Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
21. okt 2010

@fopardi neblááázni 😀 😀 😀 😀 😀 Dom je veľký dosť len kto ho teraz uprace 😀 😀 😀 😀 No budem musieť zorganizovať brigádu. Ja navarím a druhý budú makať 😀 😀 😀 😀 Delba práce 🙂 🙂 🙂

@tija28 no radšej poslúchni a pekne liečiky papaj a neboj sa všetko dobre dopadne 🙂 A hlavne kľud a žiadny stres..

tija28
21. okt 2010

dakujem bambulky....................no len dneska mi to ide dost tazko sa veselit, i ked na druhej strane som stastna, ze ty @minka051 sa radujes isto najviac na svete, co ti aj velmi prajem, ved si to aj zasluzis konecne 😉
...................................a nebojte sa, zajtra je dalsi den a isto bude krajsi, no a drobec vyzera zatial uplne ako tatino, no minimalne celo ma istotne po nom - aj doktor tak povedal 😀 😀 😀

kamka17
21. okt 2010

@minka051 neskutočne sa s tebou teším z tej diaľnice na teste a pozitívneho výsledku krvičky...GRATULUJEEEEMMM!!!! no a odteraz si pekne užívaj tých 9 mesiacov, nech majú bublinky spokojnú a šťastnú maminku..opatrujte sa 😉 😉
@tija28 tebe držím palce, nech ti zajtra zas vyjde slniečko, aby si nemala depresívnu náladu, lebo Oliverko veru všetko prežíva s tebou a predsa nechceš mať smutné bábatko 😉 😉 a lieky isto pomožu a rýchlo budeš zase v poriadku 😉
@janicca...oficiálne potvrdené tehu...takisto veliká gratulácia a pekne sa nám celých 9 mesiacov opatruj, nech sa bublinka narodí v termíne a zdravučká/ý 😎

a všetkým ešte pekný večer prajem...ja trošku nestíham, lebo 2x denne do nemocky, medzitým variť, prať, odsávať mliečko, upratovať, nákupy robiť... 🙄 🙄 ale postielka konečne poskladaná, Paulínkine prádlo...prvá časť...opraté..zajtra sa bude žehliť 😝 😝 😝 ale keď musíš tak musíš...no a s jisky nás presťahovali na druhú jisku, ale už nie je na žiadnom monitore, len monitor dychu má pod matracou, takže veľká žena už je z nej 😀 😀 1890g
no a hádam sa tinka nenahnevá, keď bonznem...je už týžden v nemocke, lebo sa minulý týždeň začala otvárať...ale zas aj prestala ale stále si ju tam držia...minimálne ešte do budúceho týždňa, ak sa dovtedy Karinke neuráči ísť na svet... 😕 😕 ale dnes sme sa dohodli, že počká, kým moju bublinku nepreložia k novorodencom, aby sme mohli byť spolu na izbe, keď sa Karinka narodí 🙂 🙂 😉 😉

izzie27
21. okt 2010

teším sa so všetkými novými tehuľkami a ako pise katy33 ste pre nas "zatiaľ"netehulky 😉 veľkým povzbudením a dúfam,že i my sa raz budeme takto radovať.

tija28
21. okt 2010

@kamka17 - dakujem..................z paulinky je uz veru velka slecna a 1890g hovori tym padom za vsetko, no ani sa nenazdas a bublinku budete mat coskoro doma, tak sup-sup, rychlo to vsetko pripravte, lebo vas mala predbehne, kym to vy nachystate vsetko pre nu 😉

lucula73
21. okt 2010

@kamka17 vy neskutočne rýchlo priberáte 🙂 .....nestačím sa čudovať.,....ale super je,že zachvílku vás pustia domkov.... 😉

kamka17
21. okt 2010

@tija28 no veru to vyzerá tak, že skriňu budú montovať len za asistencie mojho drahého, lebo to budem asi už spať v nemocke 😀 😀 a si nechcem predstaviť ten bordel, čo tu bude...ale hlavne že bublina už bude s nami, lebo fakt sa mi vždy ťažko odchádza od nej, ale ešte si to radšej doma užijem, ako na tých drevených posteliach v nemocke 😒 😒 😖
@izzie27 ver tomu, že ak sa raz dostaneš do tejto témičky, tak // ťa neminú...a ani žiadnu inú snažilku 😉 😉

cikyta
21. okt 2010

@kamka17 Paulínku pozdravujem !!!!! Cmuky cmuk !!!
A aj Tinku !!!!!!!! 🙂

Prezliekam Sisu...reku ideme sa kupať a do pižamka a ako ju vyzliekam,ona za tričkom kus chleba !!! 😀 😀 😀
Pchá si za golier do trička kadečo,ale tento chleba ma odrovnal ! 😀 😀 😀

kamka17
21. okt 2010

@lucula73 no mamina má asi dobré mliečko, keď tak priberáme 😉 😉 a Matuldo čo vymýšľa?? sa mu zdalo, že máš veľa voľného času pri ňom, alebo že sa mu málo venuješ, tak sa takto rozhodol spohodlnieť??? že ho pozdravujem a nech sa pekne snaží, lebo však takto ho nebude chcieť žiadna baba 😅 😅 😉

kamka17
21. okt 2010

@cikyta servus...no Silvinka sa asi bojí, že jej nedáš papať, tak si robí zásoby 😀 😀 odovzdám 😉

lucula73
21. okt 2010

@kamka17 veru...spohodlnel....vrtí sa on furt,ale len na jednom mieste 😀 ...mne to inak vobec nevadí,aspoň si posedím pri ňom,ale chodíme na neurologiu na kontroly a čo tá doktorka povie? 😠

izzie27
21. okt 2010

@kamka17 dakujem za povzbudenie 🙂 a dufam, ze raz tie // budú.

cikyta
21. okt 2010

@lucula73 To nič Lucul.Ešte ťa budu bolieť nohy a kríže,ako ťa poprehána !!! Proste sa rozhodol maminku ešte trošku ušanovať a potom to začne !!! 🙂

tija28
21. okt 2010

@cikyta - no este ze nebol ten chlebik napr. s masielkom 😀 😀 😀
@kamka17 - no veru, teraz si este rychlo oddychni, lebo paulinka ti potom neda vydychnut, co bude chciet vsetko rychlo objavovat a skumat 😉 😉 😉 😉 😉
@lucula73 - neboj, ved frajerka uz caka predsa na maleho matuska.............ved paulinka sa ho uz isto nevie dockat, preto tak rychlucko rastie do krasy 😉

kamka17
21. okt 2010

@tija28 😉 😉 😀 😀 ja verím tomu, že Maúško sa rýchlo pochlapí a kým ho s Paulínkou prídeme pozrieť, bude behať jedna radosť 🙂 🙂

minka051
21. okt 2010

@kamka17 dík no koľajničky //už konečne vidím a teším sa ale opatrne 🙂 No a obdivujem ťa lebo si silná a všetko to zvládaš aj ked je to neskutočne náročné.
@tija28 no teda že po tatinovi 😀 tak to je super, ale úsmev má určite po tebe. 🙂 Tak nech sa vám darí až do konca. 🙂

tija28
21. okt 2010

@kamka17 - ved podla mna by isto aj dobehol paulinku kuknut...........on sa teraz ale isto iba hanbi, a maminku skusa 😀

fopardi
21. okt 2010

@kamka17 a kedy už uvidíme fotečky Paulínky? 😉 som rada že sa jej takto peken darí naozaj pribera ukažkovo

orsulka
21. okt 2010

@fopardi ja som ju už videla.....hihihihihihih......je krasna.....ale uvidite aj vy určite 🙂 😉

fopardi
21. okt 2010

@orsulka tak si počkame 😉

hodila som nejake fotečky tak kuk

tija28
21. okt 2010

tak a uz som dala aj ja nejake foto zo sona do albumu - a pri troche fantazie sa v tom budete vediet isto zorientovat 😀

orsulka
22. okt 2010

dobre ranko .......prajem krasny PIATOČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!!!!! 😵 😵 😵
@fopardi
@tija28 krásne fotky......

vcera sme boli obzerat už kociare...tak dva druhy mame vybrate...jeden budeme vidiet aj live na predajni, a oba dva nam ten dobry ujo nacení, tak sa potom rozhodneme 🙂)) inak fakt velmi milý, ochotný, zlatý človek...strávili sme tam hodinu a štvrť......a už mi kríže islo vyvaliť 😀 😀 😀
@kamka17 velmi sa tesim z malej paulínky.....velmi!!!!!!! 😵 😵 😵 a si to mas fakt perne s tým časom, ale ked clovek musí, tak stihne aj nemožne.....vela sil prajem 😵 😵

KIARKA......myslím dnes na Vas 🙂))))) už ste asi na ceste..........tak uvidíme 😵 😵 😵

fopardi
22. okt 2010

ahojte pekne ranko prajem
@orsulka už by to malo byť ok , sme v priateloch 😉

orsulka
22. okt 2010

@fopardi je to OK......
už buntošíte??????? 😉

speranza1
22. okt 2010

krasne ranko dievcence...

minka051
22. okt 2010

Dobré ránko 🙂 🙂
Tak dnes ráno som si zas robila test, a boli tam znovu // kolajničky 🙂 len ešte to sem neviem dať nemáme doma kábel syn si ho vzal do školy ale dnes príde tak sa to pokusim urobiť ale až večer.Teraz som v práci od pondelka budem na PN len ešte stále nevim čo im tu poviem, lebo môjho šéfa porazí začne robiť paniku 😀 Tak zatial nebudem hovoriť nič a neskôr poviem, lebo aj tak musím dakoho zaučiť. To bude tá najhoršia fuška..

speranza1
22. okt 2010

ako sa dnes mate?

speranza1
22. okt 2010

@minka051 kraaaaaaaaaasne minka som neskutocne rada ze si nasla tie // zo srdiecka ti gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
22. okt 2010

@minka051
@speranza1 krasne ranko prajem.....

@minka051 no s tym zamestnavatelom to bude teda ťažšie.....ale ked mu ton opatrne povieš, tak to vezme.....a v samotnom závere s abude aj tesiť s tebou 😉 😉 😉 vieš, ci ostať doma alebo chodit do prace, to je asi na každej z nas....ja som uplne bez problemov pracovala do 9 tt........no ale ked prisli prve problemy, tak som ostala na PN-ke......a stale este v podstate pracujem, aj ked z domu, pripadne v ramci tých vyplat idem do prce ale len tak na 2-3 hoddky denne.....a to je fakt tie prve dva týždne v mesiaci.....
aj ja už som zacala zaucat kolegynu, o to je to horsie, že v tejto problematike sa vobec nevyznam, tak musim hovoroť uplne od zaciatku o vsetkom..... 😝 😝

minka051
22. okt 2010

@speranza1 ďakujem ja som tiež šťastná 🙂 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre