• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Samoplatci IVF. Koľko stoja lieky?

28. mája 2017 
ahojte dievcata
sme samoplatcami na IVF chystame sa v aprili, pomaly si davam dokopy vsetky info a jednu otazku nemam zodpovedanu. KOlko stoja lieky na takyto zakrok? Viem ze sa pri torche statsia daju lieky zohnat aj na webe ale rada by som mala prehlad aka polozka to asi moze byt

dakujem
11. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
od 60-90 tis........cca
11. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
akoze len za lieky? uffff
11. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
cigaretka no lieky samotne ked si ich platis sama stoja 30000.-

ale ked ich kupis cez net daju za zohnat za 10000

skus temu mam/nemam lieky .. tam kocky ponukaju lieky
11. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
no to je rozdiel 30 ako pise kikina a 90 ako orsulka
kikina viem ze sa daju cez net ale ja som taky typ ze kalkulujem z nahorsou a teda najdrahsou variantou, teda ze na nete nezozeniem :slight_smile:
11. mar 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
orsulka asi myslela komplet za IVF kolko asi tak stoji :slight_smile:
11. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dufam lebo 90 za lieky a dalsich 60 za IVF no doooooooooost dobry busines
11. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretk aozzenies .. kukni ten link ... aj ja som takto predala lieky jednej kocke a je tam vela inzeratov ... len tam napis iba mam/ nemam lieky, nie z echces kupit, lebo to ti adminka vymaze

30 lieky a 60 IVF cize dokopy ta to vyjde na 90 a ak budes mat zmrzlinky tak zamrazenie stoji 1.embryo 3500.- a kazde dalsie 500,- a predlzena kultivacia 5000
11. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som o komplet cene za vsetko...od 60-90 tis...v tom je vsetko a tá cena pohybuje od toho,ake budete mat lieky..... s tymi najlacnejsimi to vyjde na tych 60 a najdrahsimi na 90 tis...

poviem vam pravdu, mám najdrahsie leiky ktore som Tu zohnala, a usetrila som na nich cca 25 tis......
11. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka skus si najskor pozhanat lieky a potom az chod na IVF ... ale nemusis mat strach je vela bab co ich uz nepotrebuju
11. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ma vsetko dokopy, s liekmi, stimulaciou, kontrolami, utz,odbery krvo, OPU, PK, vklad a krvny test, vyjde cca 65 tis......

no este možno potom doplatiť mrazenie a rozmrazenie........ mrazenie 3 tis...rozmrazovanie 4 tis....
11. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka

jelka73 • 1d, snž • Včera o 23:06
Mam fostimon na celu stimulaciu-exp.jul2009

napis jej IP a mas lieky
11. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kaed som dohodla, že pojdeme na ivf, hned som si zacala zhanat lieky s patricnou expiracnou dobou....2 mesiace pred zahajenim IVf som mala lieky už doma :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka...presne ako pise kikina.........tu si pozhnas, len ju pekne posluchni....ja za usetrene peniazky vdacim len tejto temicke.....a modremu koniku!!! :wink: :wink:
11. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako mam vediet ake lieky mi pinter predpise? Mam pocit ze ich je kopec a nie som lekar nie je blbe ist za nim a spytat sa ze dobry den ujo doktor za dva mesiace chcem ist k vam na IVF a chcem zacat zhanat lioeky ake mi date?
11. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez posunula jednej kocke lieky a si predstavte kym zacal stimulku tak ju ani nezacala... zostala tehotna ... :grinning:
11. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
orsulka v akom si bola centre? boli ste uspesni?
11. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cigaretka chod do centra spytaj sa a oni ti povedia ake lieky ... ale v podstate je to uplne jedno ci fostiimon alebo gonal alebo puregon ...je na tebe co zozenies

obidve s orsulkou sme heliosacky z martina
11. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zavolam a zistim co a ako, len mam pocit ako som citala na webe ze heliios je dlhy protokol a jja idme do FC a tam je to kustik ina vraj, ako pisu baby
11. mar 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helios robi aj kratky protokol, orsulka teraz caka na mrchu a ide na kratky protokol
11. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každe sanatorium alebo centrum robi dlhe aj kratke protokoly......takže najlepsie na vstiviť taky CAR a oni ti vsetko povedia, čo , ako ,ked...a podobne....aj odporučia ak lieky.......
cigaretka...skoro vsetko mam pri foto......... kedže idete sami platit a nemas nejake skusenosti z ivf, tak platite sami kvoli veku????????
11. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie platime kvoli tomu ze centrum nema zmluvu s nasou UZASNOU poistovnou a to ktore zm,luvu s nasou poistovnou ma je ako vlakova stanica a nemala som z nich dobry pocit.
A ked som to porovnavala to co dam vo FC ako samoplatca doplatim v iscare ako pacient cez poistovnu tak mi to vysteli ako je toto mozne?????????????
11. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka - vo FC stimuluju vacsniou s Merionalom :wink:
11. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pisala som tam mejl ze ake lieky mam zhanat tak snad sa ozvu a potom zacnem patraciu akciu
11. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka tak skus ine centrum ... na slovensku ich je asi 5
11. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som v Ba tu su tri centra dve su take co maju zmluvy s nasou poistovnou a jedno co nie a cena ako som uz pisla a pristup neporovnateny. Pre mna je z hladiska casu dost nevyhodne trieskat sa do MT alebo KE
11. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka a co Brno .. tam je tiez helius a baby si to strasne pochvaluju ... ved skus ako sa ti zda najlepsie
11. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brno mi nic neriesi budeme unahanani z chodenia do brna skusim FC a uvidim ja som z cih pristupu uplne paf a a baby co skusili aj ine centra si nevedia vynachvalit
11. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skus ved uvidis
11. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka,
akde je to centrum FC? i ja by som mala byť ako samoplatca a zaujala ma tvoja cena
12. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok