Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
8. sep 2010

@kuspitka a idete sa stahovat? ved ste len nedavno prerabali,či sa mylim?

kuspitka
8. sep 2010

@surviver este stale prerabame byt a teraz za mesiac dufam ,ze sa uz prestahujem tak ,ako chceme.
kus nam to dlho trvalo.

brmbolcek
8. sep 2010

@surviver- tak to je zlate ze ste tam ranajkovali a papali 🙂 🙂 🙂 a sem - tam posedeli, to je jasne ze ked je tam hluk ze sa tam neda byt 🙂 🙂 🙂 Ved i ja tam planujes az buduci rok a cez leto , ono taka prechadzka nezaskodi, len aby sme uz mali svoj rezim 😉 😉 😉

brmbolcek
8. sep 2010

@kuspitka- a vy nestavate ? fotky na FB nie su vase hrubej stavby ? ci to su kamaratkine ?

kuspitka
8. sep 2010

@brmbolcek nie my nestavame to su fotky kamarátky to ma ona v albume len ja som ich komentovala....

janicca
8. sep 2010

@mzuzka držím palce v podnikanáí myslím že to budete mať fajn biznis ....kámoške sestrea dokonca z UK posiela aj plienky mesačne a vychádza to ešte lacnejšie aj s poštovným....tak že ja už si teraz rezervujem u teba jeden.... 😵 😵
@surviver si ma ukludnila máš pravdu Murphyho zákony funguju tak sa ich budem držať ..... 😵 😵 😵
@kiara15 ja som večer dala horucu sprchu a neviem či to pomohlo ..... 😉 neboj dorazí 😵

brmbolcek
8. sep 2010

@kuspitka- jasne, jasne aj to sme citali 🙂 🙂 🙂 maju tam este dost prace , tento rok to nestihaju aby sa nastahovali ci ?

@janicca- mojko drzim ti vsetky palceky co mam 🙂 🙂 🙂 a to ja ich mam momentalne 40 😀 😀 😀 tak to musi vist 😵

mzuzka
8. sep 2010

no tak nasi ked sm vonku, cim vacsi hluk tym lepsie 🙂)))) najviac sa pobavil moj svokor, ked tu boli a isli sme na lod, risko furt spekuloval celu cestu, chcel ist na ruky, pistal, ked sme boli na lodi a zacali hucat motory, hodil blazeny usmev na tvar a v sekunde spal 🙂

cikyta
8. sep 2010

Ahojte............ 😎

@kuspitka mám sa ti ozvať,ked prídemTak som prišla ... tutúúúúúúúút 😅

Jani-super s mrškou! Super,že prišla 🙂

Kiarka-do piatku musí prísť!!!!Držím paluchy ☹

Mzuzka-fasa job 😀 fakt super 😉 a cvalíkov máš parádnych-chlapy,ako sa patrí 😉

Survi-nieste divní....ved sme tu ešte aj my a naše spanie-nespanie 😉

brmbolcek
8. sep 2010

@mzuzka- tak to mate paradne zazitky z lodi... a tie blazene usmevy si viem na nom uplne najviac predstavit 😀 😀 😀
, nemas nejake foto na kuk-kuk 🙂 🙂 🙂

cikyta
8. sep 2010

@mzuzka Ja som sa takto tešila,ked sme tu mali jarmok,kolotoče,hluk,hudbu.Išla som Sisu uspať až ku reproduktoru a tiež...spokojná,až zaspinkala 😀
Ked bolo ticho,tak mi revala,no v hluku bola spokojnučká 😵

brmbolcek
8. sep 2010

@cikyta- tak to mas doma buducu dizdzokejku 😀 😀 😀

kiara15
8. sep 2010

@kuspitka ahoj moja mam sa ako pred stimulkou:

@mzuzka diky za tfuje len nech sa na mne drzia 🙂 🙂
@cikyta hadam veru pride mrcha mrchovata 😉

@janicca aj horuca sprcha bola aj sexik ta ja uz neviem 😉 ale ako ciky povedala ze citrony asi zacali teraz ucinkovat 😀 😀 😀

mzuzka
8. sep 2010

baby poslem vam na par dni mojho syna, ked exceluje v zbojnictvach, ten mi obcas tak dvihne adrenalin, ze mrcha pride aj po prechode :(

kuspitka
8. sep 2010

@cikyta vy mate ,aky fusak na zimu do sportoveho kocika?

kiara15
8. sep 2010

@mzuzka no to by sa mi zislo 😀

mzuzka
8. sep 2010

@kiara15 joj obcas aj mne na chvilu si od neho oddychnut, ale uz som rozmyslala nad tym, ze mam narok na platenu pestunku ku chalanom, tak si ju asi konecne pozvem a bude pestovat emana 😀 😀 😀 ale taku niaku staru mrzutu dievku 😀 😀

kiara15
8. sep 2010

@mzuzka 😀 😀 😀

janicca
8. sep 2010

@mzuzka a myslíš že by suhlasil s takou starou dzievkou 😀 😀 😀 ked je to zadara tak prečo to nevyužiť 😉

kuspitka
8. sep 2010

@kiara15 mozno preto ti neprisla mrcha ,lebo si v tehu....

surviver
8. sep 2010

@brmbolcek brmbi,tak myslim,že v jari už aky-taky režim s brmbolčekom budete mat a pojdete obdivovat krasy lesoparku 😉 ...len si nezabudni zobrat sietku proti hmyzu na kočik 😉 ....a ked si už davno nevidela maleho,tak posielam jedno vysmiate foto 😀

@cikyta ,tak na vaše spanie sa naštastie "nechytame"...ale Sisi už je velka kočka a ona už čoskoro začne spat jak "normalne " dieta 😉 ,tomu verim 🙂

lusina
8. sep 2010

Ahoj ženy, prišla som vás len pozdraviť a sa pripomenuť aby ste na mna uplne nezabudli 😀
survi, krásna fotečka, ten usmev nemá chybu 🙂

cikyta
8. sep 2010

@surviver Celá maminka!

janicca
8. sep 2010

@lusina 😵 😵 😵 😵 😵
@surviver no mne sa malý Timurko podobá na Sisu...... 😉 je krásny .... 😉

kuspitka
8. sep 2010
cikyta
8. sep 2010

@janicca No veru.Má Sisine očká.Také nezbedné čierne trnky 😅

cikyta
8. sep 2010

@kuspitka Aj Kamilka je celá maminka. 🙂

kuspitka
8. sep 2010

hej je cela mama

surviver
8. sep 2010

@lusina ved my na Teba nezabudame,ale fajn,že si nakukla, aj ked chapem,že aj od konika si treba občas oddychnut 😉 ...a ďakujeme ohladom fotečky 🙂

@cikyta no maš dobry postreh,je viac po mne ako po mužovi 😉

@janicca jani dikes 🙂 ...no ved su obaja z Heliku 😀

@kuspitka krasne vam lezie Kamilka 😵 ...naš sa len plazi a prevaluje,jak taky tuleň 😅

cikyta
8. sep 2010

@surviver Muža nepoznám,ale aj keby bol akýkolvek,to dítko je celá maminečka! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre