Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
4. jan 2010

jéje, ta tvoje škola...to by byl už pro mne noční des!!!!!!!!!! obdivuji te!!!! ale také jsem studovala dálkove, má to i plusy i mínusy,ale hlvane, že človek vystuduje!!!

cukotka
4. jan 2010

samozrejme robímv všetko iné, len aby som sa nemusela učiť :(

denis19
4. jan 2010

co te ted čeká za zkoušky????

cukotka
4. jan 2010

no politológia, informotika

cukotka
4. jan 2010

a ešte sociálne systémy v rámci EU

denis19
4. jan 2010

no paráda!!!!!!! informotika je preklep či to existuje?

cukotka
4. jan 2010

existuje 🙂

denis19
4. jan 2010

a co to je????

cukotka
4. jan 2010

informačné systémy, operačné systémy a veci súvisiace s PC 🙂

denis19
4. jan 2010

ahá, takže je to informatika..klasika!mne tam zmátlo to o...ted už chápu dyť jsem gisák 😲

cukotka
4. jan 2010

veď mi to bolo hneď podorzivé, že čo ti to nič nehovorí

denis19
4. jan 2010

no vidíš...hotentót 😀

cukotka
4. jan 2010

no čo tie šatičky? už si sa v nich odfotila? 🙂

wodanka
4. jan 2010

ahojte holky.. ja mam dnes za sebou dalsiu navstevu v Heliose.. cysta si nadalej zije svojim zivotom a nechce sa jej vstrebat sa, tak Krajko povedal (nakolko Gatova ku ktorej chodim tam dnes nebola), ze mi ju pri OPU odsaju 🙂 a co to teda znamena?? no jasne ze pokracujem dalej 🙂 🙂 mam zatial 10 folikulov

co je ale horsie, ze nemam zatial vybavene predoperacne vysetrenia a ani neviem ako ich stihnem, nakolko test na HIV trva tyzden a ja by som mala ist na odber v pondelok alebo utorok buduci tyzden ☹ skusim to nejako po znamosti, snad to vyde

cukotka mrcha uz dorazila?

denis, cakame na fotku Teba a Tvojich novych siat 🙂

denis19
4. jan 2010

cokotka, neblázni jsi na mne rychlá, to já myslela, že udelám zítra 😀

wodanka..pokud si zaplatíš 7 euro udelají HIV i do 24 hodin, tak to funguje u nás

jinak gratuluji k ourodičce

wodanka
4. jan 2010

ahoj denis, ja si nemam kde zaplatit ☹ dva labaky, co su pri nas to nerobia.. a je to asi aj tak jedno, lebo k internej sa dostanem az vo stvrtok popoludni ale do Helisou idem uz vo stvrtok rano.. no co uz, uvidia moje predoperacne az v den OPU..

mam otazocku, kedy sa ide k embryologicke?

denis19
4. jan 2010

no to by jsi už i mohla wodanka se dohodnout, neboť v den OPU už musí být vše jasné, jako jaká metoda,kolik si jich dáte oplodnit a tak...., tak si i na čtvrtek už dohodni pohovor s tím, že je to časove už akutní 😀 a ješte mne napadla jedna vec....mne na interne dr zapomela udelat to HIV, tak mi to udelali v Heliose....tak se to dá porešit i takto....,ale tam jsem si za to neco málo doplatila,ale fakt málo....

wodanka
4. jan 2010

dik denis, tak sa skusim vo stvrtok spytat.. ale vyzera to tak, ze tam teda predsa este jeden krat pojdeme pred odberom, tak im to tam vsetko donesiem vtedy.. volala som s kamoskou co robi v nemocnici na interne a prislubila mi pomoc so vsetkymi vysetreniami, zevraj najneskor v piatok by som vsetko mala mat..

denis19
4. jan 2010

wodanka....ale embriologičku musíš mít objednanou, na to nezapomeň 😀
už jsi teda na PN?

wodanka
4. jan 2010

ale ved snad vedia, co robia.. som myslela, ze oni nam ju dohodnu.. ale ok, zajtra tam volam a popytam sa na to.. doma uz som, ale PN budem az od stvrtka.. zajtra mam dovcu a v stredu je sviatok

denis19
4. jan 2010

už jsi mohla mít placený i svátek 😀
jo oni vedia,ale ty se musíš objednat 😀 to víš nic není jednoduché...máte teda ICSI?

wodanka
4. jan 2010

ja budem mat plateny sviatok 100%nami, preto som to takto riesila.. keby idem na PNku uz teraz tak by som dostala len 25%, nakolko tak su platene prve tri dni
asi budeme mat ICSI, neviem ako dopadol trial wash test, ale predtym tie vysledky neboli nic-moc.. hlavne ta nulova morfologia ☹

denis19
4. jan 2010

no co nadeláte...u nás to bylo stejné...a trial byl nejlepší ze všeho,ale stejne bylo ICSI...pročbychom si to nedoplatili ne???? 😠

wodanka
4. jan 2010

myslim, ze u nas to bude mat rovnaky priebeh..

denis19
4. jan 2010

no co nadeláme...ale jak to uteklo i tobe,co???? nejdrív to ylo v nedohlednu a už máš skoro termín OPU!!!!!! já bych si tak prála aby to vše probehlo hladce a dobre!!!!!
a doma už je vše OK????

wodanka
4. jan 2010

ani mi o tom nehovor, niekedy si pripadam ako v sne a cakam kedy sa zobudim 😀 co sa tyka toho ako je doma posielam Ti IP

romy01
4. jan 2010

ahojte baby
jeeejej ja som tu uz ozaj davno nebola - musim precitat asi 8 stranok. No mala som dosť natrepany program. Jednak sme boli u braska asvagrinka mi nabalila celu igelitku veciciek, potom sme zas boli u nasich a potom zas u druhej svagriny - no furt cosi.
Dnes som bola na tripple teste - nastastie zas tak moc krvicky nebolo treba, dufam ze vsetko bude OK

denis19
4. jan 2010

Romy...no huráááááá
tak máš za sebou triple testík,jak dlouho se čeká na výsledky????
a už máš teda slušnou výbavičku,co?????
také mám nejaké úlovky z Tesca,jsou v albu... 😀

romy01
4. jan 2010

denis prave som to kukla - pekne body veru. Inak ja najviac obdivujem tie nohavice co so dole uzavrete - vidim ze aj ty uz take mas - je to sranda nakupovt ze ? No musim este potriedit veci od svagrinky su tam aj body aj dupajdy aj ponošťičky - zacina mi byt malo ta komoda co mam .

Tripple test by mal byt tak do tazdna az dvoch, ale ja pockam az do poradne - to mam 20 teho. Vraj ak by vyslo´nieco zle tak mi zavolaju skor.

denis19
4. jan 2010

no to je dobrý systém,jako tech výsledku, já mám poradnu 12.01. a tam mi budou delat tyto testy...je to na 16tt+6dní, tak je to jen tak tak....
jo ty nohavice s uzavrenýma nohama jsou super i švagrová si to pochvaluje 🙂 ta mi také chce nabalit kufr vecí,ale ješte jsem je nebrala, uvidím do pohlaví a potom vezmu jen to co budu potrebova a co se komody týče....tu já te ani nemám, musíme dát udelat skríň na míru,ale tam mne zlomila cena!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre