Prosim napiste mi o stimulacii pred ivf,pocity🙂

Ahojte dievcata🙂 pisem sem prvy krat.. sme objednany na konzultaciu do asis.centra ale troska sa bojim.prosim napisete mi ako to prebieha, vase pocity zo stimulacie hlavne.ako ste sa citili? Ci ste k tym vsetkym hormonom uzivali este nejake babske rady? A ci sa podarilo?🙂 budem vam velmi vdacna🙂
kakalakeautor
17. feb 2018
@maminka1986
Uz si picham 5dni a uz je to celkom v poho len ja som mala asi malinko vajicok😞 tak uvidime vi s toho vobec nieco bude😞
maminka1986
17. feb 2018
@kakalake co je to malinko? Neboj aj malo staci aby to vysli
kakalakeautor
Včera o 06:47
@maminka1986
ja jednej strane mam len jedno a na druhej ked som sa spamatala tak uz bolo zratane a myslim ze len okolo 5-6.a ci budu normalne ani srnky netusia.
meggiw
Dnes o 17:21
@kakalake 7 vajíčok je úplne super, dôležité je aké budú kvalitné 🙂 z tohoto sa vôbec nestresuj, hlavne aby ti pekne dozreli na potrebnú veľkosť a po odbere aby boli kvalitné 🙂 ja som mala na prvom ultrazvuku 18 ks, na druhom boli stále veľmi maličké, tak mi dali HCG, dnes som zase dostala HCG, mám ich tam veľa ale veľa ich je maličkých, tak uvidíme v stredu ako to dopadne. Neviem či je to ešte aktuálne ale predoperačné mi urobil odvodný lekár, v piatok som tam bola, objednal ma na utorok a v stredu som mala výsledky z krvi. Ober vajíčok je cca až na 14ti deň stimulácie, takže máš čas.
kakalakeautor
Dnes o 17:30
@meggiw
A ako znasas teraz tie hormony? Uz som dnes bola u obvodnej a zajtra idem este na interne a bude aj predoperacne hotove🙂 a zajtra idem aj na druhu kontrolu tak som zvedava🙂
meggiw
Dnes o 17:33
@kakalake ja zatiaľ úplne v pohode, ani neviem, že si niečo dávam (ale som doma na PN lebo som bola aj chorá), zo začiatku sa mi zdalo, že som viac unavená a ešte pred menštruáciou som bola hrozne nervózna (ale to nemuselo byť z liekov) 😃 😃 veľa pijem, cvičím jogu, oddychujem 🙂 folikuly zatiaľ nemám veľké, tak ešte necítim ani brucho, len také jemné pichanie. A ty to ako znášaš?
meggiw
Dnes o 17:34
@kakalake a to musím povedať, že tých hormónom som sa hrozne bála, ja som taký typ čo si nedá ani liek od bolesti a zrazu takéto kvantum všeličoho si dávam do seba 😃 takže klop klop, zatiaľ je to úplne v pohode
kakalakeautor
Dnes o 17:44
@meggiw
Ved prave toho som sa bala strasne aj ja a vlastne koli tomu som zakladala tuto temu😂😂noo ja som tiez doma ale ja mam troska ubolene to podbrusko😞 a teda som nafuknuta😞 a hlavne som unavena Ako keby som v noci nespala a robila v bani😂😂neviem ci s tych hormov alebo 😂😂a kolky den mas?
kakalakeautor
Dnes o 17:45
@meggiw dufam ze sa budeme spolu aj tesit z poz.vysledkov🙂
meggiw
Dnes o 18:07
@kakalake já mám teraz 13 deň cyklu a 11 deň stimulácie. A ty? Únava je určite z hormónov, ale ak môžeš tak ti určite pomôžu prechádzky na čerstvom vzduchu a slniečku, ja sa lepšie cítim aj po cvičení (ale nič namáhavé) Budem držať palčeky aj tebe aj sebe, snáď nás čakajú iba pozitívne správy 🙂
kufea
Dnes o 20:34
@meggiw @kakalake baby nech sa vám zadarí, dajte vedieť ako to ide.