Prosim napiste mi o stimulacii pred ivf,pocity🙂

Ahojte dievcata🙂 pisem sem prvy krat.. sme objednany na konzultaciu do asis.centra ale troska sa bojim.prosim napisete mi ako to prebieha, vase pocity zo stimulacie hlavne.ako ste sa citili? Ci ste k tym vsetkym hormonom uzivali este nejake babske rady? A ci sa podarilo?🙂 budem vam velmi vdacna🙂
meggiw
13. apr 2018
Dievčatá, dnes bola kontrola. Už volali z centra, je to ok , krv pozitívna aj pekná vysoká hodnota 1000😉
vyhuelka
13. apr 2018
@meggiw gratulujem, len tak ďalej 😍🍀✊🏻🤰
meggiw
13. apr 2018
@vyhuelka ďakujem 😉 dr mi povedal že tam mám cystu a na kontrolu mám prísť už za týždeň, tak teraz neviem prečo tak skoro 😕 a ako som si myslela že som v kľude a pripravená na všetko, tak už vnútorne stresujem a nad všetkým hrozné uvažujem 😐
vyhuelka
14. apr 2018
@meggiw chápem ťa.... chce posledovať cystu či rastie alebo sa vstrebe neboj 🙂
meggiw
20. apr 2018
@zuzka3 @vyhuelka dievčatá, mám za sebou kontrolu, na sone už bol vidno vacok (6t), o týždeň ďalšia kontrola... včera som si objavila krv na nohavickach, takže nálada na bude mrazu 😐 viem, že to nemusí nič znamenať ale na pohode mi to nepridalo 😐 vy ako postupujete? 😍👍 potrebujem počuť samé krásne správy 😛
vyhuelka
20. apr 2018
@meggiw ahoj 🙂 neboj to nemusí nič znamenať 🙂 držím palčeky nech je tam drobček 🙂 v ktorom si teraz tt? Ja už cez víkend začínam 12tt 😃 buduci piatok mám poradňu, vystaví mi už knižku 🙂

Včer som mala zlý deň aj ja 🙈 bola som na pohotovosti, celý deň som vracala takže som bola dehydrovaná, dali mi infuzku s liekmi proti vracaniu a na domov čipky proti vracaniu tak oddychujem, už mi je lepšie 😉
meggiw
20. apr 2018
@vyhuelka 6tt začínam ak dobre rátam 😁 ja mám za sebou dva včasné potraty, tak som z toho vyplasena aj ked viem ze mi je to trt platné 😂 no chúďatko, si dostala zabrať 😐 tak pekne oddychuj, nech si fit 😘 a potom pošli fotos knižky 😊
vyhuelka
20. apr 2018
@meggiw jasné ozvem sa 🙂 držím palce nech ide všetko dobre 🙂 mysli pozitívne, potom po kontrole sa určite ozvi 🙂
zuzka3
20. apr 2018
@meggiw nestresuj hlavne, mne sa to stalo 3x.. pre pokoj v dusi sup na pohotovost, ak uz nie je tvoj gyn v praci.. moze a nemusi to nic znamenat, ale to nik dopredu nevie. Ja som 9+2 momentalne a v utorok som bola u gyn a vsetko fajn 🙂
zuzka3
20. apr 2018
@vyhuelka ty si ma kedy o taky kus predbehla? 😃 A drz sa 😘
vyhuelka
20. apr 2018
@zuzka3 haha neviem veru 😃 nejako to beží 😃 hlavne nech ide všetko dobre a máme zdravé detičky ❤️🍀
meggiw
30. apr 2018
@zuzka3 @vyhuelka dnes som bola na vyšetrení a máme potvrdenú akciu srdiečka 😉😍👌
vyhuelka
30. apr 2018
@meggiw super 🙂 len tak ďalej 🙂 my ideme v piatok na morfo 😍👌 držte palce nech je všetko ok 🙏❤️
zuzka3
30. apr 2018
@meggiw to je super! Gratulujem ❤️
zuzka3
30. apr 2018
@vyhuelka boze ale to letiiii. Ja idem 10.5.
vyhuelka
30. apr 2018
@zuzka3 veru 😃😍 dám vedieť a aj tebe držím palčeky ✊🏼🙏❤️
meggiw
1. máj 2018
@zuzka3 @vyhuelka budem vám držať palce 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli