Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
7. okt 2010

@kiara15 a stým utrošom to je normálne že vyteká ono čo tam má zostať tak to zostane tak netreba sa báť 😉 ja neviem či budem testovať a ked áno tak hned budem informovať ...kontroli mám 13.10 v stredu 😉

kiara15
7. okt 2010

@janicca tak tebe s to blizi cup a dup ale mne vychadzala kontrola v piatok a dali ma az na pondelok 😉 tak este vykend budem cakat 🙂

janicca
7. okt 2010

@kiara15 to ubehne ako voda mne to teda terza ide ani neviem ako na zajtra už mám plán eee teda ja nie ale sestra sa mi on postarala že mi dovezie malého tak budeme zase na pieskovisku s maminkami 😝 😉 😵 a ináč ako sa cítiš ?

kiara15
7. okt 2010

@janicca ved aj mna segra bola pozret len ona ma maleho len1rocneho tak ked chce ist na ruky musim si sadnut a mi ho podaju ale ma tak bozkava je zlaty 🙂 🙂

janicca
7. okt 2010

@kiara15 jasné ten náš má 2roky aj mesiac ja ho na ruky neberiem aj ked ono by ku mne určite išlo no ale čo sa dá robit musí vydržať 😉

kiara15
7. okt 2010

@janicca ved to a vies to ti je tak luto on tak pekne na mna pozera 🙂 su zlaty no co?? 😉

marta222
7. okt 2010

Ahojte dievčatá, hlásim sa po dlhom čase. Už určite viete čo ma zasa postretlo.... 😢 😕 😖 😠 . Ako sa hovorí: Čo ťa nezabije, to ťa posilní... Ale toto je dosť už aj na koňa. Takže - teraz sa musím trošku spamätať. Ale samozrejme som na Vás nezabudla a držím naďalej všetkým palce. Čo tu je nového?

kiara15
7. okt 2010

@marta222 vitaj spet moja ☹ ale som rada ze ides bojovat dalej moooc ti drzim palce 🙂 🙂

marta222
7. okt 2010

Ahoj Janicca - dlho sme sa nevideli, čo povieš 😉 ????

marta222
7. okt 2010

Ďakujem, kiarka. Ani neviem, či mám ešte dosť síl bojovať.... Ale uvidíme, teraz si v prvom rade potrebujem trošku vyčistiť hlavu, usporiadať niektoré veci v živote a potom.... A ty ako? Už máš po vklade. Janicca ťa spomínala, že to máte nejak spolu - len neviem, či už si tiež po... Vieš, skrátka niektoré veci mi teraz akosi unikajú.....

janicca
7. okt 2010

@marta222 no cica ahoj 😀 😉 no to máš pravdu dlho sme sa nevideli a je že sa mi sníva 😀 😝 😉

kiara15
7. okt 2010

@marta222 ja mam po vklade som tri dni za janicou 😉 ani sa ti necudujem 😉

marta222
7. okt 2010

Nesníva neboj, som u drahého - išiel sa dať ostrihať k susedovi, tak reku idem Vás trošku pozrieť 😉

marta222
7. okt 2010

@kiara15 a ty si si tiež dala vložiť 2 embryjká ako Janicca, či???

janicca
7. okt 2010

@marta222 moja len pekne hlávku hore ja viem že to máš ťažké teraz velmi ťažké ale ty si silná žienka jednoducho musiš ani nie nemusiš ale ty chceš bojovať 😉 😉 sme tu stále s tebou ....šak vieš ako sme sa bavili všetko pekne postupne za sebou treba poriešit a ono to potom pekne pojde.... 😉 tak dnes máš cestovatelský den... 😉 😉 dufam že si nešla k nemu pešo ked už si dnes bola taká rozbehnutá 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
7. okt 2010

😀 😀 😀 ani nevrav - ledva som sa dovliekla domov od busu - na malíčku mám otlak. A doma som si musela na pol hoďku vyložiť nohy, čo sa mi zdalo, že stále chodím.... Samozrejme prišiel po mňa autom.... Tak mu hovorím, že naspäť si beriem auto..., tak sa mi smial, že ak zasa zrolujem niekomu popolnicu - tak ďalšie opravy už si budem hradiť sama..... 😉

janicca
7. okt 2010

@marta222 moja len si ho ber treba jazdiť nebuď taká labuť ako ja teraz ho suším len v penaženke a je mi na dve veci ....tak keď pojdeš domov tak vyhlas po dedine nech si sudia poschovávajú popolnice 😀 😀 😀 že POZOR IDEŠ TY !!! 😝 neboj ty to zlvádneš to ja som taký stresák čo sa týka šoferovania 😉 ty si taká rozvážna 😝 😀

kiara15
7. okt 2010

@marta222 ano dala som si 2kiarcatka vlozit 😉

marta222
7. okt 2010

@kiara15 - tak silno držím palce 😉
@janicca - nerozosmievaj ma... Ja že som rozvážna??? To by si mala počuť môjho drahého, keď sedí vedľa mňa v aute, keď šoférujem ako mi furt hundre, že som "stresák".... No, ale nijako inak sa nenaučím šoférovať, len tým, že budem jazdiť. Takže čím dlhšie to budem odkladať, tým to bude horšie.

janicca
7. okt 2010

@marta222 tak to mu povec že to ešte nesedel a nejazdil so mnou a to by asi prišiel o všetky vlasy .... 😀 😀 😀 😀 presne ako píšeš treba jazdiť lebo potom ti je ten vodičák fakt na hovno 😉 ak aj mne teraz 😠

orsulka
7. okt 2010

@marta222 ahoj kočena...tak rada ťa vidim...a velmi silno držim palce do dalsieho boja.....ja verim, že ked sa hlavka prečisti a vsetko ako tak preboli a prejde určitý čas, že to zas pojde dalej....ak sa možem opytať, čo bolo vlastne pričinou??????

janica, kiarka...a kolko vkladate toho utorsu??? ja som brala 3x2......

marta222
7. okt 2010

@janicca - neboj, keď budeš mať už bambuľky na svete, tak sa ťa to prinúti a naučíš sa aj jazdiť 😉 . Čo ty na to? A takto poobede tu bývaš len ty s Kiarkou? Akosi je tu ticho....

orsulka
7. okt 2010

Minka.....tak ako som pisala, zajtra bude krásny den......vyjde to ..urcite.....ved si aj sama pisala, ako pozitívne sa na vsetko pozeraš, a to je ten správny základ.... 😵

orsulka
7. okt 2010

@marta222 ha!! ved už aj ja som tu....drahy odisiel na tenis......tak zas možem popismenkovať 😉

janicca
7. okt 2010

@marta222 no baby na nás to eeee šak vieš.... 😀 😀 😀 😀 ale nie !!! no určite babule chytaju posledné slnečné luče tak preto je tak potichšie tu
@orsulka ja si vkladám 2x2

janicca
7. okt 2010

ááááá už sa to tu zbiera 😉

orsulka
7. okt 2010

@janicca no jo, v helku tak davaju, aj ja som tam brala 2x2...vždy.....

janicca
7. okt 2010

@orsulka a v Brne si brala 3x2 ?..... ale zatial je všetko OK šak ked bude treba tak mudr hádam povie že či treba zvýšit dávku 😉

orsulka
7. okt 2010

@janicca ano...tam mi dali 3x2.........tak som posluchala..... 😀 😀 😀

janicca
7. okt 2010

@orsulka tak zajtra si dam hned tri po ránu no čo som horšia 😀 😀 😀 😀 jasné že srandičky ma beru ...akosi má začína brucho pobolievat zase ako na mrchu .... 😝 ja jej dám ma okupovať potvora jedna 😠
@marta222 to máš pravdu ked náhodou prídu baby tak bez autato je ako bez ruk ja to vidím aj teraz ako to je figu....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre