Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
8. sep 2010

@cikyta 😉 😀

kiara15
8. sep 2010

@surviver joj aka je zlatunka 😉 😉 😉
@kuspitka veru ja uz tazko 😉 ale malu mas krasnu 😉 😉

lucula73
8. sep 2010

@kiara15 ahojček....a survi má chlapčeka 😉
a už došla mrška?

idem vás dočítať,aby som bola v obraze... 😉

cikyta
8. sep 2010

@lucula73 Kiarka myslela asi to,že je zlatá Survi,kedže sa Timko na nu podobá 😅

lucula73
8. sep 2010

@cikyta no to som asi nepochopila,čítalka som od konca 😀 ..a furt som nedočítala,už som bola tri razy pri malo a spí len hodinu 😝

cikyta
8. sep 2010

@lucula73 Alebo som to nepochopila ja 😅

lucula73
8. sep 2010

no babenky,ja som vás kooonečne dočítala,po troch hodinách s desiatimi prestávkami 😀
nejdem písať každej zvlášť,lebo ste sa riadne rozrástli......ale držíme všetky palčeky,aj Matúškove, všetkým začínajúcim stimulkám,nech do konca roka sú tu len samé tehulky 🙂

a maminkám želám poslušné detičky,ktoré pekne buvkajú,papajú,hrajú sa,a robia len samú radosť maminkám 😀

dobrú nocku prajem . 😔

kuspitka
9. sep 2010

dobre ranko dievcata.
tak ja som mala velmi zlu noc.....

speranza1
9. sep 2010

ahojte dievcence... som tu nova a chcela by som sa opytat.. snazime sa 3 roky o babo a babo nikde 😒 ... ak by som chcela navstivit centrum kde a ako mam zacat?
dakujem vam za odpovede...

kuspitka
9. sep 2010

@speranza1 tak by si mala zavolat do centra a oni ta objednaju povies im co vlastne chcete od nich.stretnete sa s lekarom a on vam povie ,ake mate moznosti a co vam odporuca.

speranza1
9. sep 2010

@kuspitka velmi pekne ti dakujem za odpoved..a nevies ktore centrum ma dobru povest? alebo je tazko odpovedat na tuto otazku?... tak staci ked mi odpovies ci v Heliose si bola spokojna... 🙂

kuspitka
9. sep 2010

@speranza1 to mas rozne niekto povie a niekto ine.Helios je super.ten pristup je velmi dobry.
a ty si odkial?

speranza1
9. sep 2010

kuspitka mas IP 🙂

orsulka
9. sep 2010

dobry a krasny den...hoc prsi...tak nech 🙂 🙂 🙂
popísali ste tu toho neurekom, problem docitať, tak ale ako tak som zvladla.....
mzuzka...ta fajne, že si aspon an kus reči dobehla, hoci ja som tu nebola........nejak ma dva dni pobolievalo vrusko, a bolo to vsetko take divne, ale poradila mi Cikytka - moj poklad zlaty, takže dnes je už zas lepsie.....
o to viac, že kontrola dopadla na vybornu, bublinky su v poriadku, pomerane kosticky maju, moceme sa od 19+2 po 19+6 tt 😉 😉 😉 predpisal mi magnezko 3x1........a pripravy na serklaž zacina od bud.týždna .....v pondelok budu vysledky krvi, stery....potom in terne a nemocka.......
takže asi tolko.....

@kuspitka cafte babule.....takže aj vy preprabate??? tak to ako my.....tiež nam to dlho trva, ale co už.....

INAK babule, krasne fotečky detičiek, chlapcov a dievčatiek .-)))))

KIARKA...tak ako, co nove?????? LUCULA........ty sa ozvi castejsie, nie raz za mesiac moja.... 😉 😉

kuspitka
9. sep 2010

@orsulka ahoj moja.
tak my uz prerabame dlho a este aj budeme.
a inak ako sa mas?

orsulka
9. sep 2010

@kuspitka výborne 😵 😵

kuspitka
9. sep 2010

@orsulka aspon niekto.ja uz neviem co mam dnes robit ,mala place ako besna nechce mi spat

lucula73
9. sep 2010

@kuspitka a prečo ste zle spali?
@orsulka no pokúsim sa častejšie...teraz píšem jednou rukou a druhou držím 10kg 😀 ...tak sa držkaj,to nič neni tá serkláž,za 15 min. si naspať na izbe 😉

orsulka
9. sep 2010

@lucula73 ahoj...ano ja viem, len mi nepovedal, že kolko dni tam stravim...tak pocitam že hadam zo tri by stacili 🙂 🙂
@kuspitka je mi luto, že &kamilka tak plačka......a na fotkách sa furt len škeri herečka jedna 😉 😉 nebude to tým počaskom?????

kuspitka
9. sep 2010

@lucula73 neviem moja.poslednu dobu mala velmi zle buva
@orsulka asi hej,ale ma take dasna ,ze uz jej trcia zuby

orsulka
9. sep 2010

@kuspitka tak potom zubky ju trapia.......moja zlata......nehc to ma cim skor za sebou .-)

kuspitka
9. sep 2010

@orsulka ved aj teba to bude vsetko cakat.uz kopu?

orsulka
9. sep 2010

@kuspitka ano , myslim, si že ano.....podla toho com som tu pisala babám, tak mi to tiež potvrdili...nie je toešte take zrejme. ale mrvia sa, aj dnes na sone som to videla .-)))))

kuspitka
9. sep 2010

@orsulka tak si mala dnes aj super den ,ked si ich videla...

lucula73
9. sep 2010

@kuspitka juj,tak to budú zubky určite...nám vyšli teraz prvé,za týždeň hneď tri 😉
@orsulka to sú určite pohyby....najprv slabučké a postupne budú silnieť,až ťa bude bolieť celý človek 😀

kiara15
9. sep 2010

@lucula73 ahoj mrska nikde ide ma uz trafit 😒 a veru som si ho pomylila taky je pekny maly ako babika 😀 suri nehnevaj sa 😀 😀 😀
@orsulka super spravicky babulky v pohodke a co este nebolo vidiet??uz som zvedava?? 😀 😀
no ja nic nove stale nist 😒

orsulka
9. sep 2010

@kiara15 kuuuuuurna......tak ale už som nastvatááááá...idem s na nu skaredo pozrieť...a neboj...ona hned dojde....
aha:::: 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

orsulka
9. sep 2010

@lucula73 tak dikes...hihihihihih....niekedy ma už teraz boli celý ja 😉 😉 😀 😀

JANICCA....mojko zlatuch zlaty...myslim na teba.....myslím...pokracuj pekne pokracuj...v klude...v pohode...kedy je kontrola????????

lucula73
9. sep 2010

@kiara15 kiarka ahojček..teba som nevidela sto rokov 😀 .....kurňa aj s mrchou..ono už asi pracuje psychika.....ale snáď dorazí čoskoro.... 😉

orsulka
9. sep 2010

@lucula73 dufam, že deťušky mas v tomto pocasku zdrave, a že sa držia...inak ta kontrola v Matrine dopadla dobre ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre