Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
22. okt 2010

@orsulka tak som spet dali mi uz aj lieky na KET pred tym som mala hodnotu 3,5preto som musela ist na kontrolu ci som cista aby som mohla ist na ket.Preto som si nerobila nadej ale volala som Hudecovy zlaty to doktor v pondelok idem nakrv asi hematologiu 😉

minka051
22. okt 2010

@kiara15 tak super a ide sa na to a držím palce 😵 😵 😵

kiara15
22. okt 2010

@minka051 dakujem dufam posledny pokus ozaj vide 😒

orsulka
22. okt 2010

@minka051 mne nebyvalo vobec zle..... 😉

@tija28 super babula...toto je ten najsprávnejsi prístup 🙂 🙂 😵 😵 ja som taká gula...a nie slniečko ...hihihihihihihih

orsulka
22. okt 2010

@kiara15 tak poobede ti aj tak bvudu volat vysledky???? ci ti povedali už teraz??? aj ta pozerali???????
a je fajn, že pojdes na krv, nehc ju pekne na tu hematologiu poslu......to je super.... 😉

orsulka
22. okt 2010

@kiara15 a budes rozmrazovat po jednom???????

kiara15
22. okt 2010

@orsulka este mi budu volat poobede a rozmrazovat po jednom urcite dve si isto uz nedanm 😉 no tiez si myslim nech mi spravy nejake to vysetrenie
😉

fopardi
22. okt 2010

@tija28 no uvidíme dokedy tam ten baldachyn bude 🙂 ale tak ma mi ležať v skrini tak aspon kusok ho využijem a možno bude dalšia baba a tento predam akupim alebo ušijem ružovy 😉

fopardi
22. okt 2010

@kiara15 ale ak ti budu robiť podrobne hematologicke vyšetrenie tak to prochu potrva 😉 ja len aby si vedela dopredu že do mesiaca to asi nebude teda ak to bude to čo robili mne

kiara15
22. okt 2010

@fopardi no uvidim co mi povie v pondelok
😒

cikyta
22. okt 2010

Ahojte... 🙄

@minka051 Pýtala si sa,od kedy Orsulka robila 😝 ...tak sa pripojím k odpovedi.Ja som robila 😝 aj 5 krát denne do 4 mesiaca. Normálne som sa už čudovala,že nemám miesto bruška na nom tehličky z posilovania nad wc misou.Už som mala svalovicu a krk vypálený 😝

cikyta
22. okt 2010

@kiara15 Držím ti palce a to,že dáš rozmraziť len jedno ti len schvalujem 😉

kiara15
22. okt 2010

@cikyta preco??aky mas na to nazor??

cikyta
22. okt 2010

@kiara15 No ja si myslím,že napríklad......nie vždy je vynikajuca sliznica+celkovo človek pripravený na to embrijko.....A ak sa to skusi s jedným....tak to druhé má omnoho väčšiu šancu,že "neodíde" s tým prvým naraz. Proste je väčšia šanca na otehotnenie. Beriem to ako další pokus k dobru.........
Neviem,či som to napísala správne...ale možno ma chápeš....Neviem to presne povedať. 🙂

minka051
22. okt 2010

@cikyta no veď toho sa obávam lebo ja som pri oboch mojich synov 😝 robila tak isto do konca 4 mesiaca. nepribrala som ani deko až potom. To už bola pohodička až do konca 🙂

lucula73
22. okt 2010

@kiara15 ahojček....no tiež si myslím,že za pokus to stojí,vyskúšať s jedným.....bude mať viac miesta na uchytenie 😉

kiara15
22. okt 2010

@cikyta dakujem tiez si to myslim ale zaroven si myslim ze mozno mam slabsiu maternicu a nezvlada 2embrika 😉
@lucula73 presne tak takze mi aj teraz volali ze uz hcg 0 tak nemusim behat po vysetreniach akurat idem v pondelok k Hudecovy

lucula73
22. okt 2010

@kiara15 tak konečne ťa uvidí 🙂

cikyta
22. okt 2010

@minka051 Ja som zato priberala statočne hned od začiatku.....Preto ma dr.brala normálne,že to nič nieje,až kým som nezačala v 9 tt aj liapať bez prestania....to ma už hospitalizovali na infuzku atd....(viacmenej za tu hnačku som si mohla sama,ale aj tak.Z obidvoch strán to zomna šlo von doma,v aute,pred nemocnicou,na chodbe,v ordinácii...všade...to bol iný trapas 😀 )
Teraz mi je to smiešne a na všetko som vlastne zabudla.Vynáraju sa mi len tie pekne okamihy s bruškom,s pohybmi atd 🙂 Na to človek velmi rýchlo zabudne 😀 😀 😀

kiara15
22. okt 2010

@lucula73 veru ale hned vedel kto som lebo som mu volala na jeho mob.lebo keby som volala sestr.tie by ma isto odbili 😒

minka051
22. okt 2010

@cikyta no tak to si si teda užila u mňa to bolo len WC, kúpelňa,Autobus ten som neznášala najviac. Sáčky som mala popchaté všade. 😀 😀 Ale ozaj najkrajšie boli tie pohyby a potom ked som malého videla po pôrode. 🙂 🙂 🙂 No uvidím ako bude teraz , ale je mi v podstate jedno vydržím všetko, len nech je to zdravé a dotiahnem to do konca. 😉

cikyta
22. okt 2010

@minka051 Presne.......chodievali sme 80 km autom k rodine a to som minula aj 5 sáčkov a museli byť 2 zastávky 😀 A raz som išla busom,no musela som vystupiť o 3 zastávky skôr a utekala som za zastávku hned 😝

fopardi
22. okt 2010

baby ja ked som bola prvy krat tehotna tak som sedela na posteli a nespala som celu noc hlavu mi šlo rozdrapiť a vtedy som si povedala že to sa neda vydržať cele tehotenstvo ta bolesť a veru hned to prešlo ☹ len nie tak ako by som si želala 😢

ale pri dalších tehotenstvach sa mi to už neopakovalo - našťastie

janicca
22. okt 2010

ahojteeeee 😉 prajem fajn večer 😉 prišla som vás aspoň pozdraviť 🙂)))ale tak v rýchlosti som prečítala a vidím že sa tu mávate fajn čo ma velmi teší ... 😉 ja dnes hrozné bolesti hlavy som mala tak som taká nijaká ale ked bude lepšie tak prídem častejšie a hlavne ked bude vonku pršat tak bude konečne doma na zadku sediet 😉

tija28
22. okt 2010

ahojte 😉 😉 😉
.......................tak ja uz som z prace doma, nohy vylozene, notebook na pupku - no aspon na nieco je dobre to velke brucho 😀 😀 😀 😀 😀
@janicca - jeeeeeeeeeeeeeeej ako krasne ti tam svietia tie tt 😉
..................................tak ja idem googlovat a vam vsetkym prajem krasny vikendik 🙂 🙂 🙂

minka051
23. okt 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
@janicca no tak to sme na tom akosi rovnako mňa tá hlava neznesiteľne bolí tiež. Keď prestane tak som šťastná ako blcha, lebo inak nie som nič schopná robiť je to hrozné. Ale na to si asi budeme musieť zvyknúť. 😀 😀

@cikyta tak to 😝 som aj ja kým sme nemali auto na ceste k rodičom v Nitre za zastávkou robila pravidelne. Už ma aj šofér poznal 😀

janicca
23. okt 2010

bré ránko krásavice 🙂))))ináč prajem pekný den a možno aj slniečko dnes bude aspoň tak to vyzerá u nás 😎 😎 😎
@tija28 ahoj aj ja som rada že pekne svieti a to som si myslela že nikdy nebude 😉 ale tu na konovi je to o týžden do predu ešte som nevedela termín tak ja som si to hodila podla tehu kalkulačky 😉
@minka051 tak včera som si normálna aj polku paralenu už musela dať lebo to už bola neznesitelná bolesť a celkom to zabralo 🙂

minka051
23. okt 2010

@janicca no ja to zatial nejako vždy vydržím lahnem si a vňčšinou zaspím a ked sa zobudím tak nebolí. Ale po čase začne znovu. 😒 Dnes je to celkom Ok bolí o trochu menej, len som unavená ale šťastná 😵

cikyta
23. okt 2010

Zdravím žienky môjho vkusu,
bojovníčky z Heliosu !
Načerpajte z výkendu,
Len silu a pohodu !
Urobte si teplý čajík,
nech vám žiari z tváre smajlík ( 😀 )

minka051
23. okt 2010

@cikyta No vidím že si básnicky naladená 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre