Robili niektorej ICSI? Je to dieťatko zdravé?

misa1
25. feb 2007

je tu nejaka matka co bola na IVF a roboli jej ICSI?je to dietatko zdrave?dakujem

lblb
25. feb 2007

misa1
ahoj,ja som absolvovala icsi,jeden krat neuspesne a potom som sa pripravovala na dalsie kolo,uz som si pichala injekcie do brucha ale medzi tym som otehotnela spontanne,takze ma druha operacia obisla.aj som sa dlho obavala,ci sa bude po tych vsetkych hormonoch babatko v brusku normalne vyvijat,ale tehotenstvo mam v poriadku a male mimi tiez,normalne rastie,kope a podla jeho hyperaktivity sa asi aj dobre vyvija.
tusim,ze mas nejake obavy ci sa po icsi narodi normalne dieta,my sme s manzelom mali podobne obavy,predsa len je to zasah injekciou do vajicka a spermii,ale doktori nam dostatocne dobre vysvetlili,ze sa po icsi rodia zdrave deti a ja tomu aj verim.ved dnes je uz pokrocila doba a lekarske metody su uz hadam na urovni...co poznam nejake baby po icsi,tak maju zdrave deti a su stastne,takze hod vsetky obavy za hlavu a prajem vela stastia...🙂

misa1
autor
25. feb 2007

ahoj dik za odpoved.nam sa to asi tak spontane nepodari,spermiogram nebol taky bohaty ale geneticky dobry.teraz mam dve embrijka vlozene od soboty a rozmyslam nad blbostami.viacej ich namrazene nemame.tebe tiez vkladali dve?ako sa pocita mz ?od vybratia vajicok alebo cakat kedy to pride?

sisulik
25. feb 2007

misa1
co je to mz?

misa1
autor
25. feb 2007

menstrulacia

sisulik
25. feb 2007

misa1..a preco si chces pocitat mz???
dva tyzdne po vkladani by si mala ist na odber krvi kde ti vysetria hcg...a este v ten den ukazu, ci si alebo nie tehotna...takze treba byt len trpezliva.. ;) kedy mas ist na krv?

misa1
autor
25. feb 2007

az 9,len ci najskor nema prist mz.to ma tak napadlo ze odkedy to mozes pocitat.

sisulik
25. feb 2007

u vas bol problem s tebe ci v partnerovi?
jednej mojej znamej vkladali len jedno embryo kedze iba jedno vajicko z nej vedeli vybrat (viac nevyprodukovala)..to jej nevyslo (nie je tehu) ale menzes jej prisla az po hcg testoch...

misa1
autor
26. feb 2007

uz som vcera pisala,pozri trochu hore a tam je kde bol problem.ale bolo z coho vybrat.

lili1
26. feb 2007

Ahoj misa1. Ja som bola 7x na ivf a nx mi roili icsi, na 7x sa to podarilo . Teraz som v 24 tt ,cítim sa dobre a bábo kope každý deň , vo štvrtok idem na ultrazvuk a urobíme aj 3D na cd . Už jedno 3D mám všetko je v poriadku. . Krv na AFP ( genetické testy) boli v norme, mysli pozitívne . Ahoj držím palce 🙂

lblb
3. mar 2007

misa1
my sme mali tiez taky isty problem ako ty - ja som bola ok ale muzov spermiogram dost biedny,az natolko,ze chodil kazdy mesiac na vysetrenie do BB,neskor spolu do MT a skoncili sme v ZA na genetike...
po troch IUI a jednom ICSI sme si dali pauzu a brali sme len nejake tabletky(ja Parlodel a muz Profertil),no a dnes mam "100cm cez pas"...🙂
pockaj na vysledok krvi a ultrazvuku,ani sa nedeprimuj vypoctom menstruacie.drzi palce a ver,ze raz sa to podari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre