Reprodukčná imunológia

Absolvovali ste v Bratislave reprodukčnú imunológiu, alebo aj iné imunologické testy, ktoré majú vplyv na plodnosť? Ak áno, tak prosím kde? Robili Vám nejaký súbor imunologických testov, alebo testy závisia od konkrétnej diagnózy páru? Aké máte skúsenosti s imunologickými testami v Tkaninovej Banke v Košiciach? Kde na Slovensku je možné absolvovať reprodukčné imunologické testy?
miskazlm
19. jan 2019
Ahojte, idem si k vám po radu. Bola mi zistená bunková imunita voči spermiám, stredne ťažký stupeň. 4 mesiace som užívala Medrol 8 mg, ktorý ale nezabral, výsledky sú ešte horšie. Teraz som v procese jeho vysádzania. Lekárka mi navrhla Igampliu. Bola ste niektorá v podobnej situácii a tieto injekcie vám zabrali? Viete mi prípadne odporučiť aj nejaké vitamíny, bylinky a pod., ktoré v takejto situácii pomáhajú? Užívam Devit. Vopred ďakujem za rady.
sonia84
19. jan 2019
@vivik22 presne tak! Velmi drzim palce 🤞🏻🤞🏻
vivik22
19. jan 2019
@sonia84 ďakujem 🙂 aj ja tebe 🍀✊
ceklis
19. jan 2019
@miskazlm kam chodíš na imunologiu? Devit si koľko dávaš?
ceklis
19. jan 2019
@sonia84 treba veriť že pomôže 🙂 ja som šla do toho s tým že som iný ako pozitívny výsledok neočakávala. Podľa mna je viac percent tých, ktorým pomôže, tak ver, že si medzu týmito percentami ✊🏻✊🏻✊🏻 Držím palce veľmi.
miskazlm
19. jan 2019
@ceklis chodím do Nitry. Devit užívam 1 kapsulku denne.
ceklis
19. jan 2019
@miskazlm
Aký to ma počet tých iu? Pýtam sa kvôli tomu, že teraz v zime treba kľudne zvýšené dávky užívať.
miskazlm
19. jan 2019
@ceklis Myslím, že 2000.
ceklis
19. jan 2019
@miskazlm ja užívam 5000, kľudne si dávaj dve za deň, aspoň do apríla, maja. Naozaj to neublíži, skôr pomôže.
majinka81
19. jan 2019
@sonia84 Ahoj mne zabral medrol a prednison,mam 3 rocne dieta.Drzim palce.
miskazlm
19. jan 2019
@ceklis OK, vďaka za tip
sonia84
19. jan 2019
@majinka81 dakujem❤️
sonia84
19. jan 2019
@ceklis dakujem ❤️
evaachesa
Včera o 18:38
@miskazlm @ceklis ahojte baby..jauzivam DeVit Forte 1500 I.U. 2 kvapky denne kedze som mala nedostatok vitaminu D a to 23,5 v juli ...teraz v januari kontrolne odbery a Dcko mam v norme 43,5 🙂 doktorka z Imunovital odporucila kvapky ze su lepsie vstrebatelne
miskazlm
Včera o 20:03
@evaachesa ahoj, vďaka za Tvoju reakciu. Ja užívam Devit 2000 1 kapsulku denne. Tiež som mala výsledky už po prvej kontrole úplne v norme. Mám pocit, že mi aj celkom podporuje imunitu. Odkedy ho beriem, nebola som ani len prechladnutá ☺
evaachesa
Včera o 20:30
@miskazlm tak to je super a podla mna staci take davkovanie ako mas uz ked su hodnoty v norme 🙂 musim poklopat aj ja som celkovo fit a dcko teraz davam aj muzovi ... dobre posobi aj na spermie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli