RC Hviezdička, Prešov. Poznáte ich?

zade
25. feb 2009

POznate ich niektora? POcula som, ze su celkom fajn, len pomerne drahi, aka je vasa skusenost?

tina_
26. feb 2009

myslis toto Multicentrum niekde v centre pri hadzanarskej hale? Neboli sme tam, stale to tam nikde nevidim, ked tade chodim...
Ale zda sa mi, ze sa plati uvodna hodina a potom si asi musis kupit permanentku...
Tiez ma to trosku odradza.
Neviete nahodou ako to vyzera v tom centre EMERKA, co je v Centre JPII na Sekcove? Chodite tam niektora?

capricieux
7. mar 2009

ahoj tina
chodime do Emerky, je to celkom fajn, ziadne take vybavenie podobne tomu v Hviezdicke, aspon co som videla fotky ale deti sa tam super zahraju 😉
musis to ale posudit sama, kazdy to vnima inak 😉
plati sa 70 centov za den, mas v tom cajik alebo kaficko

capricieux
7. mar 2009

hej a zabudla som ze su tam rozne zaujimave tvorive dielne (napr. na vianoce sa vyrabali vence, sviecky a teraz na velku noc vajicka a pod....) no a este rozne ine aktivity, cvicenia a tak....

st27
11. mar 2009

Ahoj ja som chodila s malym do Hviezdicky. Je pravda je v porovnani s Emerkou su tam vyssie ceny. Ale ja som bola velmi spokojna aj s vybavenim herne aj s cvicenim na fitpotach. Obidve dviecata su tam velmi ochotne, mile a priatelske. Citila som sa tam velmi prijemne. Pisem v minulom case pretoze momentalne sme mimo Presova. Doporucujem vsak aby si sa isla pozriet a sama si vytvoris nazor. Co ludi to chuti. Chodila som aj do Emerky kedze byvame na Sekcove. Ta je vsak ovtorena len do utorka do stvrtka a len doobedu.

tina_
20. mar 2009

ahoj, capricieux,
kedy presne je ta EMERKA otvorena?

zuzla2
24. mar 2009

tina je to v utorok,stredu a stvrtok..od 9:30 do 12stej 😉
a dnes tam bola stv-cka a minuly tyzden joj-ka 😀

petrushka
25. mar 2009

ahojte, kde je ta emerka? alebo nieco ine na sekcove?

st27
26. mar 2009

Ahoj Emerka je v bocnej budove kostola na Sekcove. Neviem ako sa vola ale je to ten nedaleko Billy.

tina_
18. apr 2009

a nemozete mi niekto poslat kontakt na nejaku "kontaktu osobu" z tej Emerky? Aj cez IP, budem vam vdacna...

Pocula som, ze je este nejake MC v Prešove, niekde vo Vyšnej Šebastovej, či Ľuboticiach? Viete o tom dačo? Kde to je presne? Na nete o nich ANI ZMIENKA, len niekto v inej teme spominal...

zade
autor
19. apr 2009

Tina, na www.materskecentra.sk - tam to najdes.
🙂 🙂

tina_
22. apr 2009

ahojky, no ved tam som hladala, ale web nefunguje, telefon tam nebol...
A co som skusala ine, tak kopec telefonov tam uz nie je aktualnych...Skoda,mohol by to niekto "aktualizovat", potom su tam stare udaje...
Ale nevadi, bola som dnes v Emerke...je to tam velmi pekne...

zuzla2
28. apr 2009

ahojky...
na stranke emerky sa pracuje 😉
zatial viem len podat info,ze v maji su stredy tvorive dielne,kde sa bude pracovat servitkovou technikou..
7.juna sa chysta vylet do Zoo Kosice (ak sa teda prihlasi dost mamiciek), pricom tam budu pripravene pre deti sutaze a balicky k MDD 😎 a 15.juna sa organizuje koncert Podhradskej 😉

zade
autor
29. apr 2009

tak na podhradku sa opat tesim... 🙂

adrianamickova
2. máj 2009

nam bolo dobre vo hviezdicke,a ked pozerame fotky sa mala pyta
pojdeme tam este?
isto pojdeme...
pozdravujeme Silviu 🙂

adrianamickova
2. máj 2009

mame klub srdiecko v niznej sebastovej,je to vo farskej budove,na nete nie....
utorky su urcene mamickam s detmi...od09,30...do 13,00hod.

ivulik2
19. máj 2009

a bol niekto z vas už v tom plaveckom kurze pre novorodencov?
našla som to na webke www.bczuzi.sk
dajte niekto referencie...

a inač v hviezdicke super bola som tam zatial iba raz ( zatial iba tehotenska priprava) ale určite budeme tam chodiť mne sa to tam velmi pozdava.... 🙂 hlavne tie fit lopty

adrianamickova
30. máj 2009

ahoj ivulik....ja som chodila plavať s mojimi dievčatami,veľmi odporučam....
pre rozvoj dietatka,motoriku otužovanie,pohyblivost,kolektív....a to iste aj mamima,moje deti miluju vodu 🙂 🙂

majapalma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivulik2
5. jún 2009

Adi a od kolkých mesiacov si chodila s dievčatami plavať ? lebo tam sa píše že od novorodencov ale ja ani netuším od kedy je to vhodne?

sasasx
5. jún 2009

ivulik, s detickami do 6mesiacov sa plava vo vani, naucia sa tam zakladne pohyby, aj rodicia aj deti, od 6 mesiacov sa ide do velkeho bazena = kde je max. 5 deti. my tam chodime, zacali sme ale az od 8 mesiaca, v bazene. oproti detom ktore boli u nich vo vani, sme boli troska pozadu asi na prvych dvoch lekciach, teraz je to uz fajn (ak maly nie je unaveny a neplace🙂 do vane, podla toho co tam vidim chodia aj malicke deti, 1,5 mesiaca

ivulik2
5. jún 2009

no tiež tak som predpokladala že asi v takomto veku by sa mohlo dať začať s plavanim 🙂
a velmi pekne dakujem za info vobec som netušila že sa začína najprv vo vani juuj ale velmi sa na to teším 🙂 a su ešte neake aktivity v Prešove pre uplne mrňatka? lebo som si všimla že tak od pol roka je toho dosť ...

sasasx
6. jún 2009

ivulik, no v tomto ti neporadim = ja som s malym prisla do PO, ked sme mali sest mesiacov, dovtedy sme boli v BA, a tam sme napr. chodili aj cvicit - "Hrame sa s telickami" a bolo to celkom fajn, chodili sme tam od 3.mesiaca.
ale nemas sa kam ponahlat, neboj... pocas sestonedelia budes rada, ze si doma a mas trocha casu na seba...budete si musiet chvilu na seba zvyknut s malym, takze ja myslim, ze ak zacnete od dvoch mesiacov s nejakou jednou aktivitou a od pol roka s dalsou, tak to uplne staci

adrianamickova
8. jún 2009

ahoj ženy...my sme plávali od 6 mesiaca,ale chodili tam aj 2,3 mesačné a kámoška plava s malou od porodu... 😵

ivulik2
9. jún 2009

a v tom bczuzi? a ako to tam vlastne chodí?
no ja som teraz počas tehotenstva strasne aktivna a naozaj si myslim že budem aj potom ale asi maš pravdu že budem rada ked budem mať čas na seba ... len by som bola rada keby tých aktivit bolo viac aby si človek mal z čoho vyberať 🙂 ale to plavanie sa mi naozaj pači ved to je take zlate a ešte ked tie najmenšie mrňatka tak to je super

zade
autor
9. jún 2009

my sme chceli chodit na plavanie, no nedostali sme sa tam... skoda

ivulik2
10. jún 2009

prečo ste sa tam nedostali je tam taký naval?

zade
autor
10. jún 2009

ivulik - asi ano, boli sme len evidovani v databaze, nic viac a nic menej. Dopytovala som pomerne casto, no stale som mala iba cakat. Ale mozno to bola iba nahoda, ked mala dcerka vyse roka vzdala som to a viec neskusala.
Ale tebe srzim palce a prijemne plavanie... 🙂

ivulik2
12. jún 2009

dakujem🙂 tak dufam že nam sa to podarí ale skusim tam zavolať ze aký je tam system
dakujem za radu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre