Reprodukčná imunológia

lev1
15. okt 2012

Absolvovali ste v Bratislave reprodukčnú imunológiu, alebo aj iné imunologické testy, ktoré majú vplyv na plodnosť? Ak áno, tak prosím kde? Robili Vám nejaký súbor imunologických testov, alebo testy závisia od konkrétnej diagnózy páru? Aké máte skúsenosti s imunologickými testami v Tkaninovej Banke v Košiciach? Kde na Slovensku je možné absolvovať reprodukčné imunologické testy?

ninka99865
7. jún 2023

Baby neviete mi vysvetliť tie znížené hodnoty? Končím 10 týždeň

sasiffi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sjusiquatro
12. júl 2023

Baby recept na infuzie to iba Dzurilova moze dat ze? A posle aj elektronicky?

jana_435
12. júl 2023

@sjusiquatro ak nahodou zistis, tam mi daj prosim vediet. Dakujem

butterfly333
12. júl 2023

@sjusiquatro áno pošle recept elektronicky mne písala dr včera lebo od pondelka majú dovolenku

sjusiquatro
12. júl 2023

Anoo poslala...ale som.musela najprv suhlas s liecbou vypisat a poslat a hned poslala recept...

sjusiquatro
2. aug 2023

@butterfly333 a kde by mi podali infuzky okrem NR? Aj obvodna moze...aby som nemusela dochadzat

butterfly333
2. aug 2023

@sjusiquatro niektoré car tiež môžu podať no treba si to zistiť a obvodná asi nie.

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zbety321
31. jan 2024

Ahojte, mate niekto skúsenosti s epilepsiou a užívaním clostilbegyt? Ďakujem 🙂

lucuska85
12. feb 2024

Ahojte, potrebujem pomoc SOS

Na kontrolnom odbere na reproimuno u Dzurilovej mi vyšli zvýšené NK bunky v periférnej krvi a zvýšené protilátky voči annexinu V. Predpísala mi stadapyrin 100mg 1x denne.
Boli ste niektorá takto a otehotnela ste prirodzene? Manžel je v norme , zatiaľ sa nám nepodarilo ani raz otehotnieť. Ďakujem

bebaa
13. mar 2024

Mám špecifickú celulárnu odpoved voci partnerovým antigenom....po troch mesiacoch užívania medrolu, ziadne zlepsenie... doktorka nasadila intralipidy - infuzie..
Je tu niekto, komu medrol nezabral a intralipidy ano???

mellani28
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauri13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauri13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elka77
5. apr 2024

Ahojte Dievcata ostali mi dve krabicky Clostilbegytu ak by ste mali záujem posuvam za 6e spolu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre