúť

katti77
8. dec 2009

dobré ránko babuľky
cisielko ešte vyspávaš? ja som už od šiestej hore a stále musím myslieť na to koľko vajíčok znesiem 😀

dani tak od zajtra to začína a ani sa nenazdáš a budeš pred OPU ako my 😉

afrika nebojkaj všetko bude v poriadku, všetky tehulky hovoria, že ich boleli brušká, ešte pár dní a na testíku si nájdeš //, verím tomu 😉

tehulky opatrujte sa a vychutnávajte si krásne predvianočné dni

stimulantky a čakateľky ide to strašne pomaličky, viem čo to je čakať, rátať dni a zase čakať, ale sme tu jedna pre druhú a ani nebudete vedieť ako a budete najšťastnejšie žienky pod slnkom

denis19
8. dec 2009

dobré ránko!
katti nevím jestli vyspáváčisielko,ale já vstala pred peti minutama a to se mi mi nestalo ani nepamatuji, že bych spala temer do osmi!!!! ted jsem jak ovalená a nevím co delat 😲

katti77
8. dec 2009

denis no čo tak si ešte ľahnúť 😀

denis19
8. dec 2009

oooo to ne, mám dnes akční den!!!!! tak jdu zmobilizovat své síly a hurá na to!!!!
kdy OPU?Zítra?

katti77
8. dec 2009

a čo ideš robiť?
hej zajtra spolu s cisielkom, ti poviem aj sa bojím aj sa teším aj no všetko dokopy

denis19
8. dec 2009

neboj, jen teš!!!! narkozka je úplne lehounká, ne déle jako 15 minut a mne ani hlava ani nic po ní nebolelo, jen žízeň,ale sestričky nám daly čaj.....potom si doma ješte lehni a pospi a už te bude jen trošku bolet bríško asi dva tri dny,ale to je pohoda....
dnes mám doručovací den co jsem si objednala vánoční dárky, tak budu jen behat si je sbírat pred barák a potom mám i rande s kámoškou na čaj, no proste úplný akčák 😀

katti77
8. dec 2009

denis tak super, ty už žiješ vianocami ako sa má, no keď ti je dobre tak prečo nie aj akčný deň, aspoň bude malé akčné po mamičke 😀
idem si spraviť čaj, trošku ešte ľažkať, ešte sa tu dnes ukážem
tak pekný akčný deň ti prajem

denis19
8. dec 2009

katti, tobe také a džte se s číselkem!!!

romy01
8. dec 2009

dobre ranko

denis, tak ty dnes takto az do osmej ? No toto? Ja teda vstavam o osmej ibe preto ze beriem lieky inak by som spala este dlhsie. 🙂
Ja mam zatial kupene len pre mm, a neter. Este musim nieco kupit nasim a synovcovi a potom s mm aj nieco pre jeho rofkacob - takze zatial mam toho pred sebou dost. A ja mam tiez dnes akcny den - idem zehlit a poobede na anglinu - boooooze to je ale akcia, ze ? 😝 Teda to zehlenie, to priam neznasam.

Kati , zajtrajska sa nemusis bat, iba tak o bambulky, ale mam takeho tusaka, ze baby na tejto temy potiahnu vlacik este hooooodne daleko. 😀

katti77
8. dec 2009

romy ďakujem, no veď to ja sa ani tak nebojím tej OPU ale toho výsledku 😲 , ale však mne stačí jedno jediné, len aby boli //

tak si uži dnešný deň, žehlenie je hnus, ale keď musíš tak musíš 😀

denis19
8. dec 2009

ahoj romy, ty furt holka žehlíš!!!!!!!

kuspitka
8. dec 2009

denis vybil sa m mt tak ti zavola po desiatej budemmat zadarmo a mozeme pokecat

kuspitka
8. dec 2009

Ahojte.prajem pekny den.

katti a cisielko budem vam velômi drzat palce na zajtra.

mne sa stale meni termin porodu tak uz ani sama neviem,kedy budem rodit

denis19
8. dec 2009

kuspi
hlavne že jsi ok!!!! toho jsem se bála....no ono i porod by byl ok, to netvrdím,ale to víš, jak šlovek nemá informace je v prd.....

romy01
8. dec 2009

kuspitka ako to ? kedy mas teda termin ?

kuspitka
8. dec 2009

tak asi az 26 neviem presne stale mi povie nieco ine.
uz ma vsetko boli,boky ,krize a brusko ako pred mms.

denis19
8. dec 2009

kuspi, to už asi bude drív, cítíš i nejaké kontrakce?

kuspitka
8. dec 2009

denis ani nie len bolesti mam a to je vsetko.

ja uz obcas vecer nevladzem normalne sa mi chce plakat.nohy mam daco strasne

denis19
8. dec 2009

kuspi, už jen vydržetm ušla jsi takovou cestu a ted te čeká sladká odmena..... 🙂

kuspitka
8. dec 2009

denis hej moja.len uz je to horsie.

a ty co ako sa mas?

romy co mas nove?

denis19
8. dec 2009

kuspi, u mne pohda a klid, v pátek mám první poradnu už se i teším a potrebuji se uklidnit, že je vše tam kdemá být a tak jak má být 😀 stále mi nepučí bríško, tak je to asi holka....necháme se za mesíc prekvapit.....jinak nic a pokud vše pujde jak má tak v pondelí nastoupím do práce

kuspitka
8. dec 2009

denis preco sa ti nepaci brusko?
tak to budes mat paiatok pekny den,

denis19
8. dec 2009

ne že se mi nelíbí, jen mi ješte neroste.....dle manžela

viktoria77
8. dec 2009

Ahojte, tak ja už obehla Martin a zbehla aj domov pichnúť injekcie, keď to musí byť doobeda. OPU mám v piatok, tak teším. Dnes mi Krajko povedal, že na tej jednej strane veľmi od nedeli vajíčka nenarástli, ale že navadí, na druhej strane je ich dosť a veľké, tak by nemal byť problém. Zdravím Čísielko a Katti a aj všetky ostatné. 🙂

denis19
8. dec 2009

viki77 tak spokojenost, ne?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre