Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
25. feb 2010

majaja....... tak isto ma boleli vaječníky

denis ......ano aj tu je tak super počasie

luko
25. feb 2010

majaja: ja po tom co som vcer apribrala pergoveris, tak uz ich tiez zacinam citit...troska, inak dnes som dobrala posledny dipherelin, som zvedava, ci mi daju dalsi, gonal mam od vcera na 75ml znizeny + Pergoveris

denis19
25. feb 2010

Halooo,kde je kdo?????? takto si to nepredstavuji ,když budu na PN 😀 😀 😀 😀
brmbi a deláte albumek???? 😀

viera6
25. feb 2010

denis......ty a PN 😀 😀 😀 čo si dobreho robila na večeru?

majaja75
25. feb 2010

luko...mne keď sa minul dipherelin, tak mi v centre dali ďalšiu krabičku, čo ma milo šklo bolo to že vrchná nechcela peniaze. Inak dnes som domíňala aj tu 4 krabicu a zajtra končím s fostimonom äale stale pichám 3 fostimony) tak som zvedavá čo zajtra povedia.....ale už by som mohla pomali končiť
kedy ideš na kontrolu, keď nemáš dipherelin?

denis19
25. feb 2010

vierka...no ano, já na PN, tak jsem se dohodla i s dr, že tretí trimestr už budu doma...ikdyž nevím co budu delat 😀
a zatím nechystám nic, neboť muj milovaný chodí domu z práce, jako kdyby delal na smeny 😀 😀

viera6
25. feb 2010

denis......tak gazdujete s Karolinkou same 🙂 Ale treba si oddýchnut od pracovných stresov.... 😉
tak polovička mi kúpila materna cetrum,ale som sa nepočúvala ako dlho musel čakať v lekárni...... 😀 😀

viera6
25. feb 2010

práve kukám kojenecké fľašky a odsavačky na soplíky.

denis19
25. feb 2010

maternu jsem mela i jáa tu hodne doporučují...dobre udelal hošánek a ať si zvyká to nebylo naposled 😀 😀

no soplíky...to mám odsávačku na vysavač..ta je super i pro mne 😀 😀 a flašky mi koupila sestrenice....no ta rodina mne obere o všechny nakupovací radosti 😀

viera6
25. feb 2010

no bola som prekvapená aký bol ochotný 😀 😀

jej.....denis tak ty to maš dobre zariadene 😅 ja chcem tiež odsavačku na vysávač a fľašku antikolikovu zatial stačí jedna a ďalšiu vraj dostanem v nemocnici..

denis19
25. feb 2010

v nemocnici dostaneš neco???? to do té naši musíme spíše prinést 🙂

viera6
25. feb 2010

no dnes mi to akurát písala kamarátka 😉

viera6
25. feb 2010

na dnes sa lúčim idem sa venovať drahému.......želam pekný večer 😉

cukotka
25. feb 2010

halo, ostal tu niekto? 🙂

denis19
25. feb 2010

🙂 no ano...ale dnes je to tu bída

krivka5
25. feb 2010

bry vecer...
je tu este niekto?
denis...tak ty zajtra v praci finisujes,to je super 🙂
vierka...ta moja sefka je naozaj pizda majova,ale inac bola vzdy fajn neviem co jej sibe asi ma toho tiez dost...

cukotka
25. feb 2010

áááách dievčatá, ja by som si tak dala niečo dobré, ale sama neviem čo 🙂

denis19
25. feb 2010

cukotka....já práve zdrvila ze zoufalství chute pribináčka 😀 ale povím narovinu, nebylo tot to prvaé orechov 😀 😀

ahoj krivka...ano zítra je finish...jupííííí...snad mi nic nezhatí mé plány!!!!!

cukotka
25. feb 2010

tak ja som vypila tri deci pomarančového džúsu, zhltla jednu Mätu a tiež to nie je to pravé orechové 🙂 Žeby ma ten Nemo skúšal? 🙂

zlatanka30
25. feb 2010

ahojte kto mi poradi.aku kyselinu listovu ste uzivali pred ivf.vobec neviem aku si mam kupit.

denis19
25. feb 2010

cukotka....Nemo pokušitel to je asi 🙂 dáš mi zítra hnedle vedet po čúrání? budu on hneld o príchodu do práce 🙂

zlatanka...osobne si myslím, že je to šumák......kup si takovou aby ti byla sympatická 🙂 já mela z té značky elastiq tuším tak se to píše a ted mám prenatal, kde je smes vitamínu pro tehuhu a je tam i denní dávka kyseliny listové...ale pred IVF bych jednla čistou kyselinu listovou..... 🙂 a možná ten babyplan....to je také fajn a mužeš to do 12tt 🙂 držím palec...... 🙂

cukotka
25. feb 2010

zlatanka30, ahoj mne moja lekárka z centra doporučila Femibion800, a dokonca sa ma aj zvykla pýtať či ho beriem pravidelne 🙂 Fembion mi doporučila z toho dôvodu, vraj ako jeden z mála prípravkov /kyselina listová/ sa môže užívať dlhodobo 🙂

cukotka
25. feb 2010

denis, si píš že dám vedieť hneď ako si čurknem 🙂

denis19
25. feb 2010

ok...jdu se svalit k TV a uvidím co tam bude...jinak bych už šla i na kute....cuki..tak zítra silno držím palec a NEMO ať se ž ukáže!!!!!!!TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtt jen pro tebe!!!!!!

krivka5
25. feb 2010

cukotka...tak chute mas to vyzera slubne 😉 teeda aj ja som na tvoj testik zvedava a tfuj tfuj nech tam su dve //...
zlatanka ja mam pregnium a uzivam ho dva tyzdne ,je aj pre buduce maminy...

krivka5
25. feb 2010

no idem aj ja hodit sprsku a kuk tv,dobru nocku 😉

cukotka
25. feb 2010

tak ďakujem Vám veľmi pekne, uvidíme teda zajtra, dobrú noc

luko
25. feb 2010

majaja: idem zajtra na kontrolu, stale mam gonal a pergoveris 😉

tuzimpobabatku
25. feb 2010

ahojte kočky🙂

tuzimpobabatku
25. feb 2010

luko: chcem sa ťa opýtať, budú ti robiiť IVF alebo ICSI. Ževraj pri ICSI je pravdepodobnosť úspešnosti až 70%. Je to pravda, nevieš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre