Reprodukčná imunológia

Absolvovali ste v Bratislave reprodukčnú imunológiu, alebo aj iné imunologické testy, ktoré majú vplyv na plodnosť? Ak áno, tak prosím kde? Robili Vám nejaký súbor imunologických testov, alebo testy závisia od konkrétnej diagnózy páru? Aké máte skúsenosti s imunologickými testami v Tkaninovej Banke v Košiciach? Kde na Slovensku je možné absolvovať reprodukčné imunologické testy?
tifinka
15. sep 2018
@kvietok_cs ahoj. ano bola..zistili mi stredne tazky stupen voci partnerovym spermiam a vysoke NK bunky. okrem toho nemam ovu (iba s liekmi)..mam ist na IVF teraz tak uvidim co mi povedia. ale mali by mi nasadit prednison a mozno mi to urobia..cakam este na jedno vysetrenie od gyndosa a co mi napisu v pondelok z CAR..a tebe sa ivf vobec nechytilo alebo kde bol problem? bola si uz tiez na imuno? co ti zistili?
kvietok_cs
16. sep 2018
@tifinka neuchytilo sa mi vobec..ale mna na imuno poslali az po dvoch nevydarenych ivf a na imuno mi potom zistili protilatky voci trofoblastu, tak predpokladam, ze to je dovod, preco neviem otehotniet
tifinka
16. sep 2018
@kvietok_cs a aj vieš aké hodnoty máš? Ja mám aj toto ale len hraničné. Ale na to sa dáva prednison. Tak snáď už teraz ti to vyde 😊
kvietok_cs
19. sep 2018
@tifinka ahoj, bohizual vysoke..neviem, ktore presne co urcuje, ale..CD3+ INF-g 39,5 (norma do 31), CD3+TNF-a 58,4 (norma do 44), a CD4+ TNF-a mam 61,7 (norma do 44) zaver ..vysoka produkcia embryotoxickych cytokinov aj pri dlhodobom uzivani medrolu...nie je to velka vyhra..
tifinka
19. sep 2018
@kvietok_cs ahaaa...no snad sa to ale aj tak podari raz..ja mam len to druhe a tretie trochu zvysene...tak uvidim..kazdopadne buduci cyklus ideme do IVF tak sama som zvedava ci sa to podari 🙄

Začni písať odpoveď...

Odošli