Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
3. okt 2010

@wolfskinka 😀

cikyta
3. okt 2010

@zlatanka30 budu a krásne 😉

wolfskinka
3. okt 2010

@cikyta no sikovny je ten nas matejko, len keby uz nebol taky uboleny a aby uz bol spokojnucke babetko ktore sa len usmieva , lebo je mi do placu ked vidim ako trpi a nemozem nic urobit iba mu blizit tymi cvikmi na brusko este viac ... je to hrozne kolkokrat som uz plakala s nim, minule sme celu noc boli hore a plakal a plakal a cvicili sme celu noc a az nadranom sa konecne vykakal a potom sa usmial a zaspinkal a spal skoro cely den co bol taky unaveny

cikyta
3. okt 2010
brmbolcek
4. okt 2010

halo, halo vstavat 🙂 🙂 🙂 🙂

ved je slniecko krasne rozsvietene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , treba dat kavicku a sup sa radovat z krasneho dna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

....zelame vam krasne pondelkove ranecko a uspesny pracovny tyzden 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@wolfskinka- a co trubicka, skusali ste do zadocku ? zevraj takato kolika trva 4_5 mesiacov a potom v pohode ... no dufam, ze u vas to bude uz coskoro bezbolestne , 😉 😉 😉

kiara15
4. okt 2010

@brmbolcek pekny den zelam 😉 😉

brmbolcek
4. okt 2010

@kiara15- tak ako sa mame ? lezkas, lezkas ? 🙂 🙂 🙂 kto ti robil vklad malych kiarciatok ?

cikyta
4. okt 2010

Ahojte..........kde ste všetky? Asi vonku nahánate D-ečko,že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
4. okt 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 ............tak my uz mame dnesnu kontrolu u doktora stastne za sebou - vsetko je v poriadku, 😉 plodovka neodteka, cervix je 35mm - takze super, oliverko poslucha.........tak som spokojna konecne 🙂 len sa mam setrit, ziadna praca, lenosit a tak.....................tak zatial len telefonujem a notebokujem - a zatial sa to da, tak snad to aj takto budem vediet riadit vsetko 😉 😉 😉
.....................tak vam vsetkym snazilkam, tehulkam, maminkam zelam krasny slnieckovy dnicek 😀 😀 😝 😀 😀
P.S. - a obzvast tym nasim nemenovanym snazilkam velmi prajem o par dni len same // 😉

cikyta
4. okt 2010

@tija28 Takže dobre správičky a to je super. (Ja miesto cervix,som čítala červík.A zlakla som sa,že má 35mm 😀 )

tija28
4. okt 2010

@cikyta - no ciky, na co ty len myslis, hmmmm ??? 😀

cikyta
4. okt 2010

@tija28 Na 35mm červíkov 😀

tija28
4. okt 2010

@cikyta - no ty si uz asi prepracovana z tej silvinky - asi uz potrebujes nejakeho cervixa, xixi 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. okt 2010

@tija28 (no večer mi zaspala o pol 2 ! 😖 )

Ako červík by bol,no nemám naň čas 😀 (trošku dlhší ako 35mm) 😉

cikyta
4. okt 2010

No ako sa nám to tu zvrhlo 😀 Už nebudem! 😀 Sa polepším 😀

tija28
4. okt 2010

@cikyta - tak potom treba s cervixom dohodnut nocnu sichtu 😀 😀 😀 sak kym sa hybe, nech sa vyuzije, no nie ? 😀

cikyta
4. okt 2010

@tija28 😀 😀 😀

cikyta
4. okt 2010

To by mi musel ten 80 cm červík spať aspon 2 hod. v kuse 😠 😀

tija28
4. okt 2010

@cikyta - tak to musis uz nejako vymysliet - jeden cervik do postielky a druhy do postele 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. okt 2010

@tija28 No len musím mať oba červíky v postely 😠 (Najnovšie mi ten menší spí v obyvke,lebo kašle) 😀 Tak ten väčší má obrovský výbeh po velkej postely.)

tija28
4. okt 2010

@cikyta - no to mas potom veru tazke s takymi cervikmi 😀 😀 😀

denis19
4. okt 2010

Nazdárek devčata 🙂
take jsem četla červík a bylo mi divné, že v tomto stádiu tehuhu má jen 35mm 😀 😀 😀
@cikyta máš nádherný projev, až jsem mela zimomriavky(tak se to píše, že? 😕 )
My se dnes flákali po námestí a bylo to super, nefoukalo, i pokukovalo sluníčko, pohodička. Koupila jsem Karolínce novou čepičku s ouškama ,aby ji tam nefoukala, tak uvidíme, jestli se na ní neobesí, neboť má i šňúrečky 🙂
@brmbolcek tak ako si to s čučoriedkou užíváte??? super pocit,co?

cikyta
4. okt 2010

@denis19 Ahoj.
Ano "zimomriavky" 😀 V CZ je to čo? 😅
A z akého prejavu ? Tohto "červíkoveho",či v IP? 😅
Nejak mi to nedochádza 😀

denis19
4. okt 2010

@cikyta mylsím, si ,že čeština ani tak výstižné slovo nemá, lidove se ríká husí kuže,ale jinak mne nenapadá jiný výraz, o to je slona bohatší 🙂 ten projev co máš v komentári na dnes..... 🙂 a červíkový projev je také fajn 😀 😀

cikyta
4. okt 2010

@denis19 Aha tak 😉 No veru a máš s ním vela spoločného (s tým prejavom-nie s červíkom) 😉 Len vdaka tebe vznikol. 😉

denis19
4. okt 2010

@cikyta tak s červíkom nič 😲 no toto..... 😀 😀 😀 jak se máte po veselé noci? Si predstav, my včera uložili Karolínku v pul osmé spát, v devet ješte scucla kašičku a my šli s mnž spát kolem desáté , já se ráno v pet probudila spocená jako myš, tím jak jsem tvrde spala, nevedela jsem ,kde je sever a to naše dítko spalo jako beránek, ani jednou jsem v noci k nemu nevstala, že jestli dýchá, nepotrebuje se otočit a tak a jestli brečela, tak o tom ani nevím. To se mi stalo poprvé. Ikdyž malá spí bez jídla už dlouho vetšinou ji v noci tak 3x kontroluji, jestli je vše ok, jestli neco nepotrebuje a podobne a ted nic, no horor to byl pro mne!!!!

cikyta
4. okt 2010

@denis19 No krásne ! Už mi vstala........................... 🙂 Páoá zatial a zdravím Karolínku-nech tak krásne spinká vždy)

denis19
4. okt 2010

Ahoj te devčata!

kiara15
4. okt 2010

@brmbolcek robila mi pani doktorka Gatova strasne zlaty clovek 😉 😉

kiara15
4. okt 2010

A kde je moje orsuliatko dnes sa tu ani neukazala 😒 ze ciky???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre