Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

petuska123
16. okt 2010

@izzie27 ahoj nam neziytil nic......sme ok

izzie27
16. okt 2010

@petuska123 na pohovoresa ma pytali, ci som podstupila prefuky, lebo tam zistia, ci tam nie su nejake zrasty,cysty....

petuska123
16. okt 2010

@izzie27 aha

cikyta
16. okt 2010

@petuska123 Ak máte dobre spermie,tak pri IUI je dôležitá už len žena.Ciže je fajn,aby bola po laparke atd...Inak by sa robilo IUI uplne zbytočne 😒

orsulka
16. okt 2010

@petuska123 ahoj...tak ako pisu baby... pri IUI je doležite aby boli vajcovody priechodne, inak to nevyjde.......asi by som najskor absolvovala laparku a HSF a potom pokracovala dalej....po laparke aj po prefukoch sa dokonca odporuca pockat tie 2-3 mesiace ci sa nepodari prirodzene otehotniet.... 😉 ak nie tak sa ide do nejakeho centra....

petuska123
16. okt 2010

@orsulka
@cikyta
tak ak to bude mozne tak by som si to dala spravit v centre

orsulka
16. okt 2010

@petuska123 toto v centre nerovia...nie su na to vybavení........ oni su tam len na reprodukciu.......laparka sa berie ako normalna operacia, a robi sa to len v nemocniciach pripadne v sukromných sanatoriách.....

cikyta
16. okt 2010

@orsulka Presne toto som išla odpísať,čo ty,no práve mi škaredo spadla Sisa z gauča na nos.Skoro si zlomila krčik.Ale neda si povedať...stále skáče rybičku dolu ☹ Tak sme teraz chvílku plakali ... obe 😢

cikyta
16. okt 2010

Pozerám Talenty..........a ukazovali Zdenka Trošku..........a Sisa sa nalepila na tv a kričí:
-OPICA !!! 😀 😀 😀

janicca
16. okt 2010

ahoj ahoj ahoj dievčence prišla som vás aspoň pozdraviť ked už na vás trochen kašlem 😀 😀 😀 😀 a ináč prajem pekný večer 🙂

cikyta
16. okt 2010

@janicca ahoj ahoj ahoj.Tak už si dozbrýlala , vonku počasko 😝 tak hádam doňdeš aj častejšie drahá.......nielen raz za den 😀

janicca
17. okt 2010

ahoj ahoj ahoj 😉 kde že kde ste dievčence 😉 vstávať bo práca šľachtí 😀 🙂 🙂 🙂

@cikyta ja som tu a tu zase nik tak radšej pojdem pozbrýlať 😀 😀

orsulka
17. okt 2010

ahoj ahoj ahoj......
dnes je nedeľa, takže ništ se nedelá 😀 😀 😀 tusím anoina MK sa nechodí 😀 😀 😀

@janicca caf janulka........daj si aspon jeden den pokoj 😀 😀 😉 😉

janicca
17. okt 2010

@orsulka ahooooooooj moja tak to má a potom napadlo že je nedela dnes si dám pohov pekne budem ležkať bo mám nejaké pichanice zo spodu 😖 😉 mala som hrozný sen že začala som krvácať no des chvála bohu že to bol len sen 😉 a ty ako moja ?ako ideš dnes prežit den ?počítam že budeš s nožkami hore a kukať na novu obyvku a vytešovať sa 😵 😵 😵 😵 ozaj už je komplet hotová ?

cikyta
17. okt 2010

ahojte 😵

@janicca tebe len gulu na nohu!

@orsulka kukám tie tt-ty moj boh! že 25 týžden............Niekumu sa to vlečie a niekomu to takto letí 😀

janicca
17. okt 2010

@cikyta ahoj moja 🙂 no to máš pravdu len či by mi to pomohlo to ozaj neviem 😉 ale musím sa trošku krotiť šak už som tehuhu 😵

orsulka
17. okt 2010

@janicca ja som este sama ale okolo obed už príde drahy dmkov...asi bude makat na obyvke...montovat držiačiky a poličky....este su skrinky položene na kartonových krabiciach, tak to bude musiet niekto prisť aby mu to pohol dat presne na miesto a vybrať tie kartony....
poobede mame oslavu u znamych, tak sa už na vsetkých velmi tesim.....
ja om to vcera večer večer nezvladla sama doma, prejedla som sa pizze, tak som sal pozriet moju naj kamosku do nedalekeho mestecka.....dobre mi padli tie dve hodinky 😀 😀 😀
pokial citiš nejake to pichanie alebo tak...je ozaj lkepsie ležkať a nič neriskovať......hlavne nič nedvihaj ťažkeho......
tie sny su zvlastne, aj mne sa take velakrát snivalo, a ked som s zobudila, tak som bola rada, že je to len sen.......ale rano bolo tak mierne pokazene....

@cikyta tak fakt neviem, ci to leti alebo sa vlečie...ked často myslím na tie tt, tak sa to vlečie 😀 😀 😀

orsulka
17. okt 2010

@janicca tak presne o tomto som pisala v prispevku vyššie 😉 😉 😉

cikyta
17. okt 2010

@janicca Chceš,aby ti zdrhal synček z domu? 😀 😀 😀 Len ho uč !

janicca
17. okt 2010

@orsulka momentálne aj moja polovička išiel hrat hokejbal tak si trošku vegetím a snažím sa oddychovať 😉 tak že v pondelok už budeš mať obyvku na komplet poskladanú 😉 tak to je fajn 😵 😵 neboj nič ťažke nedvíham snažím sa by´t v klude teda aspoň si myslím že je to kľud podľa mňa 😀 😝 to máš pravdu s tým s nom už sa mi to snívalo druhý krát tak som mala hned po ránu o náladu postarané a strašne som sa bála 😕 ale už je lepšie 😵 😉 🙂

janicca
17. okt 2010

@cikyta neboj moja ja ho nepustím už len to by chýbalo nech je pekne tam kde je galgan jeden 😀 😀 😀 😀 a nech nepichá asi si robí miestečko 🙂 😉

cikyta
17. okt 2010

@janicca či jedine,ak by ti zdrhal za frajerkou do Vrutok? 😀 😀 😀

orsulka
17. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀

@janicca tak to je fajn....treba robiť podla najlepšieho zváženia a uváženia a vlastného rozumu 😉 😉

janicca
17. okt 2010

@cikyta to ti poviem tak to by bola iná partia 😀 😀 😀

cikyta
17. okt 2010

@janicca 😀 😀 😀 😀 A iná svätka! 😀 😀 😀 😀 čo Janula???
Alebo si ju popárim až do dalekej PD 😅

cikyta
17. okt 2010

@janicca teraz ideš kedy na utz?

janicca
17. okt 2010

@cikyta šak som aj napísala že o svatke ani nevravím ale radšej som to vymazala aby nebolo zle hahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslím že by sme si rozumeli 😉 😉
ozaj babule do kedy sa chodí do Helíka ja počítam že v stredu tam pojdem posledný krát 😉 a to už budem počuť srdiečko ?a či ? no to su ale otázky čo ??? 😀

cikyta
17. okt 2010

@janicca ešte pojdeš raz-alebo 2 krát.............dokial nazapočuju srdiečko (zhruba 7tt) 😉 a potom už adie.........

janicca
17. okt 2010

@cikyta hmmm tak to sa tam ešte nachodím no ale nejak to vytrímeme šak ked sme už tolko zvládli tak cestovat do Helíka bude malinou 😉 ja som si už myslela že srdiečko bude buchat a o sto šesť 🙂 🙂

cikyta
17. okt 2010

@janicca Ale ved teraz si asi v 5tt a nabuduce v 7tt bude srdiečko !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre