Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mariamaria
22. jan 2010

brmbolcek urco kupanie nieeee ani v tehu sa neodporuca takmer vobec.A ked uz tak malo vody vo vani a max teplota do 37stupnov.A vies ,ze teply kupel privodzuje skorsiu MS alebo porod.Cize urcite s babuliatkom v brusku ziaden kupal,alebo horuca sprcha 🙄

romy01
22. jan 2010

brmbolcek ja sa pridavam k babam - ziadny kupel iba sprcha. Mna na to aj dokina upozornila hned na prvej poradni. Ako hovori mariamaria - horuci kupel sa dokonca povazuje za babsky recept ako potratit. Takze pozor na to

brmbolcek
22. jan 2010

az teraz sa mi podarilo pripojit... neviem co s tym je..... ale dakujem vam velmi pekne , budem pokracovat v sprske.... keby ste mi neboli povedali tak to pokazim hned na zaciatku.... dakujem vam

kajticko
22. jan 2010

baby dakujem 🙂 🙂

brmbolček OPU 18.1 a transfer 21.1.2010 😉

aj vy ste stale take unavene z toho utrogestanu ja by som stale spala 😲

figurka.m
22. jan 2010

ahojte kocky 😀

mne sa cely den nedalo pripojit na kona, nemchapem 🙄
zdravim vsetky dokopy, lebo nas je tu nejak pozehnane 😕 co je velmi dobre

kajticko tak mi sme uz total ako jedna, aj mne vkladali dve 8-bunkove bambulky 😎

figurka.m
22. jan 2010

brmbolcek, pripajam sa do zoznamu

OPU 18.1. ET-21.1. vlozene 2embrijka

romy01
22. jan 2010

cafte, poobede to bolo akesi out of order

tak vam vsetkym prajem pekny vikendik 😀 😀 😀

brmbolcek
22. jan 2010

Kajticko kolko ste vkladali bambuliek , este poprosim o toto info a je to dokonale 🙂

guginenka
22. jan 2010

dievcata ahojte,
ja som tu bola tak dost davno. vidim, ze idete kazdym dnom dalej a dalej. niektore ste uz tehu, 😀 😀 😀 😀 , GRATULUJEM.
niektore budu, coskoro, tehu. drzim palce, aj manzelove. 😀 😀 😀
som sa tak chcela votriet do zoznamu cakateliek. ja o take dva tyzdne tiez zacinam stimulovat. juhu.
len tolko 😅

brmbolcek
22. jan 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6. KAJTICKO vlozene ? OPU 18.1 VKLAD 21.1

7. FIGURKA vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1

8.KAJKA- OPU 22.1

guginenka
22. jan 2010

kajka - ma OPU na moje narodky, to musi len dobre dopadnut 😀

dana10
22. jan 2010

Demizon ja som mala prvú kontrolu v Helíku na 6deň.
Vieri stále mám to špinenie tak cez deň teraz bola 1 kvapka 2x1cm. ☹ ☹.Už budem mať aj odležaniny
Ale nás tu je o jooojoooj 😀

kajka39
22. jan 2010

guginenka gratulujem k narodkam, nech sa ti splni vsetko po com tuzis 😉 🙂 🙂

pozdravujem vsetky babulky, brmbolcek staras sa perkne o statistiku. 😀 Co je ozaj dobre. 😉

Tak, dnesny den mam stastne za sebou... Od vcera obeda mi bolo akosi nevolno, noc som mala hroznu asi 12x som bola hore. Dnes mi nie je o nic lepsie, ale da sa to zvladnut. Odobrali mi 6vajok, co som bola dost prekvapena, lebo uz pri rannom sone ostatne tam neboli. Lekar to velmi nekomentolal, tak neviem kde sa stratili ostatne. Este v pondelok ich bolo 12-13ks...
A znamkovanie dopadlo tak: 1,2,3,-po 2ks Na oplodnenie pojdu len 4ks. Rano budem mudrejsia, ked budem volat co a ako dopadlo oplodnenie.
Este raz vas vsetky pekne zdravim, pridem sem-tam nakuknut. Zatial papapa
🙂 🙂 🙂

dana10
22. jan 2010

Baby ani mne sa nedalo poobede pripijiť asi nám to blbne všetkým,,preťažená sieť,, 🙂 🙂
Dnes som si musela na obed ľahnúť bo mi bolo zle ale asi od žalúdka.Išla som si dať fazulovú polievku a len ke ď som sa na ňu pozrela bolo mi na vracanie,, naťahovalo ma,, a k tomu som si dala studený obklad a šup do postele. 😲

kajka39
22. jan 2010

danka- to su priznaky tehu isto,isto, 😵

dana10
22. jan 2010

Kajka držím palce nech sa všetky vajka oplodnia a vydržia do ET 😉 😉, odpočívaj 😵
Tie príznaky no uvidíme, to by sa mi zdalo skoro

wodanka
22. jan 2010

kajka, tfuj tfuj nech sa vajicka pekne oplodnia a sup s nimi k maminke 😉

danka, len pekne oddychuj, nech sa teraz chvilku stara manzelik 🙂

ahoj guginenka som rada, ze Ta tu opat vidim a ze uz si tak blizko k cielu 😉

mariamaria
22. jan 2010

jej danka uff tak to su asi tie priiznaky 😀 tesiiim sa 😝

wodanka tebe je ako?nejake zmeny?

mna boli uz podbrusko ako na mrchu a krize. take tlaky v nich mam 😢

kajka39
22. jan 2010

danka- jedna kocka bola len na IUI a tusim na 8-9den po IUI jej prislo velmi zle vo vytahu, zak si isla testnut a boli tam dve// ako vysite. Teraz sa tesi z tehulkovania lebo caka dvojicky. U kazdej to moze prebiehat inac... takze veriz,verit hladit bambulky 🙂

wodanka-dakujem, uz len musim byt trpezliva a caskat na ranny telefon, potom dam vediet. Tiez sa pekne opatruj 🙂

denisako ti je po vcerajsku?

mariamaria
22. jan 2010

kajka gratujem !a nevadi ,ze ich bolo len 6.pamatas co si mi pisala?ze staci i jeden bojovnik 😝 😅 drzim palceee 😵

mne dnes prislo zle,vyvratilo ma na gauc 😲 ale to asi z tlaku

mariamaria
22. jan 2010

guginenka tak drzim palce!!!!!!!!!!!!! 😅

brmbolcek
22. jan 2010

Kajka ahoj dievcatko tak uz to mas uspesne za sebou 😉 ty si uz mala nocnu horucku, ze ako to vsetko dopadne, pravda ? preto tie nocne stresy, ale uz klud uz musis teraz cakat na bojovnickou... a kto ta transferoval ? krajko ci gatova ? a to ze si ich mala tak malo si myslim, ze to mohol sposobit pregnyl po ktorom ti popraskalo par folikou ale rucku na srdce ze staci aj jedno len aby bolo a mi verime, ze budu dveeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

a statistika sa tu zide bo je nas tu uz kopec co tuzime po miminach 😉

Danka - dobre znamenie, to vrackanie 😉 😉

Mariamaria- to je dobre znamenie 🙂

Baby uz sa to tu pomaly ale isto prebudza tehotenske stavy zacinaju 😀 😀 a to este netestujete 🙂

mariamaria
22. jan 2010

ja si myslim ,aspon v mojom pripade ,ze nebudem mat tolko stastia ☹ citim sa na mrchu 😢 🙄 😨 🤐

brmbolcek ty sa ako mas?

brmbolcek
22. jan 2010

mariamaria- nestresuj ☹ ☹ ☹ kedy ti ma prist menzes ?

mariamaria
22. jan 2010

no ja neviem po umelom ma prist ako?normalne v 28.DC? tak potom 30.1. 😔

guginenka
22. jan 2010

dievcata, tie ktore cakate po transferoch na potvrdenie tehu. velmi ale naozaj velmi vam drzim palce. nech to dopadne dobre. velmi vam to prajem. hlavne musite byt pozitivne naladene. na zle nemozete mysliet. oddychujte. myslim na vas a posielam vela sily a odvahy.

😀 😀 😀

brmbolcek
22. jan 2010

ano ano ak mavas na 28den tak asi toho 30.1.... ale nezufaj i ja som mala to iste a v ten den som chodila cely den na zachod..... ale ved to asi kazda z nas 😉 mna boleli krize, vajecniky a vsetko co k tomu patri......

neboj stav budes mat ako pred menzesom ale ak sa uz uhniezdilo tak uz ms nepride, 😉

brmbolcek
22. jan 2010

Guginenka...- vsetko naj naj k tvojim 18 narodeninam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a prajem to co potom momentalne teraz najviac aby sa ti to splnilo 😉 😉

mariamaria
22. jan 2010

dakujem guginenka a brmbolcek

brmbolcek ,keby si mala pravdu 😉

drzim nadalej palce ostatnym taktiez 😅

guginenka
22. jan 2010

oooooo, dakujem.
no az tak daleko od osemnastky nie som 😀
preto to s manzelom patricne oslavujem 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre