Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
11. sep 2010

@cikyta posluchla som ťa......ved ako vždy otatne 😀 😉 😉 kupila som krasne dve biele malilinkate čiapočky....chcela som aj zimne, ale ani v jednom stanku nemali...len so šálikmi.....a to už by mi naco boli tie šáliky.....tak aspon toto.....

a stretla som kiarku na jarmoku .-)))) neuverite, ale dávala si ........červené vínko !!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
11. sep 2010

@orsulka Jéj,tak si kupila 😅 No super. 😉

Kiarka,moja zlata....tak takto jarmokovala? ☹ To znamená,že tá mrcha si stále nedala povedať? ☹
Juj keby som mohla a tá mrcha je nejaký človek,už ju vážne zbijem! 😠

Dnes mi Sisa absolutne cez den nespala.Má bojovu náladu.Za všetko reve a ja si už nemusím odo dnes farbiť vlasy na blond.Som určite uplne šedivá 🙄

janicca
12. sep 2010

dobre ranko prajem tak dnes máme konečne slnečný deň.... 😎 🙂

@orsulka tak ďalšie babatkovské nákupy máš za sebou jeeee to musí byt radosti.... 😵 aj ja už by som takto pre svoje chcela dufam že dočkám..... 🙂 )))

@cikyta a máš ušetrené budeš mať dva v jednom......ale veď taký biely či šedivý melír je teraz trendy.... 😀 ja viem že to musi byť niekedy na mašlu a ešte keď si totálne nevyspatá

Kiarka aspoň máš dôvod si dať vínko aj ked je to na nervy to neskutočné čakanie....neboj mne skončí a tebe príde už aj ti ju posielam ... 🙂))

orsulka
12. sep 2010

pekyny den...a dens to myslím doslova 😉 😉 😉
a teraz rozmyslam, že som amla kupit už ciapočky aj o cislo vacsie, nie len tie najmensie...ale co už......taky ujo mi poradil stranku vraj: www.styloveciapky.sk, tak tam najdem co potrebujem....tak objednam možno cez net .-))))

Kiarka pokial veim, tak zatial nist....akurát už jej očká krutilo od tolkeho vina 😀 😀 😀

@cikyta ty budes pekna aj šedivá 😉 😉 😀 😀

cikyta
12. sep 2010

@janicca 😀 😀 😀

@orsulka Krásne čiapočky na tej stránke! Minulý rok som si kupila (teda nie ja.To Sise 😅 ) taku čiapočku ako trpaslík.Má dlhočiznú špičku až po pás.No bohová.A kupim možno zase väčšiu ak príde aj tento rok ten stánok.

cikyta
12. sep 2010

@orsulka Toto je tá čiapočka. (Dobrá nám je už 11 mesiacov. 😀 Rastie s nami)

cikyta
12. sep 2010

@orsulka Z tej stránky su super 1159 a 1137.Tie sa mi velmi páčia 😉

cikyta
12. sep 2010

@janicca A ty si hladaj také letnejšie šatôčky na hlavičku,alebo veeelmi letné vzdušné čiapočky-lebo v juny už budu pekne hice 🙂 😉 😀

cikyta
12. sep 2010

Všetkým Máriam,Marienkam,Maruškám,Majkám,Marusiam želám všetko najlepšie! 🙂

orsulka
12. sep 2010

@cikyta pekne su tie čiapočky, len su letne......teraz idem hladat este zimne..... 😉 😉

gratulujem aj ja vsetkým Máriám .-))))))) cmuky cmuk

cikyta
12. sep 2010

@orsulka poprípade dáš dve letne do kapucne a je 😉

cikyta
12. sep 2010

@orsulka To budeš mať krásne...v lete ti začnu drobci sedkať a to je také milé 😅 ako bábiky 😵
Mám rada také obdobia....ked sa bábo narodí,ked začne samo sedkať,ked urobí prvý krôčik,zopakuje prve slová po tebe atd...atd....

lucula73
12. sep 2010

pekný podvečer...

ani som nevedela,že taká stránka existuje,krásne čiapočky,naozaj......ja som kúpila na jarmoku iba dvoje pančušky a doma som zistila,že presne také isté ponúkajú nové na mmb o 1,30 lacnejšie... 😠

@kiara15 no ako?hneď by som ti dala moju mrchu,včera mi prišla,nečakane,ani vložky som doma nemala,skoro ma porazilo 😠

cikyta
12. sep 2010

@lucula73 a aj s poštovným by ťa to vyšlo lacnejšie? ☹

kiara15
12. sep 2010

No hlasim sa konecne som dostala zajtra picham decapeptyla autorok aj menopur a piatok kontrola 😉 😉 😉 tak som sa dockala dakujem vsetkym za povzbudzovanie!!!!!!!

katy7 gratulujem k malinkemu musela si si prezit toho haja dunda hlavne ze ste v poriadku 😉 😉

zuzanka vitaj ze sii nas aj prisla pozret super ze uz mate novy domcek gratulujem 😉 😉 😉

@orsulka vidis oplatilo sa mi pit to vino sice mi uz islo hore krkom 😀 😀 😀 ale som rada ze sme sa stretli joj keby ste videli ake mala krasne brusenko 🙂 🙂 som si pohladkala 😉 😉

brmbolcek
12. sep 2010

ahojteeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 tak a mame krasnu nedelu za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ako ste ju stravili ? u nas sa navarilo , povegetilo , taky fajn relaxik, 🙂 🙂 🙂 k tomu zmrzlinkovy poharik s bananikom 😀 😀 😀 a po dobrom vytraaaaveni sme si dali fajnu prechadzocku 🙂 🙂 🙂

teraz sme akurat spolu s muzickom prekontrolovali cest.tasku do nemocky ci nam este nieco nechyba a zatial to vyzera ok 😉 😉 😉, co mam este dokupit je kojenecka podprsenka a casaky, ci krizovky istota je gulomet aj ked emocie u mna budu velmi velke a cas na casaky nebudu ..... to keby nieco 😉 😉 😉

@orsulka- kukla som stranku s ciapockami, su uzasne nadherne, 😵 😵 😵 radost vyberat a cakat kym ti to pride 😉 😉 😉 ale uz mas teraz krasne bielucke 2 a k tomu pomalicky dalsie budu pribudat 😉 😉 😉
@lucula73- to si mala teda riaden sok, ze sa to spustilo a ziaden pudilar po ruke 😉 😉 😉 ako sa rychlo zvyka bez mrchy 😉 😉 😉
@cikyta- ako prezil dnesnu nedelu nas Labudko? pospinkala nieco ? boli ste vonku ? vsetko spapala co mala ?
@kiara15- tak dorazilo milostiva pani mrcha ? ci sa este necha dlho prosit 😒 😒 😠 😠 😠 pohroz jej , ale ak by meskala koli tomu ze si mozno tehuhu , 😉 😉 😉 tak nech radsej nechodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ostatnym prajem krasny zvysok vecera 😎 😎 😎

kiara15
12. sep 2010

@brmbolcek uracilo sa 😉 😉 😉 😀

komarik
12. sep 2010

ahojte dievčatá, ja s hlásim z nemocnice. V piatok som volala či máme prísť lebo mi tvrdne bruško. Zobrali mi moč, stery, krv na kontrolu či nemáme zápal z amniocentézi. Na sone zistil že placenta leží na krčku a tlačí naň tak sa očakávalo krvácanie. Ostala som v nemocke a púšťajú mi magnézko infúzijou. Už máme výsledky z moču a krvi a sú v poriadku. Ešte čakáme na stery. Aj magnézium pomohlo a tvrdnutie bruška prešlo. No krvácanie sa zatiaľ nedostavilo. Dnes si už lekári robili prdel že si aspoň oddýchnem.
Orsulka - krásne fotečky
marta222 - dúfam že už budete v poriadku a nemocka príde na rad až v pravý čas.
katy7 - gratulujem. Si silná a pekne ste to aj s malým zvádli.

lucula73
12. sep 2010

@komarik moja,tak len pekne oddychuj,to mohla byť rekacia na tú amnio?myslím to tvrdnutie.......ale hlavne,že sú výsledky z krvi v poriadku....držkaj sa a čochvíla ťa pustia,uvidíš 😉
@kiara15 kiarka,no konečne,takže ty už ideš do tuhého 🙂 ..
@brmbolcek ty veselá kopa,ešte ste dva v jednom? 🙂
no ja idem konečne žehliť,deti spia,hádam bude pokoj 🙂

janicca
12. sep 2010

dobrý večer...
@cikyta jasné ja len po takích pokukujem šak tehotnej nemože pripekať na hlavu to už by som bola načisto pripečená... 😀 😀
@kiara15 tak to je fajn že dorazila ved som povedala mne skončí a tebe príde... 😉 dufam že nám víde aspoň jedno stretko v Helíku ja idem zajtra akurát som počítala že OPU by mohlo byť tak cca okolo 22.9
@komarik vyzerá to tak že všetko zlé je už za vami myslím že už možeš spokojne tehulkovať a mudr maju pravdu aspoň odychneš i keď lepšie sa vegetuje domka.....držím palce 😵 😵 😵

kiara15
12. sep 2010

@lucula73 aho veru idem do tuheho aj uz asi zacina trosku strach 😉
@janicca mne kontrola vychadza v piatok na krv a sono 🙂 tak potom daj vediet 😉
@komarik aspon ze je vsetko ok 🙂 🙂

janicca
12. sep 2010

@kiara15 jasné určite dám vedieť ... 🙂

babulky idem ja ta het hají hají akosi ma kloní... 😀 ...dobru noc prajem ...

cikyta
12. sep 2010

@komarik Dufam,že už bude dobre a žiadne neplechy ☹

@brmbolcek nedela bola ok.Labudko papal,hajal,vyvádzal 😵

@kiara15 supeeeeeer 🙂

@janicca myslela som letné šatky pre bábätko,akože pokrývka hlávky v lete.... 😉

fopardi
13. sep 2010

@komarik tak si aspon pod dozorom lekara nonstop keby niečo
a to ti až teraz zistili že maš placentu cez krčok? ak sa ti nevytiahne vyššie tak asi nebudeš mocť rodiť normalne ale jedine cisarskym

fopardi
13. sep 2010

a inač pekne rano 😉

orsulka
13. sep 2010

dobre ranko 🙂))))

@komarik moja tak prajem, nehc ti to tam rýchlo ubieha, nech ta pekne skontroluju a vsetko okolo toho, a potom sup domkov dalej odyxchovať 🙂 😉 🙂 bude dobre....uvidíš 😉 😉
@lucula73 a ano....tvrdnutie bruska može by t ralkcia práve na amnio....preto sa odporuca zo dva dni, byt skoro stale ležmo, nič nerobit a est tak zo týžden nič nedvihať, jednoducho kludový režim...niektorí lekári rovno po manio pichaju jednu injekciu magnezia....

brmbolcek
13. sep 2010

pekne pod ,rakom zamracene pondelkove ranecko 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

ako sme sa vyspinkali ?

@komarik- je fajn, ze ste to vcas podchytili a ostala si v nemocke kde si v spravnych ruckach 😉 😉 😉 trosku oddychnes polezkas a nenazdas sa a si domka 🙂 🙂 🙂 a potom uz len na porod 😉 😉 😉 Hlavne ze su vysledky ok, a rodit uz zvladnes aj cisarakom keby ti nieco take hrozilo, ved sme silne zeny 😉 😉 😉

@lucula73- tak mi este taky tulen z nas je 😀 😀 😀 ale veru ze donekonecna sa neda byt tehuhuhu a ten krasny pokladik raz bude musiet ist vonku 😀 😀 😀 a ten cas uz coskoro u mna pride 🙂 🙂 🙂 . Stihla si vsetko vcera pozehlit ked uz deturence hajali ?

@cikyta- spravny Labudko , nic nenechal len tak a vsetko postihal , sikulka je po mamine 🙂 🙂 🙂

@kiara15- no super, ze milostiva prisla konecne si rada ze uz mozes ist do tuheho 😀 😀 😀 aspon to trusku zmakcsis 😀 😀 😀 a potom budeme uz cakat iba na kolajnicky 😉 😉 😉

@janicca- tak ty uz coskoro OPU 22.9, wau ale to beziiiiiiiiii, tak vela kvalitnych vajok a tu naj naj spermiku 🙂 🙂 🙂 tfuj, tfuj, tfuj, a rok 2011 moze pre teba zacat 🙂 🙂 🙂

@orsulka - asi dnes bude v praci dorabat vyplatky, bo min.tyzden ta firma nemohla, tak dufam ze sa dohodnete obojstranne uspesne 🙂 🙂 🙂 Ako sa maju maly drobcekovia ? posielame im pohladenie 😵 😵 😵

vsetkym ostatnym zienkam prajeme krasny zaciatok prac. tyzdna a vela slniecka na kazdom kroku 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😎 😎 😎

cikyta
13. sep 2010

ahojte helinky...

@brmbolcek že šikulka po mamke 😅 vieš čo robila maminka celý výkend? Sedela s vyloženými nohami a ocko varil a staral sa o Sisu.(hamba mi 😅 )

Inak len tak medzi rečou.....viete aké spodné prádlo nosí slimák ????
Tak podla mna určite slipy !!!
A viete prečo ?
Lebo dnes uvidela Sisa nakresleneho slimáka a kričí:
-Slipák ! Slipák ! 😀 😀 😀

lucula73
13. sep 2010

dobré ránko 🙂
@brmbolcek tie tvoje slniečka 😀 ...inak neožehlila som nič,lebo len čo som to napísala,tak som chodila na striedačku k jednemu aj druhemu,hlavne k veronike,niečo na ňu lezie,bolela ju včera hrozne hlava a nedalo sa jej spať....takže kopu prádla preskakujeme ďalej.....moja mamina sa ma pýtala,či sa ideme sťahovať,keď videla tie kopy na posteli 😀

lucula73
13. sep 2010

@cikyta 😀 😀
a prečo ti hanba?veď aj maminy si musia oddýchnuť.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre