Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
26. jún 2009

a nemá wolfi sedenie? alebo nemčinu 😀

orsulka
26. jún 2009

ved sa ani nezahlasila, že tu nebude....to čo toto???? 😀 😀 😀 😀 😀 bude mať absenciu!!!!!! 😀 😀

kamka17
26. jún 2009

hihi...ja viem, niečo čo vy nie 😉 😉 ...ale však ona isto príde 😎

a lucul...akože ti nebude chcieť dať vychádzky ?? však nemáš prasaciu chrípku ani nič nákazlivé a ako tehu potrebuješ aj čerstvý vzduch...to je nejaký divný doktor

wolfskinka
26. jún 2009

ahojte ...

v prvom rade pani doktorke Gatovej vsetko najlepsie k meninam, vela zdravia, stastia a lasky a co najviac tehuliek ....

orsulka dakujem cmuk

kamka ty bonzacik ....

kuspit napisem ti do IP

takze bola som u toho sarlatana na tu aku[punkturu ... no stalo ma to 100 euro skoro mi oci vyleteli, bola som tam hodinu, zistoval mi zony energeticke takym pristrojom kde to pipalo tak bolo dobre a kde nie tak bolo zle, zistil mi ze lavy vajcovod mam slabsi a to som vedela aj po laparke ... povedal mi presne to co mi je a nikdy predtym ma nevidel ... dal mi kvapky a povedal mi ze 1.-2.7. sa mame snazit a ze by sa necudoval keby som hned otehotnela ... povedal mi ze nemam mysliet na nic iba na to ze mi tie kvapky zaberu a aby mi to dokazal tak ich dal do toho pristroja a hned zacali vajecniky aj podbrusko a tie zenske veci reagovat uplne inac ... zacalo to pipat .. som nechapala .. tak uvidime povedal, ze ak do 4 mesiacov neotehotniem ze mam prist a ked otehotniem tak mam prist v 12tt a ze sa tesi ked mu donesiem ukazat babetko ... tak som zvedava ci to pomoze ... ale na vlastne oci som videla ako tie kvapky reagovali ...

ak ten doktor carodejnik vie carovat tak mam koncom jula //
😀 😀 😀 😀 tak to som fakt zvedava

orsulka
26. jún 2009

wolfi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak super!!!!!!!!!!!! myslim, že si teda prekvapivo spokojna!!!! 🙂)))))) tesim sa s tebou kočena......veeeeelmi veeeeeeelmi držim palce....
PS: odpušťam ti tú absenciu!! 😀 😀 😀 😀

lucula73
26. jún 2009

wolfi - tak mi sánka ovisla,keď som to dočítala... 😀 fúha to bude ozaj čarodejník,zachvílu nebudú mať v helíku čo robiť

kuspitka
26. jún 2009

orsul mam sa dobre len musim lezat,lebo mam velke bolesti....
lucula ja hackujem a to je super....

orsulka
26. jún 2009

lucula....kamka ma pravdu...prečo by ti nedal vychádzky???? ved to napise každy Dr. ......to je nejaka blbost

brmbolcek:si perom pichanie hormonov ide lahsie, su tam tenucke ihly je to uplne v pohode....je to ale drahsie ako injekcie......tie latky su ale rovnake, všetky maju rovnake zloženie...to rozhodnutie je fakt len a len na tebe.....prve injekcie su aj tak injekcie a nie pera a ked zvladnes decapeptyl, tak zvladnes aj ine injekcie 🙂))

orsulka
26. jún 2009

kuspitka...a čo ťa boli?????????????????????

dunda80
26. jún 2009

Ahojte kočky 😉
Wolfi no paráda 😉 😉 Aj ja sa teším a nech sa to už konečne podarí.

lucula73
26. jún 2009

ale niečo pravdy na tom bude,aj tu do PD chodí dáka baba,čo diagnostikuje choroby podľa nejakého prístroja,mojej sesterke povedala čo jej je a nikdy predtým ju nevidela...

no držím ti veľmi palčeky wolfi

kuspitka
26. jún 2009

orsulka spodok ma boli velmi sa mi roztahuje maternica tak mam velke bolesti a musim lezat...

orsulka
26. jún 2009

dunda....ahojček bambulkaaaaaaaaa 🙂 🙂

kuspi....asi neostava nic ine, len to vyležať..... a nech ťa to dlho netrapi .... 😔

kuspitka
26. jún 2009

orsulka ved mi nic ine nezostava len lezat.ved vas este pridem pozriet
wolfi drzim palce velmi

orsulka
26. jún 2009

wolfi........a zas na druhej strane co 100 eur proti doplatkom za IVF 😀 😀 😀 aj ti v podstate vie usetriť vela penazi 😀 😀 a vravel ti niečo o tej borelke?????????????? že liečiť alebo tak???????
alebo ci nezistil, že to mohlo sposobit, že si o mimi prisla....čo čo teraz budeš robiť????

orsulka
26. jún 2009

kuspi...mas novu fotecku......peknunká 🙂 🙂 pozdravujem Jurka...... 🙂

kuspitka
26. jún 2009

orsulka hej mam nove.pozdravim a ty pozdravuj draheho.
dufam,ze sa este stretneme

orsulka
26. jún 2009

kuspi...fotecky su pekne...fakt...pekna mamina .-))))) to vyzera jak keby si bola vo fotoslužbe ...... 😉

wolfskinka
26. jún 2009

orsul .. no len pekne odpustaj ... teraz hladam ubytko tak kuknem len sem tam ... ale hned ako budem moct sa ozvem ...

lucula no som zvedava ci tie kvapky zaberu ale je to lekar gynekolog buvaly primar tak to hadam nebude nejaka haluz, dakujem za palceky

dunda dik

ozaj uz mam vysledky tej borely ... zial pozitivne takze umele sa teraz nekona

kuspitka
26. jún 2009

orsulka hej bola som ,ale len na par minut.neskor si chcem urobkat pekne ak by sa mi dalo

cikyta
26. jún 2009

Ahojte.Kuspitka,na rozťahovanie maternice nepomôže ležanie,ale pohyb! Nezabudni. Zdrevenieš a bude sa ti zle rodiť! Ale nič v zlom! 😉

orsulka
26. jún 2009

cikytka...... 🙂 😉 😉 😉

cikyta
26. jún 2009

Ahoj Orsulka... 😕

orsulka
26. jún 2009

ahoj.... 😕 😕 áááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

orsulka
26. jún 2009

wolfi...gabika isla teda be PK?????? a urobili bez problemov?????
gabika...???????? ako to bolo??????

wolfskinka
26. jún 2009

takze po konzultacii s neurologickou a vseobecnou som odoslana na infekcne oddelenie .... no som dopadla ☹ ale potesila ma zase zlatucka janka valachova .... drzi mi miesto na umele na september/oktober

orsulka
26. jún 2009

wolfi...a to už naco?????? myslim že 1 al. 2 jul to istiiiii 🙂))))))))))))))))))) 😉

orsulka
26. jún 2009

všetkým prajem krásny vikend, plny slniečka, oddychu a prijemných chvil 😉 😉 😉 😉

lucula73
26. jún 2009

orsul - mne sa zdá,že tá Gabika preto nemala PK,lebo mala iba dve vajíčka a obidve chcela vložiť,tak tá PK bola vlastne zbytočná 😉

chorale
26. jún 2009

ahojte pekný piatok aj keď tu už prší, nevadí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre