Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
6. okt 2010

@zlatanka30 Tak držim do piatku palce-a vlastne aj po nom... 😉 S tou cystou je to fakt SUPER.
(akoby sama Orsulka povedala)

Orsulík a ty moja ako? Mrvia sa Orsuliatka? Počuval ich aj Ferino už cez bruško? 😅

zlatanka30
6. okt 2010

dakujem ,ze mi drzis palceky.uz si mi dost pomohla a povzbudila ma 🙂 🙂 🙂 🙂 ano urcite dve hoc som chcela tri,ale ze v ziadnom pripade oni tri nedaju.ak vydrzi pojde do chladnicky 😉 😉 vcera som si spomenula aj na nasho super doktora.ale samozrejme len v tom najlepsom. 😉 😉 😉

orsulka
6. okt 2010

@cikyta striedavo oblačno pokladík....kríže trpia, ale vydržime...drobci sa hybu...Ferko ani tak nepocuva, ale vcera sme ich už sledovali...mal obrovský zážitok, kd dostal kopanček 😵 😵 😵 😵 npredchadzajucu noc ma zovudili o tretej v noci.......a tuto noc sme spinkali krasne až do piatej do rana...od 21,00 hod večera 😉 😉

@zlatanka30 viem, že oni tri nedavaju, preto som sa aj opytala......takže ak budu dve, to treie ti nechaju na PK a ak bude pekne tak zamrazia??????? alebo ho zamraia na ten treti den??? nejak som to nepochopila.....
viem, že tento postup, že vložia a ostatne nechaju do PK nechceli robit..... 😔

zlatanka30
6. okt 2010

ja viem tri nedaju.to tretie dame zamrazit.vsak uvidim v piatok.co budu mat za znamky ☹ ☹ ☹

orsulka
6. okt 2010

@zlatanka30 ved ano..netreba dopredu špekulovať.....v piatok bude vetko jasnejšie 😉 😉

zlatanka30
6. okt 2010

cikyta ale bola to endo cysta.takze moja kamoska je spat 😔

kiara15
6. okt 2010

pekny vecer babiky 😉
@zlatanka30 takto sisa rozhodla??mudrejsi bude ten piatok 😉

@orsulka 🙂 🙂
@cikyta 😉 😉 😉

orsulka
6. okt 2010

@zlatanka30 to ič...dnes je endometrioza pomaličky taka bežná ako chripka......ja co poznam baby, tak ju ma skoro každa.....jedna viac, ina menej....ale maju.......ja neviem čim to je.....ale je to tak...

@kiara15 čaf...... 😵 😵 😵

cikyta
6. okt 2010

@orsulka viem si to predstaviť 😵Je to krásne,ked ocko sleduje bruško 🙂 Nádherné! 🙂
Sisa sa hmýrila a len čo prišiel ocko,tak prestala 😀 Velmi dlho to takto robila 😀 Až ked mi dvíhalo do výšok brucho,až vtedy ju ocko vymákol a smial sa............. 😀 😀 😀 😀 😀

@zlatanka30 Tak budeš mať dvojočky a neskor za par rokov surodenčeka 😉 Moc ti to takto prajem,aby si mala možnosť všetky try bambulky pohladiť,pobozkať,pomojkať 🙂

cikyta
6. okt 2010

@zlatanka30 Sakra,mohol aj mne odsať tu cystu,ked to ide....(viem,že to uplne nepomože,ale aj tak...) ☹

cikyta
6. okt 2010

@kiara15 Pekný večer aj tebe...................

Už ma vyhadzuje moja opička škorička a kričí,že chce:
-Kutko tany tany.....................Kutko tany tany................ 😀

(taký krtko čo tancuje)

orsulka
6. okt 2010

@cikyta tak zlatko daj je toho krtka.......bud rada, že nemusíš ty tancovať 😀 😀 😀
no ked dal ruku na brusko a koplo ho, tak on zostal uplne omračeny...vraj že jaká šajba...a ja som sa smiala až sa mi brucho triaslo 😀 😀 😀

i ans s aprave inak dokoncuju listy na podlahe, vrta sa, skriabe sa, pili sa..... a to chcu este prechodove listy vrtat do zeme...tak neviem čo na to susedia........ 😔

kamka17
6. okt 2010

@orsulka
@cikyta no pobavili ste ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a s tým odsávaním cysty...ja mám tiež akýsi polyp na maternici, krajko mi pri vklade aj povedal, že tam je a moj doky sa potom čudoval, že prečo mi ho rovno nedali preč...no asi preto, že oni to považujú za zákrok a nemal by im to kto preplatiť...tak si aspoň ja myslím 😕 😕

kamka17
6. okt 2010

@orsulka no veru nechcela by som byť teraz vaša suseda 😅 😅 ale inak hej 😎 😎 😎

zlatanka30
6. okt 2010

cikyta ona bola malinka.tak preto asi.dakujem,ze mi prajete snad sa to podari a aj ja sa dockam maleho anjelika. 🙂 🙂

orsulka
6. okt 2010

@kamka17 ahojček moja.... 😉 😉 trapia sa este s rohom na prechodovej liste... tak neviem, ci sa to dnes aj urobi....

inak myslim, že take polypy, prip. nejake myomy oni v Heliose robit nebudu.....to su naozaj ako keby už operacne zakroky, kedy može dojst k nejakym komplikaciám, a podla mna oni na to nie su vybavení....že keby sa cokolvek stalo s pacientkou.....preto to tam nechcu asi robit......ale popri odsavani vajičok, kludne nejaku malu cystu odsaju, to asi nie je až taky problem 😉

orsulka
6. okt 2010

@zlatanka30 nooooooooooo...ale ako povedala veštica...možno aj dvoch naraz!!!! 😵

zlatanka30
6. okt 2010

orsulka endo je pliaga.uz mi zozrala jeden vajecnik.nik nevie ako vznika a neda sa ani vyliecit.mne sa ozvala po 8 rokoch znova. 😔 😔 😔

zlatanka30
6. okt 2010

a kto je vestica???

orsulka
6. okt 2010

@zlatanka30 ja viem ja viem ja viem........ ale zas ten druhý krásne bojuje aj za ten prvý 🙂)))
nehovor to nikomu...ale veštica je CIKY ...psssst. 😉 😉

orsulka
6. okt 2010

už sa vŕŕŕŕŕŕŕta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😎 😎 😎

cikyta
6. okt 2010

@orsulka Kašli na susedov-nech si zvykaju,že odteraz pojde od Orsulíkovcov len hluk...neskôr sem-tam dvojnásobný plač 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@kamka17 sevas 🙂

@zlatanka30 ty nevieš? 😅

zlatanka30
6. okt 2010

orsulka a ma na to certifikat.joj keby tak mala pravdu.bola by som najstastnejsi clovek na svete 🙂 🙂

orsulka
6. okt 2010

@cikyta ty si fakt veštica!!! presne toto povedal aj moj drahy pred tym, než som sa ho pytala, či idu este vrtať 😀 😀 😀
@zlatanka30 ano ma...ona je certifikovana od nas........tej uuuž tooolko veci vyšlo 😉 😉 😉

cikyta
6. okt 2010

@zlatanka30 takto len prajem.........ale z fotky veštím......... 😉 tak nahod foto do profilu ak chceš 😉

zlatanka30
6. okt 2010

som zvedava ,ci jej to vide 😀 😀 😀 😀

cikyta
6. okt 2010

@orsulka a uplne najsamlepšia vec,čo mi vyšla je Sisa. Trvalo jej to 2O hodín,ale predsa 😉

janicca
6. okt 2010

ahoj ahoj ahoj ..... 😉 no tak vy ste dnes toho popísali a ja kým so vás prečítala tak som aj zabudla kto kde s kým a ako musíte mi prepáčiť ja mám teraz iné myšlienkové pochody v mojej hlavičke .... 😀 😵 😵 😵 dnes sa zase deň vydaril bola som pol dňa s krpcom na piesku a bavila sa s maminkami akej farby hovienka deti kakajú,čo papajú a tak ved to poznáte už maminy .........no celkom to bolo zaujímavé 😉 😉 aj som sa pobavila 😀 😀
@zlatanka30 áno má aj certifitkát a nie hociáky ale taký originál Helíkovský ..... 😉 😀 😝 😀
ďakujem vám dievčatká za pekné písmenka na moju osbobu..... 😵 😵 😵
@renka1801 tebe silno držím palce nech to druhé IVF bue úspešné treba si vyvetrať hlavu trošku dať telo do kopy po tích hormonálních koktejloch a potom to už príde samo ... 😵 😉
kiarka ja furt ništ ešte stále negrciam ... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. okt 2010

@janicca ahoj ahoj ahojjj...... 😉 😉 to neva, že si nepamatas........sak si spomenieš, alebo ti pripomenieme 😀 😀 ide o to že si mala hlavne TY pekny den 😉 😉
a BOLA si doma, ked odsiel drahy???? 😕 😀 😀

fopardi
6. okt 2010

@minka051 držím palce tfuj tfuj nech sa podarí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre