Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
10. jan 2010

minka ja som mala odber na 14DC ( stimulovala som od 1 DC 12 dni a potom bol pregnyl a 36 hidin po nom bol odber ) Ale napr denis mala odber az na 16 den stimulacie a to mala tusim az 18 DC takze je to individualne.

demizon, drz sa, inak ja som pichala decapeptyl to je podobne ako ten diphe. . . neviem ako sa to pise .A nemala som z toho ziadne ptoblemy - ziadne zmeny nalady ani nic podobne.

minka051
10. jan 2010

dana ale to si potom asi nezačala stimulku od prvého dňa ako si dostala mrchu. Ja som mala krátky protokol a ten trvá tak 14 dní len mňa vždy stopli lebo to nešlo. Tak sa len pýtam či to môže byť aj kratšie alebo dlhšie ked sa začína krátkym.

romy01
10. jan 2010

jaj ale ja aj denis sme mali dlhy protokol. Minka tvoja darkyna ma kratky ?

kajticko
10. jan 2010

prečo ti to stopli minka čo ti nešlo??aj ja mam kratky

luko
10. jan 2010

ahojte 🙂
danka: to ten dlhy protokol trva tak dlho? myslela som ze tak 4 tyzdne.

cukotka
10. jan 2010

ahojte dievčatá 😉 tak tá moja ms mi, ale dáva zabrať, príde si neskoro a ešte mi spôsobuju aj dosť veľké bolesti ☹

minka051
10. jan 2010

romy asi ano lebo to by sa pri dlhom nedalo. Ja by som to už nestíhala.

kajtíčko no mňa vždy stopli lebo folíky nerástli vaječníkom sa už nechce. Zopakovali to dva krát a bolo to to isté horony nestúpali ale klesali tak nám navrhli darované. Iná možnosť už nebola. Po uvážení sme sa pre ne rozhodli.

luko
10. jan 2010

no to nezavidim...ja o svojej MS ani neviem, ze je...co je dost zvlastne, kedze mam endometiozu, resp. som mala, som bezpriznakovy pripad

cukotka
10. jan 2010

minka a kedy si dostala ms, tiež včera?

cukotka
10. jan 2010

luko ja zase o tej svojej viem, až veľmi dobre, ešteťe existuje ibuprofen

minka051
10. jan 2010

cukotka tak to sme na tom rovnako. Ja ju dnes mám prvý deň a teda bolesti riadne a leje somňa ako z vodovodu ale to som tak mala vždy.

kajticko
10. jan 2010

cukotka vieš prečo lebo nepoúživaš anionove vložky 😀 😀

minka no to je ťažke ,ale ja keby som mala ten istý problém podstupim tomu tiež . a ty aj vieš kto Ti ich daruje,??? nieje to anonimne??

cukotka
10. jan 2010

kajtičko, a čo si myslíš že mám medzi nohami? 🙂

cukotka
10. jan 2010

minka a čo si dávaš na utlmenie

kajticko
10. jan 2010

tak ved preto 🙂 😀 tak počka bolesti prejdu

kajticko
10. jan 2010

cukotka ,ale už sa ti to kráti zajtra tam nabehneš a si pichanda 😀 😀 😀

denis19
10. jan 2010

Romy....je to v Lodži...kapánek od ruky,ale posílají i na slovensko balík do 30kg za 13€ a jedna baba si objednávala kočárek a už ho má doma, tak fungují, platí se tam dopredu na určené číslo účtu....

kajticko...myslíš, že bych mohla od pátehé mesíce tehul už slipky anionové?????

kajticko
10. jan 2010

to už áno . mali sme jeden prípad čo bola kočka v piatom mesiaci a mala mikozu ,alebo neviem ako s ato proste vola lekarka si s nou neveedela dať rady stale mala problemi a vyliečili ju vložky. to len prvý trimester nedporučaju

luko
10. jan 2010

kocky, mozno ste to tu uz rozoberali, som sa chcela opytat ohladom patieb...tie doplatky su za injekcie alebo za samotny vykon?

kajticko
10. jan 2010

každe centrum ma inak tie platby . kam chodíš?, napr. iscare teraz menili od Januara ceník

luko
10. jan 2010

do gyn five, ale vsak 20teho tam idem,t ak sa popytam...kazdopadne viem, ze by to malo vsetko vojst do 1000eur

kajticko
10. jan 2010

to ano. ja som za tabl. doplacala 380 eur čo mali všetky menej čo som čiatala. my sme mali na začiatku stimulky aešte v decembri v iscare 200 eur poplatok od januara ho zrušli čo sa tešim lebo som mala ist na Ivf v decembri tak ma to obišli ,ale zvýšili ine doplnkove platby a to je u každeho individualne.

wodanka
10. jan 2010

dana drzim zajtra palce, nech mas pekne jednocikove vajicka 😉

minka, cukotka to je super, ze sa mrska uz rozbehla..

cukotka
10. jan 2010

wodanka, že prišla je fajn, ale že nemusela by mi dávať tak zabrať ☹

wodanka
10. jan 2010

ale aspon vies, ze ju mas... 😉 keby mas len take spinenie, tak by si si nebola ista ci je to ono ..

kajticko
10. jan 2010

Kati uži si ju ved je posledana 😀 😀 😀 😀 😀

cukotka
10. jan 2010

kajticko toto si hovorím aj ja

luko
10. jan 2010

tak to dufam, ze mna caka tiez posledna pred stimulkou a potom uz dlho dlho nic 😀

wodanka
10. jan 2010

mna to pri tej mojej mrske ani nenapadlo. zeby mala byt prva a posledna v tomto roku 😀

cukotka
10. jan 2010

luko kedy začínaš so stimulkou? už mám v tom chaos

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre