Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
4. jan 2010

vydím, že pridáváš do albíku 😀 super!!!!

cukotka
4. jan 2010

baby vy nakupujete o sto tristo 🙂 taaaaaaaaaaak vam zavidim 🙂

wodanka, ja stale nič ani Kajtičko. Ale tebe blahoželám 🙂

wodanka
4. jan 2010

ahoj cukotka.. este nie je k comu blahozelat, este stale som len "in process" 😀

cukotka
4. jan 2010

viem, že je to ešte strašne ďaleko, ale toto si určite zakúpim 🙂 http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=615690 niečo úžasné

cisielko
4. jan 2010

Romy no hurá, že sa ja ukážeš..tak tripel testík za tebou..držím aplce aby boli výsledky ok 🙂 aj ja vidím, že dávaš do labumíka..vyzerá to krásne 🙂

DEnis tak už som zase múdrejšia, toto som nevdela prečo ten dlhý protokol ale už viem..ja budem taká múdra..a šup šup do šatočiek, ja ťa chcem vidieť ako krásne vyzeráš 🙂

Wodanka..takže 10 folíkov ved to je krása..aj mne mali odsávať cystu cez OPU ale nakoniec to nesprravili, Gaťová sa vyjadrila, že sa jej tam niečo nezdá tak to nechá na inokedy..no ale čo už..a ja som mala pohovor s embryologičkou 3 dni pred OPU..zajtra tam zavolaj a dohodni si termín alebo zavolaj Gaťovej a spýtaj sa jej nato..a prečo si si nebola skôr dať psraviť tie vyšetrenia? ja som ich mala asi 2t pred opu 😉

Ceki..neboj, ja ty budeš za chvílu tam kde Wodanka ani sa nenazdáš 🙂

cukotka
4. jan 2010

akú platnosť majú tie predooperačné vyšetrenia?

wodanka
4. jan 2010

cukotka ten nabytok je super.. mm mi slubil, ze ak budem dobra, tak ho kupime 😀 😀

cisielko, ja som si chcela vybavit tie vysetrenia skor, ale to boli vianoce a ked som isla medzi sviatkami k lekarovi, tak to zasa on mal dovolenku, takze to dopadlo ako to je.. musim to nahanat na poslednu chvilu
ohladom embryiologicky im zajtra zavolam a skusim nieco dohodnut

cisielko
4. jan 2010

Cuki..tá posteilak je krásna ale pre mňa strašne drahá ale je fakt super..mám pocit, že noprmálne 10 dní ale ja som hned povedala v centre, že budú staršie a nevadilo to, mylsím, že tam je tolerancia asi až 1-2 mesiace ale teraz som si nie úplne istá 😉

sandy16
4. jan 2010

caute babule, ako citam tak v heliku uz funguju. Ja mam stale sviatky tak som zmagorena. Zajtra tam hned volam nech ma objednaju k Gatovej. Ta bude kukat-ked som tam bola naposledy v polovici novembra tak mi predpisala clostilbegyt a plánovola dalšie UIU a ja si teraz dojdem a este k tomu bez vajickovodov... 😉

wodanka
4. jan 2010

cukotka tie vysetrenia maju platnost jeden mesiac..

ahoj sandy.. si bola medzi tym na laprke?

cisielko
4. jan 2010

Wodnak..no všetko to trvá tak 7 dní tak zajtra utejkaj vybavovať nech to máš čo najskôr vybavené..koľký deň cyklu si dnes?

Sandy..no veru Helík aká, čo ideš riešiť s Gaťovou, IVF?

sandy16
4. jan 2010

no bola som lebo som musela kvoli mimomaternicovému- to bola v pravom vajickovode a lavy som mala nefunkcni ale to som uz vedela lebo som bola na laparke minuly rok

cisielko
4. jan 2010

Sandy, takže IVF..ideš sa dohodnúť na prvú konzultáciu?

wodanka
4. jan 2010

cisielko dnes som 7DC a podla Krajka by som mala ist na OPU tak za 7-8 dni.. musim len verit ze to dovtedy vybavim, uz som sa na zajtra dohodla s kamoskou co robi na iterne a ona mi to pomoze obehat 😉

wodanka
4. jan 2010

sandy tak to je mrzute ☹ ale v Heliose su super ludia, ktori Vam urcite pomozu 😉

cisielko
4. jan 2010

Wodanka bude to len tak tak ale mala by si to stihnúť...bola si už u svoho gynekológa laebo dbvodného dať krv?

wodanka
4. jan 2010

cisielko este nie.. idem az zajtra, chcela som dnes, ale dnes sme museli ist do Heliosu..
ale ta kamoska mi zajtra zoberie krv a aj spravi EKG a vybavi mi aj dokinu na internom, ktora tie moje vysledky zhodnoti.. takze vo stvrtok by som to mala mat.. jedine na co budem musiet pockat do piatku su vysledky na HIV

cisielko
4. jan 2010

Wodanka..no tak to bude makačka ale mala by si to stihnúť..hlavne sa netresuj, bude to ok 😉

sandy16
4. jan 2010

presne tak, chystame sa na IVF

wodanka
4. jan 2010

stresovala som sa rano ked sme isli z Heliosu, ale teraz som uz v pohode a verim, ze to stihnem.. ked tak im donesiem tie vysledky az v den OPU a vtedy ich uz isto budem mat

cisielko
4. jan 2010

Wodanka..to je super prístup..nachádzaš sa v období kedy žiaden stres, len oddych a pohoda..držím aplcechy nech folíky krásne rastú 😉

Sandy..a bude to tvoje prvé IVF?zvládneš to ako všetky baby tu u nás len do toho musíš ísť s vierou, to je odstatné a najdôležitešjie 😉

romy01
4. jan 2010

no wodanka tie vysledky na HIV si ponahanaj ak mozes - ja som na ne cakala dva tyzdne.
Inak ta postielka sa mi ohromne paci ale je to drahe - taky luxus na dva - tri roky si musim odpustit.

pre snazilky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

to pre motivaciu a potom sa aj vy pridate k nam a budete vymetat vypredaje 😀

sandy16
4. jan 2010

cisielko - je to nase prve IVF ale uz sme absolvovali 2x UIU-1x bolo uspesne ale len do 6 tt ☹

wodanka
4. jan 2010

romy dik za virusiky, verim, ze sa z nich na mna nieco nalepi 😉
viem ze sa na tie vysledky caka dlho, ale mam prislubene, ze budu v piatok, tak tomu verim.. ine mi neostava
ono sa mi to vsetko skomplikovalo tym ze mrska prisla skoro o tyzden skor ako mala.. zrovna v obdobi ked mali vsetci lekari volno 😒

kajticko
4. jan 2010

ahojte tehulky netehulky pichandy nepichandy 🙂 odpustite mi ,že som tu dlho nebola ale stále som nemala nič nove tak sa mi sem ťažko chodilo ked vy ste mali samé novinky.

čísielko ďakujem za podporu verím ,že aj ty to znovu dokážeš musíme veriť 🙂

wodank agratulujem si pekne v predu verím ,že to bude mať šťastný koniec prajem Ti to 🙂

v stredu mám dostať ms a štvrok mám začať pichať mam krátky protokol tak dúfam ,že sa tento raz nič nepokazi verím,že s cukotkou začneme naraz a budeme spolu aj kočíkovať 😝

Deni aj Romy veľa veľa sííííl Vaám prajem 🙂 🙂

romy01
4. jan 2010

wodanka to sa stava, ja som nemala va OPU vsetky vysledky, lebo mi sestricka zabudla dat urobit jedno vysetrenie z krvi - nic z toho v heliku nerobili

cisielko
4. jan 2010

Romy..dakujeme verím, že sa na nás nalpeia vírusíky a my sa tiež pridáme ku krásnym výpredajom 🙂 🙂 🙂 🙂

Kajtičko..no hurááááááááááá dievča, som rada, že si sa ukázala..tak štrvtok sa ty stávaš pichadjou..to je super..vidíš už je to tu a ako ste sa nevedeli dočkať..budem silno držať palce ale musíš dávať o sebe aj veideť 😉

Sandy..nesmieš rozmýšlať tak, že sa to nepodarí..musíš veriť, ničoné ti nesotáva...ak neveríš, atk potom to asi veľký význam mať nebude 😉

wodanka
4. jan 2010

ahoj kajticko.. som rada, ze Ta tu opat vidim 🙂
aj ja Ti prajem a vlastne vstkym nam, aby nam to v tomto roku vyslo...

sandy16
4. jan 2010

Ja verim ze sa to konecne podari. Uz aby sa to zacalo lebo to cakanie je najhorsie. Uz zhruba viem do coho idem tak hurá do toho. A ked som citala ako sa to romy a denis podarilo, tak ma to povzbudilo...

kajticko
4. jan 2010

Ďakujem baby určite tu budem taraz častejšie ako sa mi to pohlo trošku do predu. 😉 prajem aby to tento rok vyšlo každej. inak ma už nebaví na to stalle čakať je to už 6 rokov a nechce sa mi už ani do roboty chodiť preto som od 1.12 PN.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre