Prírodný progesterón vo forme krému

puskodream
16. máj 2017

Ahojte dievčatá, ktorá z vás má s tým skúsnosti ? Už ho mám objednaný, zaujímalo by ma hlavne v ktorej fáze cyklu ho treba nanášať. Všade je písané miesto kam ho nanášať, ale nič viac. Dakujem za každú radu
/ ak tu už podobná diskusia je, pardon , ale nenašla som /

bobulazelena
16. máj 2017

@puskodream a preco chces uzivat progesteron? Mas ho nedostatok?
Hladina progesteronu v beznom menstruacnom cykle vzrasta po ovulacii. Teda pri deficite progesteronu ho zvyknu zenam doplnat liekovymi formami po ovulacii na obdobie lutealnej fazy, cca 14 dni a potom ma prist MS.

bobulazelena
16. máj 2017

@puskodream neviem v akej ste faze snazenia sa, ale ak nemas spraveny hormonalny profil, tak nech ti ho gynekolog spravi.

puskodream
autor
16. máj 2017

Ano viem, takéto veci sa majú riešiť s lekárom, aj sa tam chystám. Len som tu na MK čítala že problémy s otehotnením súvisia aj s jeho nižšou hodnotou, a všetky ostatné symptómy tiež pasujú - silné bolesti, potenie, depresie . . . . tak som si sama sebe naordinovala že by som to mohla skúsiť. A vraj v podobe krému je lepší ako tabletky

bobulazelena
17. máj 2017

@puskodream to je uplna hlupost problemy s otehotnenim mozu suvisiet s milionom faktorov a ver mi o com hovorim, my tieto problemy riesime uz 2 a pol roka a bola som uz na snad miliom vysetreni. Ako dlho sa snazite o dieta?

bobulazelena
17. máj 2017

Bud opatrna progesteron je hormon a kazdy hormon ma mat urcitu hodnotu v tele v urcitom obdobi. Bez poznania jeho hladiny, si akurat tak mozes rozhadzat menstruacny cyklus.

veron17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre