Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
17. okt 2010

@janicca Alebo pardon-srdiečka 😅

cikyta
17. okt 2010

@orsulka ale u vás to musí teraz krásne voniať,že? Všetko novotou,drevom.... 🙂

janicca
17. okt 2010

@cikyta heeeej ja už som si myslela že aspoň v 15 tt podľa váhy 😀 😀 😀 😀 😀 😝 a to sa počíta od poslednej menštruácie a či ako ?ja to totiž to vobec nemám preštudované 😅
srdiečka ???srdiečko ???no necháme sa prekvapiť

cikyta
17. okt 2010

No ako vravím,mala by si byť 5tt a ešte to upresní UTZ v 12tt.Vtedy je najpresnejší výpočet TP. Ale dr.ti to vysvetlí už teraz,ako to ráta (ja som zabudla) 🙂

janicca
17. okt 2010

ďakujem ved postupne sa všetko dozviem a pochopím že čo a ako sa veci majú 😉

fopardi
17. okt 2010

@janicca aj ja som mala na začiatku dosť brutalne sny strielačky vraždy a podobne bludy a fakt som bola rada že to je len sen

inač prajem peknu nedelu my sme mali dnes rezne takže mnam mnam a mrkvovy šalat ku tomu , ale som si pohutnala

orsulka
17. okt 2010

@fopardi aj vam peknu nedelu ...... 😉 😉
@cikyta celkom pekne to tu vonia....fakt taka novotka 😉 😉 😉 😉
drahy este nedorazil, tak som si ožezlila vlasy....že nech som akože za peknu dnes 😀 😀 😀
@janicca ale aby si nebola prekvapena, keby aj srdiečko nebolo teraz vidieť...može a nemusí...... 😉 😉 😉

fopardi
17. okt 2010

@orsulka presne aj ja mam rada tu vonu novych veci a najmä nabytku

surviver
17. okt 2010

peknu nedelu prajem 🙂

jani,tak Ty len pekne ležkaj a do Helika,sa Ti teraz bude isto lepšie chodit 😉 ,ked budeš mat bublinkovsky doprovod 😉

orsulka,tak peknu oslavu a určite tam budeš jedinečna,lebo maš v brušku dvoch drobcov a ešte k tomu tie vlasy vyžehlene 😉 🙂

cikyta
17. okt 2010

@orsulka Fíha...to budeš ozaj za feši maminku s vyfetalovanými vláskami.

tija28
17. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ................tak my mame dneska s drahym 15-te vyrocie - tak si pojdeme zachvilku vyhodit z kopytka - hlavne ja teda - no maly oliver bude dneska isto krasne spinkat, 😀 😀 😝 😀 😀
@janicca - tak brutalne sny som mala aj ja veru na zaciatku tehu, no des a hroza..................ale to ma asi skoro kazda z nas, no a potom po par tyzdnoch to uplne preslo 😉
@orsulka - tak vy sa pekne zabavte aj s drobcami na oslave, a istotne tam budes jedina najsexi - a este k tomu dvojmamicka 😉
@cikyta - no ja si normalne, ze este pamatam, co je to fetalovat 😉 😉 😉
..............................ostatne pekne zdravim a zelam krasnu podvecernu nedelu 😉

surviver
17. okt 2010

@tija28 ,tak všetko naj do dalšich spoločnych rôčkov a hlavne vela laaasky 🙂 ,a len tak mimochodom aj my sme začali chodit s drahym pred 15 rokmi 😉 ,strašne rychlo ten čas leti...

cikyta
17. okt 2010

@tija28
@surviver Všetko najlepšie...hlavne hodne lásky ! Tá je uplne tá najsamdôležitejšia 😉

surviver
17. okt 2010

@cikyta dakujem,ale momentalne mam pocit,že najdoležitejšie je aby si maly stale nenatlkol hlavičku alebo pusinu,až teraz Ta viem uplne pochopit,ako si pisala,že Siska znova spadla atd...no je fakt pravda,že kto nezažie nepochopi....

cikyta
17. okt 2010

@surviver 😀 😀 😀

surviver
17. okt 2010

@cikyta no poviem Ti,že včera,ked si maly roztal perovu uzdičku,tak do smiecu mi veru nebolo a to som sedela pri nom,fakt ani neviem ako sa mi zvrtol a padol na kocky...ale Ty si už ostrielana mamina,tak Tebe sa to piše 😀 😀 😀 ,ale ja ešte budem chvilu asi ☹ 😢 ☹ ...no snad za par mesiacov aj ja napišem 😀 😀 😀

cikyta
17. okt 2010

@surviver Ved ja som to nemyslela v zlom ☹ Ten smajlík bol viacmenej skrz tu vetu:
-Kto nezažije,nepochopí.....
Ja viem,ako ti je a vidieť taký uraz-to je uplný kopanec do žaludka a plač spolu s tým malinkým 😔 Nás to bolí viac,ako ich 😔

cikyta
17. okt 2010

@surviver Mám v živej pamäti,ako som utekala s malou k dr.Bola celá krvavá,mala rozťatu peru a bolo to na zašitie.........no dr.ma odhovorila od zašívania,lebo ten steh by ju bolel viac. 😔 Ani tričko som jej do večera neprezliekla,lebo som sa bála jej to pretiahnuť cez hlavičku a cez pusu ☹ Zle sa jej jedlo,pilo...UF........A suseda mi raz povedala,že si NESMIEM tieto urazy velmi brať k srdcu,lebo zošaliem.a mala pravdu.

cikyta
17. okt 2010

@surviver A ešte posledná vec:
-Je mi luto,čo sa tvojmu maličkému stalo a z uprimneho srdiečka mu želám skore uzdravenie ☹

orsulka
18. okt 2010

dobre rano 🙂))))))))

@surviver tak nech sa malý skoro uzdravi a nech ma len take menšie urazíky 🙂))))
resp. žiadne, aspon nie ked je este malinky ......🙂
to moj drahy vcera zložil stolik do obyvačky, a tiež že tie rohy co tam su...že ich bude musiet oblepit, aby.......tak mu vravim, že jednoducho tie deti si asi aj tak musia prejsť roznymi malými urazmi, aby aj oni pochopili, že niečo naozaj boli.... 🙂 🙂 😉 😉

solinkarka
18. okt 2010

Cawte baby...rada by som vedela ci mozem byt v tom ak som v sobotu dostala ms ale iba taku ani nie jednodnovu a dodnes nic iba trosku som mala rano slabunko ruzove aj to len na toaletaku. dakujem za kazdu odpoved 🙂

orsulka
18. okt 2010

@solinkarka tak možeš byt, preco nie??????? 😉 pokial je na to dovod.... 🙂 😉 v tomto prípade zatial najistejsie si urobit test 😉 😉 😉 tak si ho bež kupiť 😉

solinkarka
18. okt 2010

@orsulka no tak dovod by aj bol kedze sa snazime...este pockam taky tyzden a ked do vtedy nic tak si ho urobim 🙂

orsulka
18. okt 2010

@solinkarka tak vela šťastia 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

solinkarka
18. okt 2010

@orsulka dakujem.citam ze cakas dvojicky. fuuha tak pevne nervy 😀

orsulka
18. okt 2010

@solinkarka dik 🙂 🙂 😉

tija28
18. okt 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉 ........................tak vcerajsok dopadol tak nejak divne, lebo ved predsa len uz po tych 15-tich rokoch si clovek musi hladat temy, aby sa vobec o niecom porozpraval, xixi..............no esteze je tam ta laska, lebo inak neviem, neviem, hjihihihihihi 😀 😀 😀 😀 😀
@surviver - tak ja dufam, ze drobec bude mat tych nehod co najmenej a hlavne takych obycajnych, ako sme mavali aj my, ked sme boli mali 😉 tak pevne nervy, a slzicky schovat pred nim 😉 😉 😉
@cikyta - no tebe dala velmi dobru radu ta tvoja suseda a isto mala pravdu 😉
@solinkarka - ja som tiez otehotnela a mala som normalne jeden den mrchu, no ale na dalsi uz nic...........a tak podvedome som tusila, ze je to ine ako ostatne mesiace - roky..............................tak zbytocne budes cakat tyzden, urob si test a mas to jasnejsie a mozes to hned riesit s gynekologom, vitaminy a tak, , naco cakat 😉
..........................tak bambuliatka moje, ja mam dneska narocnejsi dnik, tak snad bude oliver posluchat a nevrati mi to zase, lebo musim vybavovat a pracovat trosku viacej dneska, a nevie to nikto za mna iny spravit, tak som zvedava ako budem na tom vecer 🙂 🙂 🙂

solinkarka
18. okt 2010

@tija28 vlastne sa bojim ten test spravit ako to dopadne ☹ este tak pockam tri dni a ked nedojde tak testnem

surviver
18. okt 2010

ahojte babulky 🙂 ...pekny den prajem,aj ked my sme ho začali tak nie moc dobre....
tak my sa nejako nevieme zbavit tych soplov a kašla,už bol maly ako tak v poriadku a tuto noc sme oka nezažmurili čo tak strašne sucho kašlal,tak sme boli teraz znova u Dr. dala zase nejake kvapky...tak snad sa už z toho vymotame 😠 🙂
@cikyta moja, ved ja viem ,že si tych smajlov nemyslela zle,ja len ,že je to ine prvy uraz ako tie dalšie,ked si človek už ako tak zvykne,aj ked si myslim,že Tvoja suseda mala pravdu,že si to netreba brat k sdrcu tie urazy,je to veeeelmi tažke uskutočnit...
@orsulka tie rohy,mi niečo hovor,my mame cely byt ladeny "do hranata".....no nenapadlo ma to vtedy,že aj deti budeme mat 😀 😉 ...ale snad sa nebude otlkat večne 😉

@tija28 a Ty len tak pianko pracuj,aby sa Oliverko fakt nehneval na Teba 😉

minka051
18. okt 2010

Ahjte prajem pekné ránko 🙂
Ja som ešte len vstala v noci mi nebolo dobre tak som dnes doma.Stále som strašne unavená a v noci som mala pocit že odpadnem. Potom som nad ránom zaspala a spala do teraz ale vôbec ne som oddýchnutá. No o 2 dni na krvičku tak uvidíme čím ma prekvapia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre