Punkcia 4.10. v Gyn-Fiv. Kto bol so mnou?

slanina
7. okt 2009

Ahoj hladam svoju spolubojovníčku ktora bola v tento datum so mnou na punkcii v hgyn five.

lukila
13. okt 2009

Ahoj. Tak si ma nasla... Potesila si ma. Ja som ta tiez namatkovo hladala ale nenasla. No ako som dopadla tazko este povedat. Odobrali mi 8 vajicok, oplodnilo sa 5, v piatok 9.10.09 som bola na transfere a vlozili mi dve embrya. Na kontrolu idem v pondelok a uvidime... Hm ale ako citam v teme pipiny z Gyn fivu je tam teraz vela kociek s neuspesnym koncom. Je to na tom svete nespravodlive. A co ty? Ako sa citis. Musi to byt veru tazke sa s takym niecim vyrovnat ☹ Budem rada ked sa mi ozves. Tak zatial ahoj a drz sa 🙂

slanina
autor
13. okt 2009

Ahoj ale ty nebud pesimistka jednej z nas to už vyjsť musí ja to nie som tak ty to budeš.Tak mi v pondelok hned napíš ako si dopadla budem na Teba myslieť!!!Ja tak v rámci možností vyrovnať sa s tym neda stale veríš na tú nádej tak aj mi dúfame.A ako sa cítiš?Nebolí Ta brucho??

lukila
14. okt 2009

No prave ze ma dnes zacalo pobolievat brusko aj krize. Neviem, myslim ze to nevyjde... Ale stale dufam a verim. Nic ine nam nezostava. Tak sa maj pekne a urcite sa ti ozvem v pondelok. PA 🙂

slanina
autor
16. okt 2009

ale zlatko to je dobre znamenie,že sa tam niečo deje aj ked si tehotna ta boli brucho prave keby nič tak to znamena,že embryo nebojuje.Ty mi píšeš pozitívnu spravu pondelok čakám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lukila
17. okt 2009

No neviem, po dvoch dnoch spisenia som dnes zacala aj krvacat a boli ma brucho, aj ked menzes som mala dostat az v pondelok. Bodaj by si mala pravdu... Aj ked tomu neverim... Ozvem sa.Pa

lukila
20. okt 2009

Ahoj tak celu nedelu som preplakala a zmierovala sa s tym ze to nevyslo, lebo krvacanie pokracovalo presne ako pri menzesi. Sestricke som to v pondelok rano pri odbere hovorila a ona ze ked mam zmrzlacikov, nech sa objednam na konzultaciu ohladom KETu. Poobede som volala za vysledky, a ze vraj som tehotna. Lenze krvacanie neustava, dnes to je uz 4. den, a mam bolesti v bruchu, tabletkami sa nechcem napchavat, tak trpim od bolesti... Vo stvrtok idem na dalsiu krv tak uvidime. Bojim sa, ked neviem, co sa vo mne deje... Tak sa maj krasne a ozvem sa ako to dopadlo. 🙂

ixi
20. okt 2009

lukila moja znama mala ms 5 mesiacov a bola uz v 5 mesiaci 😉

lukila
20. okt 2009

Aj ked postupila IVF, lebo v takychto pripadoch, ze vraj to vacsinou neuspesne. Ale dakujem za echo... Snad som aj ja vynimka 🙂

slanina
autor
21. okt 2009

Ahoj bola som v robote pret až teraz ale niektore ženy skutočne krvacajú aj ked su tehotne tak hlavu hore!!!!!Rano ideš na krv??Hned mi napíš keby dačo aj zavolaj pošlem ti číslo na IP ale trochu optimizmu neboj zajtra o druhej čakam pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre