Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
27. sep 2010

inač zabudla som..Pekny den všetkym 🙂

speranza1
27. sep 2010

ahojte dievcence.... ako sa vam dari? aky bol vikendik?

@mimili my ideme do centra 11.10 a taktiez mam zmiesane pocity, ci je to spravne..ako to vsetko bude...ale tak ako pise cikytka (ktorej mimochodom dakujem..ani nevies ako si ma povzbudila)... vsetko co ma prist pride...a treba verit ze vsetko bude dobre... 🙂

surviver
27. sep 2010

@brmbolcek brmbi nemaš zač...aj na buduce 😉

mimili
27. sep 2010

Ďakujem Vám veľmi pekne, ste strašne zlaté. Napísala si to super Cikyta. Budem stále na to myslieť, že nemám myslieť 😀 . U mňa je to dosť ťažké, lebo ja si vždy všetko komplikujem, nad všetkým sa strašne zamýšľam a sama si vyrábam problémy, ktoré by ani nemuseli byť. Aspoň, že drahý taký nie je, tak ma určite bude krotiť. On si to ani len nepripúšťa, žeby to nevyšlo. No ja áno, aby som potom nebola sklamaná... no a už zas myslím dopredu...som hrozná 😕. Toto, čo ste mi napísali si hádam aj vytlačím a každé ráno a večer si to budem čítať 😵. Hneď sa cítim lepšie, budem bojovať ako drak.. ďakujem!

cikyta
27. sep 2010

@surviver Pekný den aj tebe 😵

@speranza1 Ty sa pochvál... 😉 (u nás sme už zažili aj lepšie výkendy.Hlavnou temou bola moja bolava diera po vytrhnutom zube.Návšteva pohotovosti. 😒 a upršaná nedela ☹ )
A inak-začínaš máš ten správny prístup.To je fajn. 🙂

@mimili 😀 Máš šťastie,že dnes sa už môžem smiať 😀 (už ma tak nebolí ten zub)
To bolo dobre,že "budem stale myslieť na to,že nemam myslieť" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale ano.Je to tak 😉 Draheho pozdravujeme a ty ho len pekne posluchaj 😉

orsulka
27. sep 2010

@mimili jo jo jo...to bude ten najlepsi sposob 🙂 😉 😉
a naša Cikytka pomaha tu veru každemu...ona presne vie ako povzbudiť, co presne napisať aby to malo ten správny účinok......on aje náš pokladik 🙂 🙂 😉 😉

@surviver ahoj moja 😵
@speranza1 pekny den aj tebe.....takže aj vam sa to už krasne bliži.....neboj..bude vsetko faaaajn 😉

surviver
27. sep 2010

@orsulka čaves 😉 ...tak som čitala,že poctivo polihuješ 😉 ,tak to je super...a na tom 3D sa už hadam dozviete čo to bude,normalne sa tešim a som zvedava 🙂 ...ak nam teda prezradiš 😅

@cikyta fajn,že Ti už je lepšie 😵 ,ved už bolo načase...a čo s tym testovanim,čo Ti navrhovali v tehulkach?? 😉

speranza1
27. sep 2010

@cikyta no ja som mala taky pravy pracovny vikend...umyvala som okna a vyupatovala cely bytik... pripravila som ho na uzivanie si uz studenych noci 😀 ..juj ale ty si ho nemala velmi dobry..zuby vedia dobre potrapit 😠 ...

@orsulka ..dakujem za povzbudive slova... niekedy mam dievcata strach ci nejdeme hlavou proti muru ked chceme ist do toho centra..ale potom si nasledne poviem, kde nepomaha priroda..musia dopomoct lekari..no co uz... 😅 ...

pravdu povediac ..ani neviem co nas tam caka..a ani na to teraz nechcem mysliet... co bude to bude...oni nam uz len poradia iste co bude pre nas najlepsie...ze? 😉

cikyta
27. sep 2010

@orsulka 😀 😉 No inak,aj ja som zvedavá na 3D a to,či už budete vedieť,čo čakáte 😅 ( 😉 )

@surviver Ani som ho nestihla kupiť.Ráno mi prišla mrcha s "velkým buchotom" 😠 😅

surviver
27. sep 2010

@cikyta fakt?? teda 😔 som sa už pomaly začinala tešikovat z dalšieho zazraku...ale to nevadi,maš aspon Sisi a ta je niekedy aj za tri deturence,takže smutok sa nekona 😉

janicca
27. sep 2010

@brmbolcek @cikyta ,@orsulka volám zajtra ráno 7:30 a potom mám napísanu stredu volať ráno 7:30 tak že streda je posledný termín...júúúj či to len naťahujú 😠 😀

@mimili nič si z toho nerob ja ked som v Helíku tak mi vždy ústa kriví a szly teču ako hrachy jednoducho to patrí k tomu sme tie nežnejšei stvorenia a chápeme to úplne ináč ako naše polovičky .... 😉
@cikyta napísala si to uplne vystížne ..... 😉 veď ty vždy ty si taká naša dobrá víla 😵 😵
@surviver zdravím ťa moja 😉 😉
@brmbolcek neboj našla som si zábavku chodím ku kámoške čo má dvojičky tak mi to vždy pekne ubehne ani neviem a pekný deň za mnou...už som si aj literaturu pozháňala a rozne časopisy ked budem mať zo tri dni kľudový režim tak aby som sa nenudila 😉 ked bolo tak krásne tak sme boli skoro stále vonku .... 😉

janicca
27. sep 2010

tak ja už zase idem fuč ešte trošku sa babke povenovať a potom už len domka v teplučku ležkať ....ja sa vrátim 😵 😵 😵 ináč vonku je riadna kosa brrrr 😝

kamka17
27. sep 2010

servuste bambulky 😎 😎
tak ja dnes konečne doma, behali sme s drahým po úradoch skrz malú, zajtra vybavím zvyšok, k tomu už nebudem potrebovať drahého...a chystám sa aj k ženskému...sa teším na ten výraz sestričky, keď sa jej tam objavím bez brušina 😕 😕
a boli sme už dnes aj za malou zaniesť mliečko...taká je zlatá, že až 😅 😉 🙂 ...už sa teším, keď ju za pár týždňov dostaneme domkov 🙂

brmbi...vitaj aj ty domka a dúfam, že sa nehneváš, že sme vás s Paulínkou trošku predbehli...v jednom týždni dve helinky, to je celkom úspech 😉 😉 držte sa, hlavne nech je Dianka zdravá a ty si pekne zvykaj na zmenu v živote 😉

všetkým prajem pekný zvyšok dažďového dňa 😉 😉

kamka17
27. sep 2010

@cikyta čo to čítam??? sa skoro konal zázrak?? akosi som zanedbala druhú témičku, tak som mimo...no ale keď došla ms, tak asi sa nič nekoná ☹ ☹ no neva, však Silvinka stíha aj za ďalšie dve tri deti naviac
a veľmi pekne si to napísala s tým pozitívnym a aktuálnym myslením, treba žiť pre prítomnosť, lebo však budúcnosť si nás nájde tak či tak a tú treba riešiť až potom 😉 😉 a som rada, že ďúra už bolí menej 😉
@janicca keď sa zas trochen umúdri počasko, tak by sme mohli zorganizovať to kafe, hádam sa niekto k nám pridá 😅

fopardi
27. sep 2010

@brmbolcek tak ešte raz graulujem a teším sa na fotečky 😉

fopardi
27. sep 2010

@kamka17 a ty ako už si zdrava ? ako sa ma Paulínka ?

orsulka
27. sep 2010

@fopardi
@kamka17 ahojte kočky 🙂))))
kami......no das potom vedieť co tá sestrička....hihihihihihihih......hlavne je, že Paulínka sa ma fajn, a rodičia tiež 😉 😉 😉
@janicca dik za info...takže ono možno zajtra zavolaš a oni povedia, pridite na 1,00 hod. na vklad....!!!! 🙂 😉 😉

orsulka
27. sep 2010

@fopardi a u teba moja co noveho??? ako sa má drobátko??????? 😉

fopardi
27. sep 2010

@orsulka dobre sa mame celkom až ne to počasie snad by mohlo byť aj krajšie no ale zas všetko nemožeme chcieť no nie dni nam letia ani neviem ako fakt nechapem ako to takto može ísť no a maly je čo den šikovnejši a vždy nas niečim prekvapí je velmi zlaty teraz nedavno som pridala aj nejake nve fotečky tak ked chhcete možte kuk 😉

fopardi
27. sep 2010

@orsulka a ty ako babanka už asi citiš že ? už začínaš škrečkovať vecičky či si ešte davač čas? ja som v takom čase ako ty cca 22-23 začala mysím kupovať prve kusky alebo lepšie povedane objednavať z netu 😉

ked chceš pozri tu adrersu su tu fajn ceny a kvalita bola tiež dobra bola som spokojna 🙂

http://www.kojenecke-obleceni.eu/

kamka17
27. sep 2010

@fopardi ja už som relatívne ok, len unavená som, lepšie to ale nebude, tak si musím zvykať 😅 😅 a Paulínka sa má dobre, už na nej vidno, ako rastie, teda nám sa zdá, že je iná ako keď sa narodila a znova sme kus pribrali, tak sa teším, mliečko vraj znáša ok a už sa aj hlási, keď je hladná, tak je to super...

cikyta
27. sep 2010

@janicca no na zajtra som zvedava.

Pozdravujem Paulínku,aj Dianku ! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janicca
27. sep 2010

@cikyta tak to ti poviem aj ja aj sa teším aj sa bojím 😉
@fopardi a kde su fotečky malého ?aj ja chcem kuk ..... 🙂
@kamka17 to musí by ť úžasné sledovať ako také babeno rastie určite žiaríš šťastím ................teším sa s tebou ani nevieš ako... 😵 😵 😵jasné niečo zorganizujeme treba dať syr v roháni 😝 alebo pojdeme tam kde sa pomestia aj kočíky ... 🙂 🙂

orsulka
27. sep 2010

@fopardi ani mne nejde pozrieť tvoj album...ukazuje mi to, že je prázdny.... 😕 😕 moc toho este nenakupujem, horlivo cakam na 3D .-)))))) potom sa do toho pustim, ale tu stranku si idem pozriet...
ale kamoska ma tiež internetovy obchod a ma vela veci a aj peknych, tak budem aj u nej kupovať..... 😉
@kamka17 tesim sa Paulinka krasne rastie...a určite sa vam to len nezda, ale naozja sa vam meni pred ocami.....a odsavanie ide lepsie???? prajem aj tebe nech si cim skor uplne v pohodke.... aby si si stihla este ako tak oddýchnut, kym bude Paulinka doma....teraz inak rozmyslam, že vidiš ako dobre, že si draheho prinutila vymalovat krasne cely byt, aby bolo vsetko hotove 😀 😀 jednoznačne sa ti to oplatilo 🙂 😵

orsulka
27. sep 2010

@janicca zlato neboj sa...budete OK.....a ked tolko chodis k tej dvojičkovskej kamoške, tak kludne nech sa prilepia...( a je mi jedno co hovoria karty, hviezdy 😀 )
aj ja som vždy mala taký čudny pocit, ked som mala volat do heliku ako sa maju embryjka......vždy som sa tesila aj bala zároven 😉

janicca
27. sep 2010

@orsulka ja si tiež myslím že by sa aj mohli kočík som si už včera vybrala ..... 😀 😀 😀 😀 ale ked karty a hviezdy si stále tvrdia svoje že to bude jeden tojášik 😀 😀

akurát teraz som si spatne prečítala Cikyn príspevok že jej na štvrtý deň odumreli ebryjka......no ty koki další katastrofický scenár na svete ........... 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
27. sep 2010

ja viem nesmiem sa báť predsa embryjka to cítia tak musím byť silná 😉

orsulka
27. sep 2010

@janicca ved som citala, že si vyberala...no kludne si po tom od teba ako odbornicky nechám poradiť...ja stále nie som rozhodnutá 😒 😒
ty mas zajtra 4 den po oplodnení???????

janicca
27. sep 2010

@orsulka jasné ked budem vediet poradím 😉 zajtra je 5 deň a volala som včera ...to znamená vlastne že je to v poriadku ...... 🙂 🙂 🙂 🙂 dívala som sa na stránku kočíkovo.sk zatial .........ja viem že je to ešte skoro ale teraz momentálne máme takýto ciel pred sebou kde treba aj kočík 😵 😵 ....ked bude iný ciel tak sa budeme zaoberať iným smerom 😉

janicca
27. sep 2010

už mám jednoducho v tích číslach chaos ved niet sa čo čudovať 😉 tak normálne som sa ukludnila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre