Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

chorale
29. jún 2009

babule zabudla som sa aj ja opýtať či ide niekto zajtra do helika. a už bežím do práce papa

tinkaza
29. jún 2009

dobré ránko žienky...
tak ja som nevydržala, a dnes ráno som testla a je to negatívne, ani len náznak, vôbec ničové nič...
som dnes 8 den po ET....možno krátko, možno nie...
🙂

orsulka
29. jún 2009

dobre ranko prajem......tak nech nam to zas pekne ubieha....ten pracovyn tyžden....
Tinka...... ☹ a citiš niečo ine ako obycajne pri menzes?????? lebo ja som testovala až na 10 po ET, ale necitila som ani prsia nic zvlastne som nepocitovala, a ked mi vysiel neg. test....vedela som, že je to pase.....
ale neviem ako ty citiš......aj na ten 10 den testovania mi Krajko povedal, že skoro....a este na kontrole si myslel, že to nemusi byt stratene.....
tak ako sa citis????

mzuzka....ozvi sa , ako pokracujete...po dnesnom telefonate?????

tinkaza
29. jún 2009

ahojky orsulka 🙂
neviem, cítim sa normálne, už nemám ani ziadne bolesti, ani v podbrušku ani v prsiach, ani vôôôôôôbec nikde....
trošku špiním, ale inak vôbec nič...
neviem, či je to skoro, ale vraj po predlženej to zase až tak skoro nie je....trošku som si poštudovala v teme čakanie po transfere....tam majú tehulky pozitivne testy už aj na 5 den...

orsulka
29. jún 2009

tinka......my sme boli s kuspitkou spolu aj na OPU aj na vklad.....ona testovala na 8 den, a mala //......ja na 10 a nic.....obe sme mali PK.....každa z nas je ina, takže fakt ťažko povedat.....zatial je hlavne to, že nekrvacas !!! len špiniš....aj to je dobre znamenie.... 😉

tinkaza
29. jún 2009

orsulka - ja viem, že ty si rodená optimistka, ale myslím, že je to už jasné....vidíš, ona mala na 8 den už dve čiarky, a ja ani len slabulilinôčky náznak akejkoľvek čiarky...nič....
chápem veci o individualizme, ale nie je dôvod si niečo nahovárať... 🙂

orsulka
29. jún 2009

tinka.......ja viem......ja to poznam 😔 😔 ale................ 😉

leninka75
29. jún 2009

tinka, ahoj zlatíčko!! 🙂

tinkaza
29. jún 2009

ja viem, mojko...je tu veľa báb, čo si vytrpeli viacej ako ja, takže je odo mňa sebecké, šíriť tú smútok, hoci ho momentálne cítim asi ako všetky baby po neúspechu...ja viem, že istota je až po krvi, ale veď vieme, nie??? 😉

som konečne v práci je mi tu fajn, trošku ešte lietam po nete, ale o chvíľku idem pracovať 😎

orsulka
29. jún 2009

tinka....ale takto som to vobec nemyslela.....ved vieš... 😉 😉

tinkaza
29. jún 2009

orsulík - jasné, v pohode.

leninka - no vidíš, takto som dopadla.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
29. jún 2009

ešte nehovor zlatko!!!.......ja viem, že ty to inak citíš 😢 ........môže sa to celé ešte zopakovať??

kamka17
29. jún 2009

dobré ránko prajem všetkým...a keďže nám začína pracovný týždeň, tak jasne, že je slniečkové 😀 😀 😎

tinka, len ty nepremýšľaj nad testom, treba počkať do krvi a potom možeš smútiť 😉

viete kde som včera bola ??? na Kráľovej holi...ale stromy tam neraastú,len jedna veľká anténa, akýsi vysielač...a počasie bolo dosť na prd, lebo nebol absolútne žiadny výhľad, ale hlavne že nepršalo...ale iné som chcela povedať...išli sme tam cez poprad...takže som kričala na domiku na celé hrdlo a naspať sme išli cez BB, tak tam som zas premýšľala, v ktorompaneláku býva maska...

tijuš...ty užívaš ešte tú kyslelinu listovú?? lebo chcem vedieť, či niekto pri jej užívaní nejako pribral...lebo ja mám pocit, že ma je dvkrátviac a neviem príčinu, tak aby som vedela, na čo sa vyhovoriť... 😅

a žienky zo žiliny, nedáme tento týždeň stretko ?? ja mám dovču, tak hocikedy

kuspitka
29. jún 2009

Ahojte.
ja som zacala spinit pocas toho ked som nevedela ,ze ci som naozaj tehu...
skus ist ku gynekologovi a on povie co dalej.to moze byt aj zahniezdenie.
necakaj a utekaj ku gynekologovi mne dal duphaston

tinkaza
29. jún 2009

leni - no ak myslíš, či do toho idem ešte raz, tak k dnešnému dňu hovorím, že nie....možno tak najbližší rok asi nenájdem v sebe zase toľko odvahy, ako som mala na začiatku tohto boja...okrem toho, na tento rok je už vraj v spoločnej zdrav. vyčerpaný limit peňazí, takže by mi to teraz už nič nepomohlo...
takže asi už nič....čo už... 😉

kamka - ahojky, pekný výlet si mala, hlavne že nepršalo... 😉 😉 😉

žienky, ja viem, že istota je až z krvi, ale viete, tie testy nevyrábajú len tak zo srandy...a 8 deň po ET je už tak akurát...

kamka17
29. jún 2009

a týmto by som chcela tiež pozdraviť nášho zlatého pána doktora Krajkoviča....a zaželať mu všetko najlepšie k meninám, veľa pohody a úsmev na tvári a hlavne veľa, veľa nových fotiek na nástenke 😉 😉

tinkaza
29. jún 2009

volala som do Heliosu, chcela som sa na to spýtať dr., že čo mám robiť, ale vraj je tam celý týždeň len doktorka, a má toho veľa, robí ešte stále soná a pritom už má pacientky na sálu a zákroky...tak mi ju ani neprepojili, že mám skúsiť pred 13:00...tak uvidíme...skúsim...

kuspitka
29. jún 2009

tinkaza a keby si isla ku svojmu lekarovi???

tinkaza
29. jún 2009

kuspitka - to neviem, viacej dôverujem Heliosu, hoci ma môžte vysmiať, moja gyn. je v pohode, ale neviem, čo by mi povedala...skúsim zavolať Gáťovej po obede...

kuspitka
29. jún 2009

skus tak zavolat jej..ale ja by som skusila zavolat aj mojej gynekologicke.
od kedy spinis???

tinkaza
29. jún 2009

od včera rána...

kuspitka
29. jún 2009

a silno spinis,alebo tak len kus

tinkaza
29. jún 2009

myslím, že dosť...ale nevyzerá to ako menzes, je to veľmi tmavé, hnedé... 😕 😕

kuspitka
29. jún 2009

mohlo sa aj neskor zahniezdit neviem....aj ja som tak spinila tmave hnede tak neviem....
jedine ist ku lekarovi a on ti povie ako dalej

tinkaza
29. jún 2009

kuspi, aj ty si to mala také hnedé, tmavé???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
a na ktorý deň? a ako dlho? prestalo to samé od seba? teda asi až po tom duphastone, že?

orsulka
29. jún 2009

tinka...aj ja som tak ako ty.....trvalo to 3-4 dni.......potom som dostala normalny menzes......tak vidiš, názory sa uplne rôznia...... 😉

tinkaza
29. jún 2009

jasné, orsul, to bolo prvé, na čo som tu prišla, že vlastne viem takmer všetko, ale vlastne vôbec nič....

som pripravená na to najhoršie, takže OK

kiara15
29. jún 2009

tak pekny den zelam vsetkym mne sa to krati ale zatial gratulujem vsetkym babenkam po ET drzkajte sa myslim na vas.

tinkaza este sa nevzdavaj 🙂 🙂 🙂

orsul ahoj mojo 😉 cez vikend som si to ozaj uzila bola som v piatok v lesoparku aj som sa kukala ci nahodou tade nejdes 😒

tinkaza
29. jún 2009

kiara - ahojky 🙂

orsulka
29. jún 2009

kiati...ahojcek...no fakt, teba to čaká už tento týžden....ale neboj...v sobotu si domka 🙂))))))
v piatok som nebola nikde...aj ked do lesoparku to je kusok.-)))) v sobotu som bola na Malom Feste 2009 vo Velkej lehotke...koncert Vidiek, Hex.......super bolo.....ale hlavne, že cely cas poobede už neprsalo 🙂)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre