Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
15. dec 2009

Ksupi..a čo sa deje, už to na teba prichádza?

kuspitka
15. dec 2009

cisielko nie,ale primar ma chce mat po ruke,lebo som po IVF

cisielko
15. dec 2009

Kuspi..tak sa držkaj a nech je všetko v poraidku...budem ti silno držať aplce aby si to mala čo najskôr za sebou a bola s Kamilkou čo najskôr doma 🙂

viera6
15. dec 2009

ahoj kuspitka,
tak to na teba budem myslet nech sa Kamilka rozhodne prist na svet čo najskor aby si tam dlho nebola.

figurka.m
15. dec 2009

Cisielko drzim vsetky palceky, nech sa fazulke u teba paci, opatrujte sa 😉
Kuspi, tak nech vsetko prebehne OK a hlavne rychlo 😎
Viktorka, na zajtra TFUJ TFUJ 😀

Zdravim vsetky tehulky aj netehulky 😀 😀 😀

sobcek
15. dec 2009

cisielko - podla lekarky by mala prist 28.12 a hned musime utekat na krvicku na hormonalny profil. Sice budeme v tom case 500km od centra, ale stiihame 😀 A potom ideme 27.1. na dalsiu konzultaciu, kde uz budu mat vsetky vysledky, takze asi az vtedy sa poda ziadost. Teraz mi zistila cystu na vajecniku, tak dufam, ze o mesiac tam uz nebude 😖 . Dnes som mala velke bolesti, tak myslim, ze uz je na odchode, mozno je uz aj neboha... 😀 😀 😀

sobcek
15. dec 2009

kuspitka - držíme palčiskááááááá !!!!!!!!!!😀 😀 😀

cisielko
15. dec 2009

Sobček..no bodfaj by si pravdu mala a cysta bola nebohá 😀 tak to čakáš na mrchu ked ja idem na krvičku..no držím palce aby cysta sama odišla 😉

Figurka...ďakujem 🙂

viktoria77
15. dec 2009

Figurka ďqkujem, dúfam že mi ráno oznámia že môžme ísť na to a nebudem musieť ešte deň čakať. 😉

figurka.m
15. dec 2009

Viki, no musia to byt riadne nervy, takto cakat 😒 ja dost zle spavam a keby som takto cakala tak nespim vobec 😅
Wodanka, viem ako sa citis, my s mm mame cely rok taky divny, ja som nezmestnana, manzel bol 3 mesiace na PN cez leto, no chcela som to vzdat a zmierit sa s tym, ze druhe babo uz nebude, ze to jednoducho nemozme zvladnut ani len financne, s mm sme sa hadali, boli sme nervozni a potom som si povedala, ze situacia sa zlepsi, za par rokov bude vsetko fajn, len pre nas a babo uz bude neskoro, tak ideme do toho aj ked mam hrozny strach, ale nejako to zvladneme 😅

viktoria77
15. dec 2009

Figurka stres to je, nepopieram. Preto radšej chodím do práce ako byť celé dni doma a rozmýšlať len o tom.
No do zajra už vydržím a musím vybuvať do ružova aby bola pozitívne naladená na malú bublinku. 🙂

kuspitka
15. dec 2009

dakujem dievcata ste zlate.denis vam da info ako sme natom

majka21
15. dec 2009

Kuspitka držím ti palce, aby ste už sviatkovali doma!!! To by boli potom asi najkrajšie vianoce vo vašom živote, síce aj tak budú. 🙂

cisielko
15. dec 2009

Figurka..u nás to bolo opdobné, hlavne čo sa finannciíí týka ale ja som si tiež povedala, že sú natom aj horšie, nejako to zvládneme a tiež mám strach ale chcem ho tak to nejako musím zvládnuť 😉

Viki..súhlasím stebou...je to strašný stres toto čakanie čo a ako, trošku treba byť doma ale ptom si mylsím, že čo nemajú veľmi ťažkú prácu ak chcú môžu ísť do práce..mne už doma hlarbe a tsále ymslím na Dafi, preto sa chystám do práce asoň nebudem musieť myslieť na hlúposti..držím zajtra palce 🙂

wodanka
15. dec 2009

ahojte všetky 🙂

mariamaria
15. dec 2009

kuspitka drzim palce veeelmi veeelmi...drzkajte sa ..ale vsetko bude ako ma byt... 🙂

ja tiez zajtra idem do nemocky..ale na OP...mam hysteroskopiu...a laserom mi idu osetrit krcok..nieco tam mam... takze drzte palce... mnohe ma asi ani nepoznate,som tu este nova.. 😵

sobcek
15. dec 2009

mariamaria - juuuuuuuj ☹ ☹ Drzime palce, nech to mas rychlo za sebou a vsetko dobre dopadne...

denis19
16. dec 2009

dobré ránko!!!!!!
kuspi myslím na tebe!!!!!!

denis19
16. dec 2009

cisielko, fajn, že ti je dobre, tak to má být a mysli na bublinku 🙂
katti....ako???????

majka také jsem mela ICSI a PK....a jen tu PK doporučuji...asi je to fakt dobré....ikdzž romy je živý dukaz toho, že i bez ní to jde 🙂

romy.....kde se potuluješ???? sociálka vyrízená??????

viktoria77
16. dec 2009

Ahojte a dobré ráno prajem. Tak ja volala, že ako sa majú malé bambulky a je to zlé. Tri to vzdali, prestali sa vyvíjať a dve čo ostali sú dosť slabé, nedáva im veľkú šancu, že to dotiahnu do blastocysty, ak ak aj jedno áno bude to veľmi slabučká blastocysta. Ak sa tak nestane do zajtra rána, tak ruší celý transfer a všetko to bolo zbytočné 😢

ninajana
16. dec 2009

Viki ved mne povedali to iste, ako je mozne ze mame stale rovnake vysledky?

viktoria77
16. dec 2009

Ninajana neviem, možno kukajú do tej istej skúmavky 🙂. Dávaš tomu ešte nádej?

ninajana
16. dec 2009

uz nikdy v zivote do toho nepojdem 😢 !nic nema ziaden vyznam........

ninajana
16. dec 2009

nie Viki nedavam ziadnu nadje, podla spermiogramu mojho muza som to uz davno vzdala. Ked je raz 0% tak sa mozem aj na hlavu postavit

ninajana
16. dec 2009

...pretoze ak sa to raz vyvija takto zle, mozu vlozit, ale odide do par dni alebo tyzdnov, neprezije to, ak nie je silny geneticky zaklad, tomu uz nic nepomoze

viktoria77
16. dec 2009

máš aspoň jedno dieťa a ja nič. Nebola som pripravená na takú možnosť, že sa nedostanem ani po vklad ☹

viktoria77
16. dec 2009

Spermiogram je aj u nás nulový a nakoniec sa k tomu pridali aj moje vajíčka, sú nekvalitné, aj keď to nikto nepredpokladal, všetci ma presviedčali že som zdravá a chyba je manžel.

ninajana
16. dec 2009

Stale sa zamyslam nad tym, ked dokazu umelo vyprodukovat do 40 vaijcok za jeden mesiac u zeny, preco nedokazu umelo zredukovat muzsky spermiogram z milionov spermii aspon na 40 kvalitnych??? To este nikto nevymyslel? Mame sa trapit iba my, stale je to iba zena.........

ninajana
16. dec 2009

Viki ty nesmut, mozno ten pocet bol na ukor kvality ostatnych, je mozne ze prirodzene za mesiac vyovulujes jedno zdrave a kvalitne.

viktoria77
16. dec 2009

myslela som, že som silnejšia ale dáko to prestávam zvládať. Snáď sa stane ešte do zajtra zázrak u obidvoch. Fakt skvelé vianoce ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre