Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sandy16
31. dec 2009

Ok, uz som na strane 8 🙂

cisielko
31. dec 2009

ndy, no tak pekného silvetrsav čítaní a pozor nech ti bevlie pod kožu 😉

denis19
31. dec 2009

takjsem se vám devčata hezky nafutrovala salátu a kapríka, zapila to nealko pivkem a je mi hej 😝 jen do kdy.....
sandy...tak to ti odsýpá...super.....

romy01
31. dec 2009

nejak ma ten spanok presiel ked som sa vytesovala vecickami.

sandy tak to neviem ci sa da vsetko precitat, je toho hodne, radsej si precitaj len tak posledne stranky lebo nebudes mat prehlad.

denis19
31. dec 2009

to se ti ani nedivím, že te prešel spánek, z tolika emočních zážítku v tescu....to já bych je možná už i prala 😀 😀 ...jako ne zážitky,ale ty vecičky 😲
co dnes budete romy delat?

wodanka
31. dec 2009

ahoj sandy, vitam Ta medzi nami 🙂

cukotka, ja dnes doslova a do pismena chladim puregon, dnes s nim zacinam 🙂 prvu vcelicku si dam ale az vecer, viac mi to vyhovuje

romy, mas zavidenia hodne brusko.. aj ja chcem aby mi to moje pomaly rastlo, ale samozrejme ze nie z vianocnych kolacikov 😀

cisielko, kajticka si chcela dat pohov od konika, ale sem-tam cita ako sa tu vsetky mame

prajem vsetkym pekny posledny den v tomto roku a vsetko len to dobre do roku nastavajuceho, tehulky nech porodia zdrave babatka a snazilkam aby sa vyplnil ich velky sen 😉

denis19
31. dec 2009

wodanka.....hezké prání.......dekujeme!
už se chystáš pryč?

wodanka
31. dec 2009

ano denis, asi tak za 10 minut vyrazame ku kamoske a potom k svokrovcom.. ale ak mi vyde cas, este sem na chvilu mrknem

romy01
31. dec 2009

denis veru dnes si budeme vegetovat pekne doma a zajtra sa chystame aj s nasimi k braskovi, kuknut neter a synovca a co vy ?

denis19
31. dec 2009

super wodanka, budeme te čekat...

romy...my jsme už u našich, hezky se o nás tu starají 😀 tak budeme kvasit tu u TV a je tu relativne teplo, tak se pujdeme projít,ale jinak doma papuč kultura 😀 😀 celkem mi to dobre padne...mnž si s rodiči mojimi dosti rozumí...snad lépe jako já...tak je to pohoda 😀

romy01
31. dec 2009

tak to je fajn, ale nijaky silvester mi neurobi vacsiu radost ako nakupy 😀 😀 😀 Jeje ja sa tak vytesujem a usmievam ako dementna - taku mam radost,

denis19
31. dec 2009

to ti verím 🙂 myslím, že je to normální...já už dnes mrkla v tescu i na detské zimní kožíšky, meli krásnou ružovou ...vedet, že to bude holka...neváhám
ted čumím na což takhle dát si špenát...klasika 😀

viera6
31. dec 2009

no hádam to s tím bruškom dnes stihnem nejdem vam moc sľubovať.
U nas sa robí voda v kuchyni, tak nestíham toho vela ako na potvoru nam to prišiel sused robiť dneska.

denis19
31. dec 2009

no hele, žádné výmluvy a fotit 😀 😀 sused nesused 😀 😀

viera6
31. dec 2009

no aka vtipná...... 😅 ,ale ti je ked si na gavčiku ja som ešte dovárala na kyslo a kapustu ku husacim prsiam.

denis19
31. dec 2009

no holka, co ti povím, jsem z vojenské rodiny a tata vždy ríkal. voják se stará, voják má......tak jsem si to zarídil taktok, gaučík, notebook, tv a milující manžel 😀 😀 😀
takže ti to opakuji, kapusta se uvarí už i sama, a ty foť...jinak si na tebe došlápnu 😀 😀

figurka.m
31. dec 2009

ahojte kocule tehule aj kocule pichajdule aj vsetky ostatne kocule 😀
Chcem vam popriat pekneho Silvestra a stastny novy rok a v nom vsetko po com tuzite, hlavne male bambulky do narucia 🙂
Wodanka ty uz pichas puregon 😕 tak to si ma predbehla poriadne, no co uz a neboj v pondelok bude vsetko OK 😎

denis19
31. dec 2009

vierka...paráda....super, ty jsi byla už predtím hubeňour, tak ti jen trčí malé bríško...hezké 🙂 šikula..

preji krásný večer a pohodový nový rok!!!!!!!

figurka.m
31. dec 2009

vierka, pozrela som tvoje brusko 😕 take som ja mala ked som bola v 7-8 tt 😅 ty si riadna palicka xi xi, myslim to v dobrom

denis19
31. dec 2009

figurka...ty také nevypadáš na žádného tlouštíka 😀

viera6
31. dec 2009

figurka.m,že palička .....to sa iba zda stehna a zadok mam poriaden.
figurka.m a denis dakujem.

Prajem všetkým pekný Silvester a šťastný novy rok 2010.

denis19
1. jan 2010

dobré ránko v roce 2010 všem preji!!!!
doufám, že jste se chovaly holky slušne, bublinky si nestežují a píchačky nezapomeli na injekce 😀 😀 a čekatelky si napumpovaly optimizpus do žil 🙂

sandy16
1. jan 2010

Šťastný a plodný 🙂 nový rok všetkým...

romy01
1. jan 2010

šťastný a veselý nový rok 😀 😀 😀

vierka pekne ti začína vykukovať bruško 😀

viera6
1. jan 2010

prajem šťastný novy rok 2010 vela zdravia,šťastia a lásky. 😵

romy dakujem 😉

kajticko
1. jan 2010

Ahojte kočky všetkýýýýýýýýýýým prajem Štastnýýýýýýý Novýýýýýý rok 2010 🙂 🙂 🙂 🙂 keždej neh sa splní čo si želá 😉 😉

denis19
1. jan 2010

ahoj kajti....vítej po delší dobe...jak se vede????? verím, že dobre a jsi nastartovaná tím správným smerem!!!! 😕

guginenka
1. jan 2010

dievcata ahojte, vsetkym vam prajem vsetko dobre do noveho roka. aby sme co najmenej navstevovali centra a stretli sa v porodniciach 🙂 , okrem toho vam prajem vela stastia, zdravia, lasky a penazi...

cukotka
1. jan 2010

halooo je tu niekto? 🙂

mimzy
1. jan 2010

ahojky cukotka 🙂, vcerajsi a prevcerajsi den som stravila citanim pripravy na ivf,
ak sa nemylim tak ty navstevujes centrum iscare? my mame za sebou vysetrenia aj genteticke testy,
a cakame na dalsi krok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre