Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viktoria77
29. dec 2009

Ahojte, Čísielko držím palce aby to s mrazáčikom vyšlo 😉 , Katti je to smutné, ale treba bojovať ďalej. Aj mňa čaká boj..

denis19
29. dec 2009

vierka.....už je mi super 🙂 vyčurala jsem se načas, napapkala, byla se s mnž projít a je mi super. také jsme byli v tescu a nic jsem tam neobjevila...ani jen na sebe 🙄 nevím...muže to být už vše vyprodáno????? a co ty jak je?

figurka.m
29. dec 2009

ahojte dievcata 🙂
Afrika, Kati je mi to velmi velmi luto ☹ prajem vam vela sil aj tebe Cisielko, myslim na vas
ja picham od nedele diphereline a je to celkom v pohode, ako som sa toho bala tak to slo lahko, no uvidime co bude dalej 😕
Tehulky nase opatrujte sa, ale vam tie tt naskakuju krasne 😉

wodanka
29. dec 2009

ahoj figurka, to sme na tom podobne, ja picham dipherelline od piatku 😉

figurka.m
29. dec 2009

ahoj Wodanka, no skoro narovnako 😉 a ako ti to ide, nemala si problem

wodanka
29. dec 2009

figurka ja nie 🙂 mne picha injekcie mm, ale celkom mu to ide.. a co Ty?

figurka.m
29. dec 2009

ja si ich picham sama, kupila som si taku dezinfekciu s lokalnym umrtvenim a necitim nic, len ked vstrekujem tak niekedy take slabucke stipkanie, ale pohoda 😎
citala som, ze si zacala spinit, ake dlhe mavas cykly

wodanka
29. dec 2009

cykly mavam presne 28 dnove.. ale to vdaka duphastonu, ktory som uzivala.. keby ho neberiem, tak mam mrchu aj mesiac a o dva-tri dni by mi prisla znova 😒
teraz cakam kym sa mrska spusti a potom mam volat a dozviem sa, co bude pokracovat..
Ty kedy cakas mrsku?

figurka.m
29. dec 2009

no ja ju mavam pravidelnu tiez 28 dni, ale na protokole je, ze ma prist 30-32DC tak to by mi vychadzalo 30 DC toho 3.1. Ty mas kedy 30. DC

figurka.m
29. dec 2009

ozaj este sa chcem spytat aj teba tak bolia prsia?

wodanka
29. dec 2009

ja mam dnes 27DC takze 30 mi vychadza na 1.1... si tesne za mnou 😉
prsia ma nebolia vobec, ale vajecniky a teraz s prichadzajucou mrskou je to este horsie..
ak si dobre pamatam Ty tiez chodis do MT, vsak?

figurka.m
29. dec 2009

ano chodim do Heliosu 😉 no mna oni bolievaju pred mrskou, ale myslela som, ze ked brzdim hormony, ze by ma nemali boliet, neviem, este sa mi aj poriadne naliali, ale asi je to normalne.

wodanka
29. dec 2009

mna sice nebolia, ale manzel je spokojny, nakolko sa mi podla neho tiez o nieco zvacsili 😀
to vyzera teda, ze aj u Teba sa mrska blizi 😉
co mas pichat potom? Ja mam puregon..

figurka.m
29. dec 2009

no asi blizi 😎 ja mam menopur

wodanka
29. dec 2009

aj planujes byt na PN?

figurka.m
29. dec 2009

ja som nezamestnana, takze budem doma 😅 a ty pracujes a budes na PN

wodanka
29. dec 2009

ja by som bola rada na PN od 4. januara.. 2.-3. chcem este ist pomoc kolegyniam aspon trocha s koncorocnou uzavierkou.. no uvidim, ako to nakoniec bude.. dokina mi dnes na ultrazvuku nasla aj cystu a povedala, ze ak sa pocas mrsky nestrati, tak to budeme musiet stopnut 😒 a to by som teda do prace chodila aj nadalej

denis19
29. dec 2009

tak já jen doplním, mne prsa bolela dosti a i se mi zvetšila, tak je to asi normální a to ted ani nemluvím 😀 😀

wodanka
29. dec 2009

denis no moj mm by bol len rad, keby sa tie moje mini prsia zvacsia co i len o pol cisla 😀

figurka.m
29. dec 2009

cystu 🙄 a to si sla len tak na UTZ alebo si mala bolesti vacsie, a bola si v Martine, kurnik dufam, ze odpali cysta jedna skareda 😝

figurka.m
29. dec 2009

no ved mne sa zvacsili ako ked som bola tehu a to este nic 😕

wodanka
29. dec 2009

ja som vcera zacala trocha krvacat a bolelo ma brucho presne ako pred mrskou a zvycajne prvy den u mna je nic moc, ale na druhy den sa to rozbehne.. takze som sa objednala na krv a ultrazvuk ale moja mrcha si to rozmyslela a nezacala ani dnes poriadne 😠 takze som tam bola a teraz cakam

cisielko
29. dec 2009

Denis, Vierka..ďakujeme aj v mene katky..je to na hovno ale čo už..najhoriše je , že Katka tam na vianoce mala dve čiarky len začali miznúť..ale ona je silná a bojovná a nevzdáva sa...už plánujeme aj druhé IVF..pôjdeme do neho spolu ak mne nevýde KET 🙂

Viktorka..ahoj moja..a ty sa ko máš, je už lepšie..ako je doma, ideš do toho, vyriešili ste si to?

Figurka...tak aj ty už pichajda..júj tak vy v tom pôjdete aj s Wodankou spolu..držím palce..a čo si si to kúpila..lokálne umrtvenie? to čo je?

Inak, chcem sa opýtať...boli ste niekto na genetických testoch? potrebovala by som poradiť ako to prebieha, kde to robia, čo to stojí a podobne..ak mi nevýde KET tak pred 2IVF chcem toto absolôvovať a tiež ak niekto viete..niečo ako tetsy či nemám v sebe protilítky na spermoše, neviete niekto?

wodanka
29. dec 2009

cisielko nemozes rozmyslat uz teraz o tom co ak KET nevyde.. musis mysliet pozitivne a verit, ze to dopadne dobre.. pozitivne myslenie je zaklad uspechu 😉

cisielko
29. dec 2009

Wodanka.to je síce pravda a ja to viem ale sama dobre vieš ako to v živote chodí 😖 chcem mať len nejaké info ak to nevýde..som realista a šanca je 50 na 50 🙂

figurka.m
29. dec 2009

ahoj Cisielko, Wodanka ma pravdu, KET-ko isto vyjde, budeme drzat palceky 😉 na genetike som bola v Martine, pri druhom tehu, ked som bola na amniocenteze, ale to su ine vysetrenia, treba sa spytat v Heliku oni budu vediet 😉 to lokalne umrtvenie si aplikujes s dezinfekcnym pripravkom, je to taky sprej, za 1-2 minutky mozes pichat 😀 ozaj a tie protilatky robia v Prahe a tusim aj niekde v Kosiciach

cisielko
29. dec 2009

Figurka..ďakujem..a tie genetivké testy robia obidvom, to sa robí z krvičky? a tie protrilátky, to len Prahja a Košice? no ty kokso som si zase vymyslela blbosť 😖

wodanka
29. dec 2009

to mas sice pravdu cisielko, ale Ty si z toho musis vybrat tych uspesnych 50 a tomu prisposobit aj svoje myslenie aj konanie 😉

figurka.m
29. dec 2009

ano z krvicky, obidvoch
tie protilatky aspon si mysim, ze je to tak, ale najlepsie sa poradit s lekarom

cisielko
29. dec 2009

Veru musím sa popýtať..toto jedno mám ujasnené..musím to vedieť či je to ok..ale to budem riešiť potom ak to bude treba čo verím na 50%, že nebude 😀

ale vy sa pochválte, ako sa cítite pichajdy jednie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre