Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

matkaxx
11. jan 2010

vevericka80 aj mne odporúčala lekárka spln aj manželov lekár tak neviem ☹
neviem síce čo má čaka ale budu to dalšie vyšetrenia až tak sa ukáže že čo vlastne , lebo jedno dieťa máme tak uvidííme čo nám bráni mať to druhéé 😒

matkaxx
11. jan 2010

ďakovam pekne veľmi figurka.m skúúsim hľadať 🙂

minka051
11. jan 2010

viera6 tak pohlo a dúfam že dobojujem do konca. Už začínam cítiť lieky čo beriem, som unavená a bolí ma hlava. Navyše som si musela aj jednu náplasť vymeniť lebo sa mi odlepila. Ono celkovo zle držia lebo sú dosť veľké. Ešte že je to možné a tých náplastí mi teda dali dosť.

vevericka80
11. jan 2010

tam ti spravia HP, ultrazvuk, manzelovi spg a potom sa doktor rozhodne

cisielko
11. jan 2010

Matkaxx.ja tiež chodím do Heliosu..no skús si rpečítať nejaké odporúčania..a tak sa rozhodni..ja ekd som išla 1x do Keliosu tak tiež som nevdela koho a teraz chodím k obidvom a obidvaja sú super, tak sa netrp a ked nikto neporadí tak si hod mincu 😉

Figurka..zajtra Helík..tak držím palce..no mne ked pichli Pregnyl tak aj som nič necítia, že by ma niečo bolelo skôr som necítila vôbec nič 😒

Minka..takže 19.01. ideš na kontrolu?

mariamaria
11. jan 2010

dakujem baby ,ze ste ma zase raz ukludnili 😀 dobre folikuliky krasne narastli...maju aj po 20-22 mm ..neviem ani presny pocet ani kolko ktory ma mm...pani Dr.povedala ,ze je to super a ze proste na mna liecba zabrala ako vysita..ze sa mam tesit ,ze onedlho by som mala mat podla mojej urody byt tehu..este to zosuladit s mm spermijkami 😀 😝 a dufam,ze to vyjde.... 😅
wodanka ano ,folikuly mozu prasknut..mne povedala Dr.,ze ked mi nasadi poslednu injekciu ,mam sa spravat opatrne..nelakat sa...nerobit strhujuce pohyby..nedvihat tazke..a necvicit..lebo by bolo skoda taku urodu nechat "explodovat" vopred 😀tak len klud...vsetko dobre dopadne!tak teda kedy mas termin OPU?
wodanka a az tak ta to boli ,ze by si nevydrzala o ten den neskor?

minka ake naplaste?boze ja zase nie som v obraze..idem citat nazad... 😲

figurka ty si ako na tom???

cisielko???

denis19
12. jan 2010

dobré ránko holky bojovnice!!!!!!

minka myslím na tebe, tím se nevylučuje ,že nemyslím na ostatní 😀
preji krásný den.

wodanka
12. jan 2010

dobre rano..
maria tak Ty si asi ukazkovy pripad, ako ma prebiehat uspesna stimulacia 😀 tie folikuly mas krasne velke, to je uz uplne "na spadnutie"..
tie bolesti u mna neboli nejake extra velke, ale zacinala ma boliet dost intenzivne noha, v ktorej som mala par rokov spat trombozu a jednym z nepriaznivych ucinkov hormonalnej stimulacie je aj vznik trombozy.. a nerada by som ju dostala opat, tak som preventivne isla na ultrazvuk skor a tam sme sa s dokinou dohodli ze OPU bude o den skor, t.j. zajtra

cisielko
12. jan 2010

Ránko dievčatá 🙂

Denis..zarezávaš v práci?

romy01
12. jan 2010

dobre ranko kočandy

ja som sa dnes bohvieako nevyspala, včera som to asi zakrikla, lebo ma cvelu noc nenormalne bolel pravy klb a aj koleno, k tomu ma fest bodalo v brusku na pravej strane a aby toho nebolo malo - nejak som si prilahla ucho a myslela som ze mi asi odpadne.
No idem teraz do obchodu a potom sa trosku musim ucit. Poobede mam anglinu a nekukla som sa do toho poriadne tri tyzdne. Takze sa uvidime asi az zajtra.

Prajem pekny den

mariamaria
12. jan 2010

aha wodanka uz chaaapem..jasne to radsej bez skor na tu Opu ak mas folikuliky dostatocne zrele,tak radsej neriskuj trombozu..inac aj mna bolia nohy...ja mam pod kolenami nepekne zily..uff nech je to uz za nami,ze? 😝

dobre ranko baby🙂

romy ta bolest klbu ma mrzi..a mam ju este cerstvu v mojom klbe 😀 je to des..a neskutocne bolestive..nezavidim..a to si este len 17tt ☹ drzim palce ,aby ta to nebolelo takto vkuse...

ahoj cisielko ako sa mas?ja zarezavam doma s malou..ideme do skolky..pekny den

minka051
12. jan 2010

marimaria ja lepím náplaste Estrahexal na rast sliznice lebo sa pripravujem na darované vajíčka. K tomu beriem Prednison a Anopyrin. 19.1. Idem na UTZ aká je sliznica a podal toho ma už zavolajú na ET.

cisielko
12. jan 2010

Minka..tak to je už čoskoro, držím palce 🙂

Maria..ty domka, júj ja by som hned menila 🙂

Romy..to poznám, učiť sa a dlho ič, to je potom radosť sa do toho dostať 🙂

No a ja vám idem povedať, že som volala do Helíku a piatok idem na pohovor s koordinátorkou..tak hádam sa už aj ide nato...som zvedavá ako toto dopadne 😉

wodanka
12. jan 2010

cisielko ako by to malo dopadnut? predsa len dobre 😉 a je fajn, ze sa veci uz pohli dopredu a ides do Heliku, uz sa opat nieco deje..

kajticko
12. jan 2010

ahojte dievčata 🙂

wodanka super ,že ideš už zajtra budem na Teba myslieť 😉 už nech je to vonku ked ťa to tak boli.

držím palce aj všetkýýýýýýým konikáčkam 😎

ja som začala dnes aj ďalšie injekcie pichať mám teraz Gonal + cetrotide tak som zvedavaá vo štvrok mám další ultrazvuk. dnes mi povedal dr.,že je to ukážkové zatiaľ ide všetko podľa plánu tak dúfam,že s anič nevyskytne 😉

mariamaria
12. jan 2010

katjicko supeeeeeeeeeer drziiim palce..a kedy by bolo OPU????

minka aha uz chapem tak super!!!!aj ty budes teda ochvilocku tehulka ..

baby ja sa taaak tesiim drzim nam vsetkym do jednej palce ,aby nam to vyslo a rok 2010 bol naaaaaaaaaaaassssssssss 🙂 😅 😵

wodanka inac ako sa citis?a ake mas brusko 😀 ja mam ako balon..rano je to vzdy lepsie a k veceru hotovy konec 🙄 bomba...haha...

cisielko nic nemen..neboj este sa "nasedis" doma ,ked budes na materskej...ale to chces..tak nech ti to coskoro vyjde..ja som uz 3roky doma..uz mi sem -tam precvakuje..ale este mam skolu...sem tam pracujem..tak mam toho vyse hlavy...ale som rada ,za to co mam..nemenila by som..aj ked ma taha do prace..a po 2:babu urcite nieco vymyslim...

wodanka
12. jan 2010

kajticko, tak aj Ty si sa nam pekne rozbehla 🙂 tak treba to dobojovat do uspesneho konca 😉

kajticko
12. jan 2010

jé ďakujem mne povedal ,že Opu cca 18.teho tak neviem ako to dopadne teraz ma bude pozerať každý druhy den.

mariamaria ja verím že tento rok je nááááááááš tak prajem aj Tebe nech to dobre dopadne 🙂 😉

dana10
12. jan 2010

Ahojte dievčatá.Včera som tu nebola bolelo ma ešte brucho ale je to už lepšie.Včera bol ten odber vajok a z 10 folikulov som mala 15 vajok.Bola som veľmi prekvapená že ich tam je toľko takže v jednom folíku museli byť aj dve vajka.Embryologička 1 jednotkové 3-4, 3-kové-1x a ostatné 2-kové.Dnes som volala že ako sú po oplodnení tak nám zostalo zatiaľ 9 vajok.Budem zase volať vo štvrtok.Držím Vám všetkým palce.

kajticko
12. jan 2010

dana10 super tak je to zž na dobrej ceste. 😉 pekná úrodička 😎 😎

verím že sa nám to všetkým tento rok podarí 😉

tehulkyyyyyyy kde mááááme tehu vírusiky 😠 😠 😠

mariamaria
12. jan 2010

danicko supeeeeeeeeeeer gratulujem takaaaa uroda uuuzasneeeee tak drzim palce ,aby bojovali dokonce a boli kraaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeee zdravucke...a kolko si das vlozit??2???1?????ja stale neviem

katjicko si pis !!podari sa nam!!!

wodanka
12. jan 2010

dana Tebe sa toho ale urodilo 🙂 tak prajem, nech ich vydrzi co najviac a nech je z Teba coskoro uspesna tehulka 😉

maria s tym mojim bruchom je to rovnake... rano este ako tak, ale vecer ho mam ako futbalovu loptu 😀

dana10
12. jan 2010

Mariamaria bola by som rada keby zostali aspoň dve dobré po PK.Ak by ich zostalo viac bola by som len rada a dali by sme aj zmraziť.Dr. som sa pýtala čo nám odporúča a povrdal že pri mojom veku /38r./rovno 2 embryá.A potom sa spýtal ako sme sa mi rozhodli a my že tiež dve embryá.Úroda bola dobrá uvidíme ako budú ďalej bojovať
Keď tehulky neposielajú výrusíky tak tu ich máte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT Stačí 🙂

kajticko
12. jan 2010

jééééééééééé dana díky ked oni na nás kašlu 😠 😠 😠 😠

aj ja by som si dala asi vložiť dve. ,ale nechám si poradiť budem robiť len to čo mi lekár povie a poradí.

mariamaria
12. jan 2010

danuska dobre si sa rozhodla!2 embrijka si daj vlozit!tam je vacsia sanca,ze sa uchyti aspon jedno ,ak nie rovno 2!ale ty budes stastna aj za dvojicky!drzim palcuchy najviac ako sa len daaaaa !!!

wodanka futbalova lopta hahahaaha asi tak ako moje hahahahaahah

danus dakujeme za bacile potrebujeme ako sol 😀

dana10
12. jan 2010

Baby bodaj by Vám to všetkým vyšlo ako to chcete 🙂
Wodanka držím palce zajtra na OPU.
Včera sme boli v Helíku 3 baby.Jedna mala 6 folíkov a 5 vajok a druhá mala 6 folíkov a 1 vajko.
Tá dievčina kt.mala len jedno vajko mala viac folíkov ale po pichnutí pregnylu jej daktoré poraskali a zostal len zvyšok.Dávajte si pozor aby ste nič nerobili ležať a kľudový režim nedvíhať nič ťažké potom t.j. čiže relaxovať!!

figurka.m
12. jan 2010

ahojte kocky
tak som bola v heliku a nic moc 😒 folikov je len asi 5-6 aj to 9-10mm, v piatok kontrola a budem musiet dokupovat menopur, sa asi nedoplatim, je mi na nic

cisielko
12. jan 2010

Figurka..to nevadí, že ich je len toľko, oni dorastú..neboj..ja som ich tiež mala maličké a málo a nakoniec mi soatli dva..budem dražťa palce 😉

Wodanka..tak ty zajtra iddš na OPu..tak som zvedavá koľko bude vajok 😉

Danka..to je ionak krása úrodička, tak ti držím palce aby len krásne naprdovali..a dve si dieš dať vložiť, to je super..to musí výsť 😉

Maria..tak ty takto domka..tak apoň oddychuj a dávaj na seba pozor, nech je všetko v opriadku 😉

Kajtičko..super, len tak dalej 🙂

dana10
12. jan 2010

Figurka tie folíky ešte dorastú v počte a aj veľkosti.Jeden folík podrastie 1-2mm za deň.Nemusí byť folíkov veľa ale aby tam boli kvalitné vajíčka.A ktorý deň cyklu si bola na kontrole?
Všetkým Vám ďakujem za podporu

viera6
12. jan 2010

Ahojte 😉

danka gratulujem k urodičke.
Figurka neboj sa folikuli dorastu a ked nie až celkom,pichnu ti taku štiplavu inekciu aby dorastli.
wodanka pekne sa ešte dnes šetri aby bola pekna urodička.
a aby som nezabudla:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttt
tttttttttttt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre